![]() |
Re: Roman
Pot fi aftermarket si care nu-s nichelate.
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Acelasi lucru l-am zis si eu,dar omu le-a vazut nichelate si o fi zis ca e super jmekerie,pot fi si normale si chiar mai bune.
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Da...stiu ca is incapatanat,toata lumea imi zice asta :)) Apropo ce stiti de accidentul de pe centru Calin Toma(Passat) si cu ala Fiat Punto ?:-?
|
Re: Roman
Este un topic separat pe care am postat poze si povestioare cu intamplarea -> https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/52155-accidente-neamt/page-24.html
|
Re: Roman
http://toyota.anunturi-auto.4tuning....00-290010.html
400cp fara turbo ? :) :) :) :) :) |
Re: Roman
inevitabilul s-a produs :lol:
|
Re: Roman
ala e nebun eu am pus o poza sa vezi cam cum arata un motor de 400 hp
|
Re: Roman
Quote:
Quote:
Quote:
VladM ... ti-am zis ca proprietaru' ii mincinos de ti-a zis 400 de cai ? :lol: tu nu , nu ... ca e om in varsta si n'are cum sa minta :lol::lol::lol: |
Re: Roman
Altceva de 400 cp? cu poze? Subaru negru? Cu jante portocalii?
|
Re: Roman
Acel Subaru negru e foarte greu de prins in poze....de fiecare data cand il vezi e in mers si de multe ori are si viteza mare....nu ai timp sa ii faci poze...
|
Re: Roman
;)) DA ...de aia ziceam ...poate il prinde totusi careva...eu de fiecare data cand il vedeam in roman era fugitiv...il auzeam doar de la departare ...asteptam cam 30 de secunde sa apara, in 5 sec nu il mai vedeam ...dar il auzeam :)
|
Re: Roman
:)) Da...imi place descrierea voastra de tip ghost rider :) Ma...da la stopuri oare nu o opri? :-??
|
Re: Roman
De cate ori l=am vaz era la iesirea spre Iasi si ...facea slalom printre masini ...nu va inchipuiti cum se aude !
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:54. |
- Copyright 2026 4Tuning