Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

VladM 27-04-09 21:38

Re: Roman
 
Pot fi aftermarket si care nu-s nichelate.

scturoag 27-04-09 21:41

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 2271521)
Pot fi aftermarket si care nu-s nichelate.

Nu ai prins ideea ... nu m-am referit ca toate aftermarketurile sunt nichelate .. m-am referit la cele din poza(de la AlinutzuTNS) ! nu devia subiectu' !

VladM 27-04-09 21:59

Re: Roman
 
Acelasi lucru l-am zis si eu,dar omu le-a vazut nichelate si o fi zis ca e super jmekerie,pot fi si normale si chiar mai bune.

scturoag 27-04-09 22:05

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 2271595)
Acelasi lucru l-am zis si eu,dar omu le-a vazut nichelate si o fi zis ca e super jmekerie,pot fi si normale si chiar mai bune.

Oufff ... ce incapatanat esti ... omu' a dat un exemplu' ... nu a spus ca trebuie sa arate exact al fel ... oricum .... si alea care nu's nichelate ... tot is colorate si atrag atentia ... si iti dai seama din start ca nu sunt stock.

VladM 27-04-09 22:07

Re: Roman
 
Da...stiu ca is incapatanat,toata lumea imi zice asta :)) Apropo ce stiti de accidentul de pe centru Calin Toma(Passat) si cu ala Fiat Punto ?:-?

scturoag 27-04-09 22:13

Re: Roman
 
Este un topic separat pe care am postat poze si povestioare cu intamplarea -> https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/52155-accidente-neamt/page-24.html

alex_____ 28-04-09 14:18

Re: Roman
 
http://toyota.anunturi-auto.4tuning....00-290010.html
400cp fara turbo ? :) :) :) :) :)

26WRC 28-04-09 16:57

Re: Roman
 
inevitabilul s-a produs :lol:

AlinutzuTNS 28-04-09 17:04

Re: Roman
 
ala e nebun eu am pus o poza sa vezi cam cum arata un motor de 400 hp

scturoag 05-05-09 00:43

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by alex_____ (Post 2273073)

Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 2273481)
inevitabilul s-a produs :lol:

Quote:

Originally Posted by AlinutzuTNS (Post 2273501)
ala e nebun eu am pus o poza sa vezi cam cum arata un motor de 400 hp

Doar eu n-am vorbit singur pana acum ?... v-am zis din start ca n'are turbo .. si nu suna si nu merge deloc a 400 de cai.:lol:
VladM ... ti-am zis ca proprietaru' ii mincinos de ti-a zis 400 de cai ? :lol: tu nu , nu ... ca e om in varsta si n'are cum sa minta :lol::lol::lol:

Ali_ump 07-05-09 11:50

Re: Roman
 
Altceva de 400 cp? cu poze? Subaru negru? Cu jante portocalii?

nck_xx 07-05-09 13:31

Re: Roman
 
Acel Subaru negru e foarte greu de prins in poze....de fiecare data cand il vezi e in mers si de multe ori are si viteza mare....nu ai timp sa ii faci poze...

Ali_ump 07-05-09 13:39

Re: Roman
 
;)) DA ...de aia ziceam ...poate il prinde totusi careva...eu de fiecare data cand il vedeam in roman era fugitiv...il auzeam doar de la departare ...asteptam cam 30 de secunde sa apara, in 5 sec nu il mai vedeam ...dar il auzeam :)

morpheusmaster 07-05-09 13:43

Re: Roman
 
:)) Da...imi place descrierea voastra de tip ghost rider :) Ma...da la stopuri oare nu o opri? :-??

Ali_ump 07-05-09 13:46

Re: Roman
 
De cate ori l=am vaz era la iesirea spre Iasi si ...facea slalom printre masini ...nu va inchipuiti cum se aude !


All times are GMT +2. The time now is 12:54.

- Copyright 2026 4Tuning