![]() |
Re: DreamWorks
3 Attachment(s)
Quote:
Nenea Free s-a apucat de G60-ul din dotare 8). |
Re: DreamWorks
5 Attachment(s)
Zeta a achizitionat aripa fata dreapta si bara spate.Aripa a fost curatata de teroson si mastic, s-au astupat gaurile de la bandou si antena...clean all the way :twisted:.
L.E:Si...i-am consumat minutele la telefon :oops:. |
Re: DreamWorks
ne bagam si noi la o benzinarie vineri seara ? astept un raspuns ... poate mai chem si Golf Clubul :)
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
@Zeta:A intrat masina la tinichigiu :D?Ai luat bara fata?Suspensia ;;)? |
Re: DreamWorks
vei afla luni;)
|
Re: DreamWorks
Cosmin - alias Sinnerzorr
Opel Tigra, 1.4 90 HP --> https://forum.4tuning.ro/116-masina-m...pel-tigra.html |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Nu vezi nr chiorule ? :)) B 87 GSA ! Da e fostul GSA :lol:
|
Re: DreamWorks
bafta si sper ca masina sa iasa mult mai tare ca inainte!!! bafta florinel :D
|
Re: DreamWorks
Quote:
Parasolarele sunt gata...vineri le veti primi. |
Re: DreamWorks
Sticker-ele vor intarzia putin...am o mica problema ...:rolleyes2
Vineri ne intalnim in jurul orelor 20:00 , parcare subterana GrandArena... Multumesc pentru parasolare Oprea SNR |
Re: DreamWorks
4 Attachment(s)
Dap .. pai ce sa spun ... o sa am alatur si eu voua ... dar momentan am masina in lucru :sad: sper ca in doua saptamani cel mult sa fie gata.
Vineri voi veni si eu sa cunosc membri din club si sa aflu regulile .... Stima si Respect ..... Sa va prezint bestia mea ....:D - BMW E30 -- 325 - An 89. - https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-e30-bufu.html Cateva poze .... |
Re: DreamWorks
imi place la voi ca sunteti seriosi si va tineti de treaba! felicitarile mele si bafta multa cu clubul sa faceti concurenta serioasa cluburilor mari :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:27. |
- Copyright 2026 4Tuning