![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
Cred ca RO by Net ..a fost ironic , chiar crezi ca-l intereseaza cat consuma?
Caius, pe cand niste poze profi ? |
Re: E46 - TM 77 EEE
Dupa ce ajung oglinzile,facem pozeeee profiiii ! 8) :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
claude307 .. nu chiar, dar arata fain :lol:
Manson .. neagk .. bcoupe.. mersi frumos :D RoByNeT cat vrea ea.. la ce gesturi prezinta.. nu ma uit la bani :lol: ar85gyl .. mersi frumos.. tarziu te-am observat :D cRbL .. o fi stricata ma? :lol: VaLeX .. ti-a raspuns mareo :D mareo .. sa fi pregatit, avem 2...3.. locatii faine, diferite teme.. :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
e sofisticata maa :))))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
lumea asteapta poze una langa alta... si tu dormi? hai odataaaaaaaaa :))))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
eu te-am observat de la distanta chiar ma gandeam ca oare nu te vad prin oras la o plimbare cu roscata si ,,,
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Vezi ca ai luat cam toate locatiile boss...
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
caius masina a iesit B.O.M.B.A rau!!!!!!!!:shock: |
Re: E46 - TM 77 EEE
cRbL .... :drunk:
TM 77 ADF ... lasa-mi un PM :lol: ar85gyl .. cu o zi inainte am iesit cu ea.. atunci abia mergeam spre casa si de atunci acolo sta :D Kedy .. vin si ele.. mai incet dar vin .. :D vam_19 ... deloc, am o gramada in cap (locatii..) :lol: radu_bmwe36 .. ms frumos :pissed: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Adefeul e bănat!
Abia aşteptă oglinzile... şi pozele! |
Re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
Un "bronzol" adevarat se face in fata garajului :workout:... nu pe plaja la mare :peace:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
salut...in primul rand sa sti ca ti-am urmarit topicul si te felicit pt o masina superba
....in al 2-lea rand te-as ruga daca poti sa imi zici si mie de unde ai luat numerele de germania pt ca am si eu pe cineva pe acolo si nu stiu de unde sa imi ia si mie pt masina mea.... |
Re: E46 - TM 77 EEE
6 Attachment(s)
cryssTM .. chiar asa frate, dai din casa? :lol:
cum se vede in a2a poza, zici ca eram destul de "entuziasmat".. dar asa stau pantalonii... :lol: Gangstah .. mersi, numarul de germania l-am primit de la fratele meu kox_24 8) :lol: nu stiu sa-ti spun unde si cum l-a facut... la fel si oglinziile care au venit ieri, 10x kox :D KOX KOX KOX KOX :drunk: electrice, incalzite, rabatabile... 8) |
| All times are GMT +2. The time now is 15:24. |
- Copyright 2026 4Tuning