Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

Logan4ever 01-12-10 21:28

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Pacat ca mai are de lucru la el pana sa fie de dus la expozitii, dar la ce a facut pana acum din el...:D

3SGE 01-12-10 22:13

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by Logan4ever (Post 3862198)
Pacat ca mai are de lucru la el pana sa fie de dus la expozitii, dar la ce a facut pana acum din el...:D

Nu el l-a facut. asa a fost adusa din germania. Masina era a lui Tzaiu', un baiat din negresti parca si umbla cu masina prin baia mare prin 96-97.

razvy_91 31-12-10 14:44

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Vazut saptamana trecuta in satu mare un evo 9 (sau 8 ) rosu , frumos , cu numar de bucuresti :D

WooKezZ 09-01-11 18:36

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
fac aproape in fiecare saptamana drumul pana la Csenger in hungary si de fiecare data vad un Golf3 gri cu nr de GXM.te felicit este foarte frumoasa si jantele rup tot. Tine`o tot asa


All times are GMT +2. The time now is 14:09.

- Copyright 2026 4Tuning