Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

niko san 25-07-10 21:48

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 3541770)
E în Tg-Jiu maşina asta ?!

ma intreb daca o sa vizionam la vreo cursa ceva:D

GTXR 27-07-10 00:16

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by niko san (Post 3542213)
ma intreb daca o sa vizionam la vreo cursa ceva:D

:) nu cred ca o sa vina cu ea la curse,masini sunt...

Ruff_Ryders 27-07-10 00:31

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
l-am vazut si eu cand lau adus...prea smecher sa speram ca va fi pe aci sa arate ce poate

fitanu-vasi 27-07-10 18:01

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Dar a lu cine este masina?

MarioCrT 12-08-10 13:02

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Cine are M3`ul alb din oras , cunoaste cineva :) ?

GJ 64 GAB 12-08-10 13:54

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Am tot vrut să vă întreb o chestie... Ştie cineva ceva despre Dacia GJ xx LEN ? Auriu metal la culoare !

MarioCrT 12-08-10 15:48

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 3581037)
Am tot vrut să vă întreb o chestie... Ştie cineva ceva despre Dacia GJ xx LEN ? Auriu metal la culoare !

Din cate stiu e a baiatului de are vulcanizarea de pe Victoria , langa spalatorie .

GJ 64 GAB 12-08-10 18:09

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by MarioCrT (Post 3581287)
Din cate stiu e a baiatului de are vulcanizarea de pe Victoria , langa spalatorie .

Da, da.. proprietarul are o vulcanizare sau lucra pe la o vulcanizare... Era bună maşina ?
A vândut-o la un vecin de al meu !

GTXR 13-08-10 14:12

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 3581552)
Da, da.. proprietarul are o vulcanizare sau lucra pe la o vulcanizare... Era bună maşina ?
A vândut-o la un vecin de al meu !

chestile astea le puteti discuta la chat nu la cele mai tari masini...

GJ 64 GAB 14-08-10 12:17

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 3583400)
chestile astea le puteti discuta la chat nu la cele mai tari masini...

:lol: Mă înclin !

manu_96xls 14-08-10 19:53

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Renault twingo rs!:twisted:

MarioCrT 17-08-10 12:38

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
7 Attachment(s)
M3 & Carrera SS
Attachment 1613895Attachment 1613896
Attachment 1613897Attachment 1613898
Attachment 1613899Attachment 1613900
Attachment 1613901

GJ 64 GAB 17-08-10 12:48

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
M3-ul îl văd în fiecare zi pe la mine prin oraş... Prin ianuarie-februarie a apărut !

MarioCrT 17-08-10 13:08

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Prin oras cred ca e de vreo 2 sapt .GTXR de ce nu ii faci poze ma :)) . Sta exact la scara ta masina .

GTXR 17-08-10 13:30

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Stiu ,dar eu am un 6310i si nu are camera :))


All times are GMT +2. The time now is 00:13.

- Copyright 2026 4Tuning