Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 24-09-09 16:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bine ati venit la lot domnule antrenor! va uram viata lunga! si performante pe masura!

kimi 24-09-09 16:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Buna achizitie ;)

87MTX 24-09-09 16:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2666006)
Bine ati venit la lot domnule antrenor! va uram viata lunga! si performante pe masura!

multumesc multumesc

daffy duck™ 24-09-09 16:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumim :!:

P.S kimi sa imi zici cate locuri vrei pt data aia.....

kimi 24-09-09 16:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2666016)
multumim :!:

P.S kimi sa imi zici cate locuri vrei pt data aia.....

Minim 3 - Maxim 5.. Saru mana;)

daffy duck™ 24-09-09 16:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
gata boss de boss :lol::lol::lol::lol::lol:

bogdy.ghetto 24-09-09 16:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 2665286)
Tarky,Nichita,florin care este femeie acum .. el i-a lasat pe piata .. bine unii dintre ei l-au lansat pe Luci .. stiti voi cum:sad:
Luciane,gluma gluma da cum puii nostri n-am castigat nici o cursa pt Inferno?!:evil:

P.S.: Ba Bogy da ia zi-le tu la baieti:
Intr-o seara frumoasa de vara al nostru Bogy se plimba cu peptu`n vant in masina lui rosie pe Vacaresti .. eu in spatele lui il zaresc si ma pornesc inspre el,claxoane peste claxoane Bogy habar nu avea:sad:
La un momentdat ajungem la semafor,el in fatza mea .. eu ma dau jos din masina tiptil tiptil si intru in masina lui in dreapta fara sa ma zareasca .. omu muzica blana,BAMBOO era pacaleala pe langa ce era in masina lui:shock:
Acum,nu stiu daca sa scapat si pe el,dar nu cred ca va inchiputi ce fatza a facut :)))) :)))) :)))) nu o sa uit niciodata,zici k era din desene animate :)))
Hai Bogy,fashnet mic zi-le si lor

Da ai mare dreptate! Nu pot spune ca nu a fosta asa masina era fara banchete in interior era decat bordul cu scaunele din fata pe ea muzica blana :))si cred ca isi inchipuie oricine cum e sa te trezesti cu unu tipand in spatele tau =)) si la semafor:))) coasta ta de drac

87MTX 24-09-09 19:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Lucian , sa vii si cu Tataie, ca mai am 3-4 baieti care vor si ei in club

87MTX 24-09-09 19:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si sa iei si regulamentul

kimi 25-09-09 10:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bogdy_44 (Post 2666731)
Si multumesc IMS ca am fost primit in club atunci cand aveam o caterinca de masina

SI acum ce ai ?? TI-ai cumparat alta masina ??

A.x.e.L 25-09-09 19:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://www.wuwu.ro/incredibile/sokat...trem-cu-un-BMW
cred ca o sa va placa....;))

87MTX 25-09-09 20:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
valieeeuuu shie iemotii....prima data, in mod oficial, la intalnirie la baietii cu p..a mare...she iemotionant...valieeeuuuu ma ia cu iemotii si cu leshine....

daffy duck™ 25-09-09 20:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
10 Attachment(s)
sedinta foto Citroen C2 MTX......partea a 2a duminica alaturi de alte masini....

87MTX 26-09-09 07:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
imi cer scze pt aseara k nu v-am mai salutat knd am plekat, probabil a zis daffy motivul

87MTX 26-09-09 13:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
8 Attachment(s)
alte poze de ieri :)

GopPo 26-09-09 15:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba cum te simti???

Lucian_GXZ 26-09-09 16:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da chiar... ce-ti face nasucul?

GopPo 26-09-09 16:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si tu nu trebuie sa muncesti???

:lol::lol:

87MTX 26-09-09 17:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai bine, si azi a mai sangerat din senin , da e ok in mare parte...

GopPo 26-09-09 17:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci sa inteleg ca diseara am scapat de tine :lol:
stai in casa

87MTX 26-09-09 17:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu cred :D si dupa operatie, cand ar trebui sa stau in casa , tot ma intalnesc cu voi :D...ma bag la film vb later :*

87MTX 27-09-09 13:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La 4 la zoo pt poze

GopPo 27-09-09 14:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa va f|_|t ca nu stiti sa anuntati mai din timp...b|_|L@|\|g!!L0R

GopPo 27-09-09 17:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sau nu....pt ca nu am scris nici-un cuvant vulgar concret ;)

87MTX 27-09-09 19:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pai de aseara am vb

daffy duck™ 27-09-09 21:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2673052)
sau nu....pt ca nu am scris nici-un cuvant vulgar concret ;)

Corect!!! ;)

DRK*DeSiGn 28-09-09 17:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
foarte frumos citroenul :D

87MTX 28-09-09 17:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms ms

bogdy.ghetto 28-09-09 19:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2675887)
foarte frumos citroenul :D

Tu traiesti ,existi ma ?

DRK*DeSiGn 29-09-09 16:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frateeeeee traiesc!!!da sunt cu afaceri cu astea....tre sa imi vina 2-3 vapoare in port plm :)))))))))))))) da u ce ai patzit cu telefonul ala?a fugit creditul??

bogdy.ghetto 29-09-09 16:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2678504)
frateeeeee traiesc!!!da sunt cu afaceri cu astea....tre sa imi vina 2-3 vapoare in port plm :)))))))))))))) da u ce ai patzit cu telefonul ala?a fugit creditul??

Vezi cumetrashule :))) ca ma 500min si 500SMS-uri si 50min nationale! Asta pe cartela de Vodafone si pe Cosmote am 800Min 800SMS-uri si nationale iar o galagie ca sa sti cum stai ! dar am inteles sunt de domeniul trecutului

GopPo 29-09-09 17:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
DE CAND AI TU MAH COSMOTE?

bogdy.ghetto 29-09-09 20:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2678659)
DE CAND AI TU MAH COSMOTE?

de cand mi-am cumparat!

GopPo 29-09-09 20:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai da-mi un beep....

bogdy.ghetto 30-09-09 10:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ok iti dau acuma! Cam liniste la voi aici ce se int ca era mare agitatie acum ceva vreme ? toata lumea la garaj face tuning ?

RoByNeT 30-09-09 10:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
taci ma nemernicule =)) asa hal de om ca tine rar vezi :)) panarama ... deci daca il treci pe gogu pe cosmote ... e clar ... spune`i pe cine suni pe cosmote :)))))

ghiszmo 30-09-09 11:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
una bucata golf din oltenita!

ghiszmo 30-09-09 11:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si daca se poate si nu va suparati am s pun si celelalte masini din oltenita!ok?

Lucian_GXZ 30-09-09 12:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
le poti pune, am 2 obiectii... la tigra... acel 16v de pe capota.. nu are ce cauta...

2.3 Este interzisa aplicarea pe masini a diferitelor stikere inscrisuri cu firme de tuning sau motorizari mai mari (De exemplu: vertical - portiera fata; orizontal - de-a lungul pragurilor, etc. sau M-power, M3, M5, Racing, Tuning, 16v, 8v, motorsport, Hamman, etc.)

iar la golful alb.. stikerul trebuie pus sus, iar la cielo, in partea dreapta daca nu are functie de conducere (presedinte, vice, sau purtator de cuv.)

1.3 Toti membrii clubului au obligatia sa poarte parasolarul pe parbriz, cu lipire clasa si nu atipica si sigla de pe luneta ce va fi lipita pe partea dreapta, in partea de sus, exceptie facand functiile de conducere din IMS Romania, care au obligatia de-a purta distinctiv sigla pe partea stanga, tot in partea de sus a lunetei.

GopPo 30-09-09 12:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
moaaaaaaaa :shock:
da ce-a avut frate cu saracu' golf???
urmatoarele "cuvinte" sunt strict parerea mea personala si daca supar pe cineva imi cer scuze ;)
excluzand hella celisu' care este ok...in rest fara suparare dar si-a batut joc de masina
in primul rand tuning-ul se incepe cu jante si suspensie...el are jante si suspensie de off-road
badge-ul cu R32 nu are ce cauta acolo in bot
bara fatza e ok dar unde este restul (praguri,bara spate) si chiar daca le-ar avea...cu suspensia asta...no f|_|ck!ng way
"actipildu'" de la rezervor ce cauta acolo??? consider ca am avansat de la "dacia tuning"
si colantul ala (stiu gusturile nu se discuta) mai bine...capota toata...fara bara fatza

o zi buna


All times are GMT +2. The time now is 16:54.

- Copyright 2026 4Tuning