Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Alex110 15-06-09 10:03

Re: Masini tari din Iasi
 
cls-ul l-am vazut si eu dar era si trecut pana sai fac o poza

Sleepy_85 15-06-09 13:38

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
mai da voi ati vazut ca pe la noi in oras a aparut o masina de pompieri din state? o vazusem ieri cand veneam la carrefour...

D3m0N 15-06-09 14:44

Re: Masini tari din Iasi
 
am vazut-o si eu intr-o zi cand trecea pe la antibiotice spre metro .... e superba :X

MnezO 15-06-09 15:12

Re: Masini tari din Iasi
 
probabil masina e in iasi dar poze pe care ai postat-o tu nu e din iasi !

Sleepy_85 15-06-09 18:51

Re: Masini tari din Iasi
 
stiu :lol:

MnezO 15-06-09 20:40

Re: Masini tari din Iasi
 
oricum meserie tare masina ! o masina de pompier demna de ei

ktalyn 17-06-09 11:08

Re: Masini tari din Iasi
 
Mai este si un autobuz dinala galben de scoala tot din state!Si ala e frumos tare!

limuzina 18-06-09 14:41

Re: Masini tari din Iasi
 
3 Attachment(s)
Ma invatat omu asta ce inseamna un AMG adevarat :joy:.
S 63 AMG
O sa il vanda si isi va cumpara un S 65 AMG ;)
Pacat ca masina era murdara si era seara....

TuningBoy 18-06-09 14:51

Re: Masini tari din Iasi
 
1- ultima poza nu se vede bine...
2- doar 3 poze ai facut??

limuzina 18-06-09 15:07

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 2417960)
1- ultima poza nu se vede bine...
2- doar 3 poze ai facut??

1.Ti-am spus ca era seara,poza e facuta fara blit.
2.Am facut mai multe,vrei sa le pun pe toate?
Poftim o poza mai buna,dar asta nu e AMG,oricum..eu ca prost am crezut ca e AMG si am facut poze..:rolleyes2

vlad87 18-06-09 20:43

Re: Masini tari din Iasi
 
cat motor frate:shock:

MnezO 18-06-09 23:20

Re: Masini tari din Iasi
 
sti bancu cu oltcitu care mergea cu motor de stergator de mercedes 200 km inainte 200 km inapoi :lol::lol::lol::lol:

limuzina 24-06-09 21:46

Re: Masini tari din Iasi
 
3 Attachment(s)
Trebuia sa fie DBS'ul in loculu lui :lol:,oricum nici el nici DBS'ul nu stau in Iasi :cry:.DBS'ul a plecat din Iasi (o sa vina peste ceva timp) si pleaca si Porsche'ul.

CoCaine 24-06-09 21:58

Re: Masini tari din Iasi
 
Laser frate8)

TuningBoy 25-06-09 12:11

Re: Masini tari din Iasi
 
Doar 3 poze??


All times are GMT +2. The time now is 19:46.

- Copyright 2026 4Tuning