Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

PH86MIN 31-07-08 21:59

Re: Diverse discutii
 
In seara asta am vazut un tir pe DN1 la pod la Vest care avea cateva masini ford,printre care si noul Focus RS,era unul alb si cu dungi albastre,din cate stiu are in jur de 300 cp,oare venea la Ploiesti,care o fii norocosul?Max tu tre' sa stii mai multe :)

TheMaax 31-07-08 22:13

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by PH86MIN (Post 1672928)
In seara asta am vazut un tir pe DN1 la pod la Vest care avea cateva masini ford,printre care si noul Focus RS,era unul alb si cu dungi albastre,din cate stiu are in jur de 300 cp,oare venea la Ploiesti,care o fii norocosul?Max tu tre' sa stii mai multe :)

S-a comandat un RS IN Ploiesti de un bosorog la vreo 50 de ani ............. doar vam zis ...................... dar voi nu domne Batman Batman ......................... cred ca mosu vrea adrenalina ..................... :lol::lol::lol:

bogdan_wrc 01-08-08 08:21

Re: Diverse discutii
 
daca e..ai putea da de mosh? daca tot vrea adrenalina..ii putem oferi :) 0-400m si pe Cheia e inca deschis.

shantzu 01-08-08 13:13

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by negoitacata (Post 1672876)
Un sticker dala visez si eu de mult.:D.............SI am vazut la un om de vro 40 de ani de prin Cp......si mi-am zis i-aute el are iar eu nu:((((

Quote:

Originally Posted by PH-11-W S P (Post 1672812)
un abtipild 4tuning...unde gasesc sh yo?


Dc vreti sticker cu 4tuning ? in comunitate cei care mai au sticker pe masina ii numeri pe degetele de la o mana :D

DONU' 01-08-08 13:46

Re: Diverse discutii
 
A fost o vreme cand era o mandrie sa porti acel sticker.
Azi il vezi pe toate cotetzele de mashini si presupun ca si pe nenumarate frigidere...

shantzu 01-08-08 13:53

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1673952)
si pe nenumarate frigidere...

Aici te-ai referit la Logan sau la obiect electro-casnic ? :lol:

DONU' 01-08-08 14:19

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 1673974)
Aici te-ai referit la Logan sau la obiect electro-casnic ? :lol:

Nu ma refeream la Logan, ci la Oltcit! :D

PH-11-W S P 01-08-08 14:42

Re: Diverse discutii
 
yo sunt nou in domeniu'....sh as vrea sa-mi fac damblaua!dar nusthu' unde sa gasesc asha cva....
chiar nu ma poate ajuta nimeni?

negoitacata 01-08-08 14:57

Re: Diverse discutii
 
Acuma stiu ce stickere sunt in voga cele cu "Crivatz Racing Team"......:)))))...am dreptate????

DONU' 01-08-08 14:59

Re: Diverse discutii
 
O sa incerc sa va fac eu rost in zilele urmatoare...
Nu disperatzi!

tng 01-08-08 16:19

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1674125)
O sa incerc sa va fac eu rost in zilele urmatoare...
Nu disperatzi!

Cu CRT sau 4T ? :???:

shantzu 01-08-08 16:24

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by tng (Post 1674272)
Cu CRT sau 4T ? :???:

Cu ambele cred :lol:

negoitacata 01-08-08 16:31

Re: Diverse discutii
 
Ce "fini' sunt baieti astia de la Ploiesti

ven`u 01-08-08 17:09

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by negoitacata (Post 1674294)
Ce "fini' sunt baieti astia de la Ploiesti

suntem suntem :) ... 0721 722 300 ... suna-ma sa vb ceva cu tine ... poate-ti fac un bine !!! (daca vrei)

dragos2900 01-08-08 19:33

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1673952)
A fost o vreme cand era o mandrie sa porti acel sticker.
Azi il vezi pe toate cotetzele de mashini si presupun ca si pe nenumarate frigidere...

Am eu unu pe cutia de scrisori de la poarta la tzara.... :lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 09:44.

- Copyright 2026 4Tuning