![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Pacat ca mai are de lucru la el pana sa fie de dus la expozitii, dar la ce a facut pana acum din el...:D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Vazut saptamana trecuta in satu mare un evo 9 (sau 8 ) rosu , frumos , cu numar de bucuresti :D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
fac aproape in fiecare saptamana drumul pana la Csenger in hungary si de fiecare data vad un Golf3 gri cu nr de GXM.te felicit este foarte frumoasa si jantele rup tot. Tine`o tot asa
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:09. |
- Copyright 2026 4Tuning