Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

Hondarul 02-01-05 14:16

Volvo... :?:

Da-ne frate detalii... :!: :!: :!:

xxdadixx 02-01-05 14:34

Pai uite-te bine ca ai 2 detalii imense. Nu e europeana!

EvLSant0S 02-01-05 16:10

Eu cred ca voi aveti o placere ascunsa cu masinile astea vechi.... vb serios..

Hondarul 02-01-05 17:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Pai uite-te bine ca ai 2 detalii imense. Nu e europeana!

Mai da-ne inca unul, ca nu e asa usor... Numarul ce natie este ??? Japoneza nu este, ca are volan pe stanga... :wink:

xxdadixx 02-01-05 19:58

Bun fie hai ca daca va dau asta o si ghicitzi. ma rog poate nu din prima da din a doua la sigur. Korea de Sud :?

Hondarul 02-01-05 21:53

1 Attachment(s)
Daca mai dai date eronate, adica amanunte mincinoase, ne suparam pe tine d-le Dadi... Ai gasit si tu poza pe acest site http://www.autoreview.ru/new_site/ye...23/seoul/1.htm din care nu intelege nimeni nimic, si ai zis ca este Daewoo Oto masina, cand ea este Toyota Publica...

Asta este... Ai fi facut o alegere buna, daca ai fi stiut si ce masina ai pus... :wink:

Hondarul 02-01-05 21:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Pai uite-te bine ca ai 2 detalii imense. Nu e europeana!

Care era al doilea detaliu in afara de numar ??? Ca pe capota scrie Publica... :?: :?: :?:

xxdadixx 02-01-05 22:30

Te inseli prietene eu am luat datele de aici. Si poza am cautat ceva mai mare! http://clubdaewooracerchile.galeon.c...um1001591.html In fine baga poza!

Hondarul 02-01-05 22:41

2 Attachment(s)
:?: :?: :?:

xxdadixx 02-01-05 22:53

Fiat de la 0 la 1000! Undeva pacolo? :oops:

MMihai 02-01-05 23:03

fiat 600??

the_mav 03-01-05 07:59

nu cumva fiat 500 topolino?
:wink: :P

Swat-Cat 03-01-05 11:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
2 fuckin easy , masina europeana ;)

BMW

the_mav 03-01-05 11:33

Quote:

EvLSant0S wrote:
2 fuckin easy , masina europeana

BMW
poate ai crut sa spui bmw isetta... problema e ca ala are numai 3 roti, spre deosebire de poza postata aici...

Hondarul 03-01-05 12:54

1 Attachment(s)
Nu e Fiat, nu e BMW... E europeana, dar nu e din astea... :wink:

Na si o poza netunarita... :lol:


All times are GMT +2. The time now is 12:52.

- Copyright 2026 4Tuning