![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bine ati venit la lot domnule antrenor! va uram viata lunga! si performante pe masura!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Buna achizitie ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumim :!:
P.S kimi sa imi zici cate locuri vrei pt data aia..... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
gata boss de boss :lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Lucian , sa vii si cu Tataie, ca mai am 3-4 baieti care vor si ei in club
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si sa iei si regulamentul
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://www.wuwu.ro/incredibile/sokat...trem-cu-un-BMW
cred ca o sa va placa....;)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
valieeeuuu shie iemotii....prima data, in mod oficial, la intalnirie la baietii cu p..a mare...she iemotionant...valieeeuuuu ma ia cu iemotii si cu leshine....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
10 Attachment(s)
sedinta foto Citroen C2 MTX......partea a 2a duminica alaturi de alte masini....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
imi cer scze pt aseara k nu v-am mai salutat knd am plekat, probabil a zis daffy motivul
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
8 Attachment(s)
alte poze de ieri :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba cum te simti???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da chiar... ce-ti face nasucul?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si tu nu trebuie sa muncesti???
:lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
mai bine, si azi a mai sangerat din senin , da e ok in mare parte...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci sa inteleg ca diseara am scapat de tine :lol:
stai in casa |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu cred :D si dupa operatie, cand ar trebui sa stau in casa , tot ma intalnesc cu voi :D...ma bag la film vb later :*
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La 4 la zoo pt poze
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa va f|_|t ca nu stiti sa anuntati mai din timp...b|_|L@|\|g!!L0R
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sau nu....pt ca nu am scris nici-un cuvant vulgar concret ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pai de aseara am vb
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
foarte frumos citroenul :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms ms
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
frateeeeee traiesc!!!da sunt cu afaceri cu astea....tre sa imi vina 2-3 vapoare in port plm :)))))))))))))) da u ce ai patzit cu telefonul ala?a fugit creditul??
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
DE CAND AI TU MAH COSMOTE?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai da-mi un beep....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ok iti dau acuma! Cam liniste la voi aici ce se int ca era mare agitatie acum ceva vreme ? toata lumea la garaj face tuning ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
taci ma nemernicule =)) asa hal de om ca tine rar vezi :)) panarama ... deci daca il treci pe gogu pe cosmote ... e clar ... spune`i pe cine suni pe cosmote :)))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
5 Attachment(s)
una bucata golf din oltenita!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si daca se poate si nu va suparati am s pun si celelalte masini din oltenita!ok?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
le poti pune, am 2 obiectii... la tigra... acel 16v de pe capota.. nu are ce cauta...
2.3 Este interzisa aplicarea pe masini a diferitelor stikere inscrisuri cu firme de tuning sau motorizari mai mari (De exemplu: vertical - portiera fata; orizontal - de-a lungul pragurilor, etc. sau M-power, M3, M5, Racing, Tuning, 16v, 8v, motorsport, Hamman, etc.) iar la golful alb.. stikerul trebuie pus sus, iar la cielo, in partea dreapta daca nu are functie de conducere (presedinte, vice, sau purtator de cuv.) 1.3 Toti membrii clubului au obligatia sa poarte parasolarul pe parbriz, cu lipire clasa si nu atipica si sigla de pe luneta ce va fi lipita pe partea dreapta, in partea de sus, exceptie facand functiile de conducere din IMS Romania, care au obligatia de-a purta distinctiv sigla pe partea stanga, tot in partea de sus a lunetei. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
moaaaaaaaa :shock:
da ce-a avut frate cu saracu' golf??? urmatoarele "cuvinte" sunt strict parerea mea personala si daca supar pe cineva imi cer scuze ;) excluzand hella celisu' care este ok...in rest fara suparare dar si-a batut joc de masina in primul rand tuning-ul se incepe cu jante si suspensie...el are jante si suspensie de off-road badge-ul cu R32 nu are ce cauta acolo in bot bara fatza e ok dar unde este restul (praguri,bara spate) si chiar daca le-ar avea...cu suspensia asta...no f|_|ck!ng way "actipildu'" de la rezervor ce cauta acolo??? consider ca am avansat de la "dacia tuning" si colantul ala (stiu gusturile nu se discuta) mai bine...capota toata...fara bara fatza o zi buna |
| All times are GMT +2. The time now is 16:54. |
- Copyright 2026 4Tuning