![]() |
Re: Masini tari din Iasi
cls-ul l-am vazut si eu dar era si trecut pana sai fac o poza
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
mai da voi ati vazut ca pe la noi in oras a aparut o masina de pompieri din state? o vazusem ieri cand veneam la carrefour...
|
Re: Masini tari din Iasi
am vazut-o si eu intr-o zi cand trecea pe la antibiotice spre metro .... e superba :X
|
Re: Masini tari din Iasi
probabil masina e in iasi dar poze pe care ai postat-o tu nu e din iasi !
|
Re: Masini tari din Iasi
stiu :lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
oricum meserie tare masina ! o masina de pompier demna de ei
|
Re: Masini tari din Iasi
Mai este si un autobuz dinala galben de scoala tot din state!Si ala e frumos tare!
|
Re: Masini tari din Iasi
3 Attachment(s)
Ma invatat omu asta ce inseamna un AMG adevarat :joy:.
S 63 AMG O sa il vanda si isi va cumpara un S 65 AMG ;) Pacat ca masina era murdara si era seara.... |
Re: Masini tari din Iasi
1- ultima poza nu se vede bine...
2- doar 3 poze ai facut?? |
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Quote:
2.Am facut mai multe,vrei sa le pun pe toate? Poftim o poza mai buna,dar asta nu e AMG,oricum..eu ca prost am crezut ca e AMG si am facut poze..:rolleyes2 |
Re: Masini tari din Iasi
cat motor frate:shock:
|
Re: Masini tari din Iasi
sti bancu cu oltcitu care mergea cu motor de stergator de mercedes 200 km inainte 200 km inapoi :lol::lol::lol::lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
3 Attachment(s)
Trebuia sa fie DBS'ul in loculu lui :lol:,oricum nici el nici DBS'ul nu stau in Iasi :cry:.DBS'ul a plecat din Iasi (o sa vina peste ceva timp) si pleaca si Porsche'ul.
|
Re: Masini tari din Iasi
Laser frate8)
|
Re: Masini tari din Iasi
Doar 3 poze??
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:46. |
- Copyright 2026 4Tuning