![]() |
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Quote:
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
1 Attachment(s)
:lol: :lol: :lol:
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Quote:
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Probabil se referea "sa fie haos pe planeta", sau ceva asa.
Asta de sus cu sapca stramba si ochelari de soare e jmecher mare de tot. O demonstreaza telefonul sau cu Hello kitty! |
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
9 Attachment(s)
Si de la mine.Si nu imi vine sa cred ce vad.Inca nu sunt 100% sigur ca pozele sunt reale.
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Ala cu Jean si cu nepotii = ceva gen Alba-ca-Zapada + cei 7 pitici :)
Asta mic si blond cred ca a fost violat recent ca prea e crispat rau. Cum sta el saracu pe canapeaua aia cu patura doar pe un crac :)) Vai, pe ce planeta locuim! |
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
E...penibil,injositor !
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Vai , de cānd căutam şi eu un aşa iubit :shock: de ce vă luaţi măi de băieţi că sunt perfect normali şi frumoşi toţi :love:
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Interesante gusturi ai :))
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Quote:
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Quote:
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Quote:
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
ba da blonda aia din ultima poza e anorexica rau...astia mananca ceva in decursu zilei??mi-ar fi si rusine sa arat asa si sa ma pozez(in halu in care a facut-o el/ea) si sa uploadez pe net(hi5 , feisbuc , twitter , netlog si care or mai fi ca m-au zapacit cu mail-urile sa ma alatur si eu)...
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Il recunoaste cineva pe ala in roz?,din penultima poza?":lol::lol:
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Da' bineinteles, el e cocalar cu acte in regula, activeaza de ceva vreme pe site-urile de profil :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:43. |
- Copyright 2026 4Tuning