Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bacau (https://forum.4tuning.ro/80-bacau.html)
-   -   Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning (https://forum.4tuning.ro/80-bacau/10477-cafeneaua-bacauanilor-4tuning.html)

pasaree 21-04-13 18:10

Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
 
Mie mi sa parut a fi ss si mai e un mustang cabrio

skype09 21-04-13 19:40

Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by pasaree (Post 5447417)
Mie mi sa parut a fi ss si mai e un mustang cabrio

si chevelle e SS...

Я7B. 24-04-13 21:35

Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by pasaree (Post 5447417)
Mie mi sa parut a fi ss si mai e un mustang cabrio

SS = Super Sport
Gasit pe Cheverolet

Bmw_Rulllzzz 24-04-13 23:47

Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
 
aia portocalie e ca un mister. toti au auzit de ea, unii au si vazut-o pt scurt timp dar nimeni nu stie prea multe detalii. si eu am vazut-o intr-o zi pe la 9 si un sfert.....ba nuu...era 9:14 :lol:

aleks 25-04-13 12:23

Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by Bmw_Rulllzzz (Post 5451005)
aia portocalie e ca un mister. toti au auzit de ea, unii au si vazut-o pt scurt timp dar nimeni nu stie prea multe detalii. si eu am vazut-o intr-o zi pe la 9 si un sfert.....ba nuu...era 9:14 :lol:

Eram fix aici cand am vazut-o :lol:

skype09 25-04-13 18:04

Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
 
https://www.facebook.com/alexandru.umbrarescu?fref=ts ete propritaru :)

pasaree 04-05-13 21:38

Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
 
Paste fericit!

aleks 05-05-13 18:47

Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by pasaree (Post 5460714)
Paste fericit!

Sarbatori pline sa ai :)

CazyRoll 30-06-13 11:01

Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
 
un vopsitor bun imi recomandati? am de revopsit cateva elemente si vreau sa fiu sigur ca ies la culoare si nu se cojeste dupa:)

idmobb 07-07-13 13:12

Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
 
Unde pot suda/repara o janta fisurata?

sageata 07-07-13 15:34

Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
 
Incearca in zona strazii Energiei, mai exact pe strada Banatului. E o vulcanizare mica, la nea Eugen. Stiu ca are de toate. 8)

YOKO28 14-07-13 18:17

Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
 
9 Attachment(s)
cati din voi sunt deranjati de Taranii care parcheaza pe rampa de acces sub podul de la Serbanesti cand merg la targul auto ? Ma bate gandu sa fac niste stikere mari de lipit pe parbrizele lor cu mesajul TARANE DU VACA PE IZLAZ NU O LASA IN DRUM ! care se mai baga la o astfel de actiune ?

aleks 15-07-13 12:30

Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
 
Ai vazut ca ai si primit stickerele deja? :lol:

Daniel H 16-07-13 17:00

Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
 
Imi poate spune cineva unde as putea gasi planetare recoditionate pentru megane 1 ?
poate si niste pret-uri :D

aleks 16-07-13 17:35

Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by Daniel H (Post 5527893)
Imi poate spune cineva unde as putea gasi planetare recoditionate pentru megane 1 ?
poate si niste pret-uri :D

poate le poti duce pe ale tale la reconditionat, in spate la Curtea de Apel, cred ca asa ai fi mai sigur...


All times are GMT +2. The time now is 14:36.

- Copyright 2026 4Tuning