![]() |
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
Cand am ajuns eu , nici nu vroia sa imi dea camera cu baie pt ca erau rezervate pt bucuresti ...pana nu a venit motzu ,pt ca el a rezervat toate camerele |
Re: E36 MEETING 2012?!
La inceputul topicului nimeni nu vroia sa organizeze, acum bagam de vina. Hai sa le punem pe lista si la anu' sa fie toata lumea fericita :D
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
Cat despre organizare, stiu cum e, stiu destul de bine, ca anul trecut am stat pe langa Sharky, si stiu cum e...... Am organizat si eu un E36 Meeting Rm.Valcea si-am strans aprox 40 de masini.(http://bmwe36meetingsorinsyd.blogspot.ro/ sau https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-...ng/page-9.html) Am pus link sa va faceti o idee, cu poze la fiecare masina in parte, nu conta ca e Class II de fabrica sau o aripa ruginica, scaunul de la sofer rupt, jante de tabla sau alte criterii......am socializat toti, am facut poze de grup .....Liviu Tex, Nosfer, pot sa confirme, c-au fost prezenti. Plimbare prin oras cu 30-40km/h, nu ca cea din Brasov, din ce-am auzit, cu peste 100km/h, ati mai bagat si raca intre unii c-au facut liniute, si se plangeau ca ala are bagaje multe si daia l-a facut, ca ala are 5 persoane in masina :lol: si tot asa......... Motzule, am aflat intre timp ca tu esti, doar nu-i spuneam altcuiva de ce s-au dat diplome, cupe si de ce au plecat majoritatea???? Cat despre cazare, n-am zis nimic, pentru ca eu n-am vrut sa stau in Camping.....toti ai mei de la Valcea, mi-au zis ca e destul de frig noaptea pentru fimio (are 2ani), si-am preferat sa iau camera la Hotel. Iar la apropourile tale referitoare la invidie cum ca n-am luat vreo cupa/diploma? :lol: Mai bine ma abtin de la comment.....oricum nu-i masina mea perfecta pentru diplome si cupe, stai linistit. Daca stiai de la inceput ca iese aiurea, la ce dreaq le-ai mai scos la iveala? |
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Sa mint?Crezi ca am 6 ani gogule? Poate ca nu o fi fost chiar 12 dar tarziu a fost,si la cat te_am asteptat sincer mi se parea luni,,, mai ales ca pe toti pe care i-am intrebat de tine cand vi imi ziceau c esti pe drum,asta de dimineata inca
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
Oricum, in ochii mei tot asa va ramane acest Meeting cum zice si Lymbutza: O mica ieseala la munte impreuna cu familia si cativa prieteni, nicidecum E36 Meeting. Iar Ricko, referitor la sosirea mea in Camping, cum am precizat mai sus, pot confirma mai multi la ce ora am sosit acolo......dar ma rog, poa-sa fie si 01:00 noaptea, nu asta este problema, problema mea e ca voi organizatorii ati plecat cand mai era o zi de meeting, asa cum voi, organizatorii ati planificat: 3 ZILE. Dar asta e, incercati sa va scoateti acum, ca dehh, aveati drum lung pana acasa......parca nu stiati de cand ati pus meetingul pe 3 zile, cati km aveti pana acasa........ Toti ai meu de la Valcea, stiau ca plec din Rm.Valcea in jurul orei 15:00, nicidecum dimineata, pentru c-am lucrat pana la orele 14:00......dar din motive personale, am plecat la orele 18:00 din Valcea....... |
Re: E36 MEETING 2012?!
Bine gogule ,sa nu o mai dam pe ocolite , nu v-a placut, nu sunteti multumiti asta e , ce fost a fost nu mai poate fi intors ,vorba ta " nu voi imi dati de mancare,nu voi imi faceti masina" .Noi in limita puterilor noastre am avut grija sa fie toata lumea cazata si sa fie bine primita , acum ca au existat si exceptii ,ne cerem scuze . Vreau anul viitor sa fie mai ok ca anul acesta si va invit pe voi sa va ocupati de organizare. Ma bucur ca am putut da mana si ne-am cunoscut in realitate .
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Din punctul meu de vedere lucrurile stau cam asa:
Personal ii multumesc lui RICKO, MOTZU SI RZT pentru aceasta intalnire (chiar daca nu a fost pe placul meu)..daca ei nu faceau nimic NU mai exista nici asa numitul meeting e36, bun, rau oamenii si-au dat silinta asa cum au stiut si cum au putut, atata timp cat noi nu am fost in stare sa organizam nimic nu cred ca trebuie sa-i judecam. In alta ordine de idei, ca sa fim obiectivi si sa ne fie de folos anul viitor, intalnirea a fost una nereusita iar aici Gogu si Sharky au PERFECTA DREPTATE si sunt de acord cu ei. Duminica dimineata liniste totala in campingul curului! Nu a existat un punct de intalnire (asa cum a fost anul trecut) din care sa plecam toti, organizat, cu fotografi dupa noi, in coloana frumos, nu s-au facut poze de grup sa le avem si noi amintire! Iesirea in Brasov a fost total nereusita, trebuia origanizata frumos, nu in plina zi sa se bage 32323 de masini printre noi. Sunt de acord cu premiile insa s-au dat pe nepotisme, aici ma refer la coupe-uri. La sedan sob-ul si nos-ul au fost cele mai frumoase masini de la meeting. Nu poti da locul 2 unei masini la care-i cade plafonul in cap, bara fata nu este la linie, FARA DOTARI, FARA MOTOR, FARA JANTE SI DESTUL DE INALTA, PUNCT! Nu am nimic cu nimeni, insa nu poti acorda un premiu doar ca omul a muncit singur la masina lui, pentru ca sunt multi care fac si au facut asta! Din pacate foarte multe masini urate in care s-au bagat bani in prostii, stance-ul asta este inteles cam gresit din pacate! La meeting se sta exact cat s-a stabilit, adica 3 zile! Gratare am facut in ambele seri la locul special pregatit pentru asa ceva, am schimbat cateva vorbe cu ceva baieti si cam atat. Din punctul meu de vedere aceste intalniri ar trebui facute pe baza de invitatii si cu asta am spus tot! |
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Shurubelnita aia ,,,, face toti banii Lymbutza :))
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Zeky: despre premiere nu am de gand sa mai vorbesc ,sti f bine punctul meu de vedere,cat despre invitatii sa stii ca nu zici rau ce zici ...
|
Re: E36 MEETING 2012?!
deci va multumesc pt apreciere , merit :lol: !
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:18. |
- Copyright 2026 4Tuning