![]() |
Volvo... :?:
Da-ne frate detalii... :!: :!: :!: |
Pai uite-te bine ca ai 2 detalii imense. Nu e europeana!
|
Eu cred ca voi aveti o placere ascunsa cu masinile astea vechi.... vb serios..
|
Re:
Quote:
|
Bun fie hai ca daca va dau asta o si ghicitzi. ma rog poate nu din prima da din a doua la sigur. Korea de Sud :?
|
1 Attachment(s)
Daca mai dai date eronate, adica amanunte mincinoase, ne suparam pe tine d-le Dadi... Ai gasit si tu poza pe acest site http://www.autoreview.ru/new_site/ye...23/seoul/1.htm din care nu intelege nimeni nimic, si ai zis ca este Daewoo Oto masina, cand ea este Toyota Publica...
Asta este... Ai fi facut o alegere buna, daca ai fi stiut si ce masina ai pus... :wink: |
Re:
Quote:
|
Te inseli prietene eu am luat datele de aici. Si poza am cautat ceva mai mare! http://clubdaewooracerchile.galeon.c...um1001591.html In fine baga poza!
|
2 Attachment(s)
:?: :?: :?:
|
Fiat de la 0 la 1000! Undeva pacolo? :oops:
|
fiat 600??
|
nu cumva fiat 500 topolino?
:wink: :P |
Re:
Quote:
|
Quote:
|
1 Attachment(s)
Nu e Fiat, nu e BMW... E europeana, dar nu e din astea... :wink:
Na si o poza netunarita... :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 12:52. |
- Copyright 2026 4Tuning