Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

VaLeX 19-07-11 10:04

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Cred ca RO by Net ..a fost ironic , chiar crezi ca-l intereseaza cat consuma?

Caius, pe cand niste poze profi ?

mareo 19-07-11 10:06

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Dupa ce ajung oglinzile,facem pozeeee profiiii ! 8) :lol:

Caius TM 19-07-11 11:31

Re: E46 - TM 77 EEE
 
claude307 .. nu chiar, dar arata fain :lol:

Manson .. neagk .. bcoupe.. mersi frumos :D

RoByNeT cat vrea ea.. la ce gesturi prezinta.. nu ma uit la bani :lol:

ar85gyl .. mersi frumos.. tarziu te-am observat :D

cRbL .. o fi stricata ma? :lol:

VaLeX .. ti-a raspuns mareo :D

mareo .. sa fi pregatit, avem 2...3.. locatii faine, diferite teme.. :lol:

cRbL 19-07-11 12:56

Re: E46 - TM 77 EEE
 
e sofisticata maa :))))

TM 77 ADF 19-07-11 17:49

Re: E46 - TM 77 EEE
 
lumea asteapta poze una langa alta... si tu dormi? hai odataaaaaaaaa :))))

ar85gyl 19-07-11 18:46

Re: E46 - TM 77 EEE
 
eu te-am observat de la distanta chiar ma gandeam ca oare nu te vad prin oras la o plimbare cu roscata si ,,,

Kedy 20-07-11 10:51

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4474867)
lumea asteapta poze una langa alta... si tu dormi? hai odataaaaaaaaa :))))

Da :dribble::dribble::dribble: hai Caius cu oglinzile sa te traga in chip maestru Mareo:poke:

vam_19 21-07-11 18:22

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Vezi ca ai luat cam toate locatiile boss...

radu_bmwe36 21-07-11 22:23

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 4472429)
cat consuma ? :grandmar:

cat ii bagi:)))


caius masina a iesit B.O.M.B.A rau!!!!!!!!:shock:

Caius TM 22-07-11 06:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cRbL .... :drunk:

TM 77 ADF ... lasa-mi un PM :lol:

ar85gyl .. cu o zi inainte am iesit cu ea.. atunci abia mergeam spre casa si de atunci acolo sta :D

Kedy .. vin si ele.. mai incet dar vin .. :D

vam_19 ... deloc, am o gramada in cap (locatii..) :lol:

radu_bmwe36 .. ms frumos :pissed:

vam_19 22-07-11 09:36

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4480065)
cRbL .... :drunk:

TM 77 ADF ... lasa-mi un PM :lol:

ar85gyl .. cu o zi inainte am iesit cu ea.. atunci abia mergeam spre casa si de atunci acolo sta :D

Kedy .. vin si ele.. mai incet dar vin .. :D

vam_19 ... deloc, am o gramada in cap (locatii..) :lol:

radu_bmwe36 .. ms frumos :pissed:

cred ca adefeu e plecat in concediu ca si eu am incercat sa dau de el si nu raspunde:(

GJ 64 GAB 22-07-11 11:21

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Adefeul e bănat!

Abia aşteptă oglinzile... şi pozele!

cryssTM 22-07-11 20:02

Re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
Un "bronzol" adevarat se face in fata garajului :workout:... nu pe plaja la mare :peace:

Gangstah 23-07-11 23:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
salut...in primul rand sa sti ca ti-am urmarit topicul si te felicit pt o masina superba
....in al 2-lea rand te-as ruga daca poti sa imi zici si mie de unde ai luat numerele de germania pt ca am si eu pe cineva pe acolo si nu stiu de unde sa imi ia si mie pt masina mea....

Caius TM 24-07-11 06:33

Re: E46 - TM 77 EEE
 
6 Attachment(s)
cryssTM .. chiar asa frate, dai din casa? :lol:
cum se vede in a2a poza, zici ca eram destul de "entuziasmat".. dar asa stau pantalonii... :lol:

Gangstah .. mersi,
numarul de germania l-am primit de la fratele meu kox_24 8) :lol: nu stiu sa-ti spun unde si cum l-a facut...


la fel si oglinziile care au venit ieri, 10x kox :D KOX KOX KOX KOX :drunk:

electrice, incalzite, rabatabile... 8)


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning