![]() |
Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
Mie mi sa parut a fi ss si mai e un mustang cabrio
|
Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
Quote:
|
Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
Quote:
Gasit pe Cheverolet |
Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
aia portocalie e ca un mister. toti au auzit de ea, unii au si vazut-o pt scurt timp dar nimeni nu stie prea multe detalii. si eu am vazut-o intr-o zi pe la 9 si un sfert.....ba nuu...era 9:14 :lol:
|
Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
Quote:
|
Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
https://www.facebook.com/alexandru.umbrarescu?fref=ts ete propritaru :)
|
Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
Paste fericit!
|
Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
Quote:
|
Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
un vopsitor bun imi recomandati? am de revopsit cateva elemente si vreau sa fiu sigur ca ies la culoare si nu se cojeste dupa:)
|
Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
Unde pot suda/repara o janta fisurata?
|
Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
Incearca in zona strazii Energiei, mai exact pe strada Banatului. E o vulcanizare mica, la nea Eugen. Stiu ca are de toate. 8)
|
Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
9 Attachment(s)
cati din voi sunt deranjati de Taranii care parcheaza pe rampa de acces sub podul de la Serbanesti cand merg la targul auto ? Ma bate gandu sa fac niste stikere mari de lipit pe parbrizele lor cu mesajul TARANE DU VACA PE IZLAZ NU O LASA IN DRUM ! care se mai baga la o astfel de actiune ?
|
Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
Ai vazut ca ai si primit stickerele deja? :lol:
|
Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
Imi poate spune cineva unde as putea gasi planetare recoditionate pentru megane 1 ?
poate si niste pret-uri :D |
Re: Cafeneaua băcăuanilor de pe 4tuning
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:36. |
- Copyright 2026 4Tuning