Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

bujuKYL 02-09-11 18:42

Re: my tuning r5
 
sa speram! toti suntem proprietari de masini mai mult sau mai putin frumoase! dar din fericire pentru masinile noastre nu le tiuningam in halul asta horrrrrrrrorrrrrrrrrrrrrrr!!!!! eu unul cel putin o mentin cat se poate de simpla, si decat sa bag bani in muzica si alte chestii, am preferat sa pun motorul la punct desi masina este destul de noua doar 5 anisori!!! dar motorul conteaza in mare parte la o masina, nu muzica si tuning exterior!!!

maverick1508 02-09-11 18:49

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by johnsonxxl (Post 4561189)
sa intelegem ca s-a terminat acest chin pentru masina si pentru ochii nostri?:D:D:D:D

Rugaciunile v-au fost ascultate. Incredibil, Dumniezau exista :shock: Un ateu in minus :-P

logo 02-09-11 18:57

Re: my tuning r5
 
Dumnezeu sa il ierte...
Amin....

johnsonxxl 02-09-11 19:15

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by logo (Post 4561220)
Dumnezeu sa il ierte...
Amin....

pomana cand e? =))))

szoke_sz 02-09-11 19:18

Re: my tuning r5
 
va prezint pe noul proprieter......ASTA NU ESTE GLUMA, AM AFLAT DIN SURSE SIGURE.....
https://i700.photobucket.com/albums/w.../majomfeju.jpg

bujuKYL 02-09-11 19:33

Re: my tuning r5
 
ii bun!!!:D:D:D distractie continua!!!:twisted::twisted::twisted::rolleyes2

johnsonxxl 02-09-11 20:01

Re: my tuning r5
 
tare poza =))) si cenzura la acel domn :)))

fazekasnfs 06-09-11 19:46

New project renault 5gtl
 
1 Attachment(s)
R5 GTL 1986 1.4

fazekasnfs 06-09-11 19:50

Re: New project renault 5gtl
 
3 Attachment(s)
nou piese parbriz, 1 set stop, 1 set oglinz, o aripa dreapta etc revin cu pozele

szoke_sz 06-09-11 20:03

Re: New project renault 5gtl
 
distractia continua.

TheEnZo 06-09-11 21:12

Re: New project renault 5gtl
 
De ce vrei sa ne chinui cu hidosenia asta ?

expres 07-09-11 00:44

Re: New project renault 5gtl
 
proJectul continua ! stati aproape !

andy_wpo 07-09-11 01:01

Re: New project renault 5gtl
 
Ii bun..........:???: nu ai decat vreo 5-6 topicuri deschise pt masina asta :rolleyes2

maverick1508 07-09-11 02:41

Re: New project renault 5gtl
 
Asta-i ca sa visam frumos, nu?
Sa-i zica careva in limba lui ca n-are toate tziglele pe casa... 15 topicuri cu aceasi masina, crede ca ala e tuning, nu intelege cand toti ii zic ca e o prostie ce face el acolo si-si bate joc de banii lui (mai ales ca nici n-are prea multi) si poate s-o conduca doar in curte din ce am inteles ca permisul nu reuseste sa-l ia... Si aici nu e vorba ca, comentam aiurea in loc sa-l ajutam dar de atata timp "isi revenea". Nu s-a intamplat pana acum, eh, nici de acum incolo n-o sa se intample. ;)
Cat timp ai pierdut cu "modificarile" astea, stateai si invatai pentru sala aia. :lol: Defapt mai bine asa, ca cine stie ce tampenii ai face prin trafic.

PS. Ce se mai aude de cheta/strangerea de fonduri ?

fazekasnfs 07-09-11 18:13

Re: New project renault 5gtl
 
3 Attachment(s)
cateva poza


All times are GMT +2. The time now is 22:36.

- Copyright 2026 4Tuning