Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

NXdev 12-01-11 11:10

Re: DreamWorks
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 3975241)
Regulatorul de presiune trebuie scos si curatat. O sa o duc la cineva care lucreaza numai Citroen si Peugeot undeva pe la Filaret :D

Succes :D.
Nenea Free s-a apucat de G60-ul din dotare 8).

NXdev 12-01-11 11:22

Re: DreamWorks
 
5 Attachment(s)
Zeta a achizitionat aripa fata dreapta si bara spate.Aripa a fost curatata de teroson si mastic, s-au astupat gaurile de la bandou si antena...clean all the way :twisted:.
L.E:Si...i-am consumat minutele la telefon :oops:.

razvaneluu 12-01-11 11:41

Re: DreamWorks
 
ne bagam si noi la o benzinarie vineri seara ? astept un raspuns ... poate mai chem si Golf Clubul :)

micutu11 12-01-11 11:50

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by razvaneluu (Post 3977907)
ne bagam si noi la o benzinarie vineri seara ? astept un raspuns ... poate mai chem si Golf Clubul :)

sunt prntru :P

Zeta 12-01-11 12:59

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3977860)
Zeta a achizitionat aripa fata dreapta si bara spate.Aripa a fost curatata de teroson si mastic, s-au astupat gaurile de la bandou si antena...clean all the way :twisted:.
L.E:Si...i-am consumat minutele la telefon :oops:.

si mai am o surpriza:D

NXdev 12-01-11 13:21

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by razvaneluu (Post 3977907)
ne bagam si noi la o benzinarie vineri seara ? astept un raspuns ... poate mai chem si Golf Clubul :)

si eu sunt pentru :p, o sa mergem mai multi .
@Zeta:A intrat masina la tinichigiu :D?Ai luat bara fata?Suspensia ;;)?

Zeta 12-01-11 13:26

Re: DreamWorks
 
vei afla luni;)

Sinnerzorr 12-01-11 13:48

Re: DreamWorks
 
Cosmin - alias Sinnerzorr


Opel Tigra, 1.4 90 HP --> https://forum.4tuning.ro/116-masina-m...pel-tigra.html

bogdy.ghetto 12-01-11 18:45

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3977826)
Succes :D.
Nenea Free s-a apucat de G60-ul din dotare 8).

Masina e GSA ??

RoByNeT 12-01-11 19:10

Re: DreamWorks
 
Nu vezi nr chiorule ? :)) B 87 GSA ! Da e fostul GSA :lol:

daffy duck™ 12-01-11 19:15

Re: DreamWorks
 
bafta si sper ca masina sa iasa mult mai tare ca inainte!!! bafta florinel :D

NXdev 12-01-11 22:03

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3978170)
vei afla luni;)

Oky doky.

Parasolarele sunt gata...vineri le veti primi.

NXdev 13-01-11 00:14

Re: DreamWorks
 
Sticker-ele vor intarzia putin...am o mica problema ...:rolleyes2
Vineri ne intalnim in jurul orelor 20:00 , parcare subterana GrandArena...
Multumesc pentru parasolare Oprea SNR

bufu.daniel 13-01-11 00:31

Re: DreamWorks
 
4 Attachment(s)
Dap .. pai ce sa spun ... o sa am alatur si eu voua ... dar momentan am masina in lucru :sad: sper ca in doua saptamani cel mult sa fie gata.
Vineri voi veni si eu sa cunosc membri din club si sa aflu regulile ....

Stima si Respect .....

Sa va prezint bestia mea ....:D

- BMW E30 -- 325
- An 89.
- https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-e30-bufu.html
Cateva poze ....

RideTheRiddle 13-01-11 00:46

Re: DreamWorks
 
imi place la voi ca sunteti seriosi si va tineti de treaba! felicitarile mele si bafta multa cu clubul sa faceti concurenta serioasa cluburilor mari :D


All times are GMT +2. The time now is 21:01.

- Copyright 2026 4Tuning