![]() |
|
Re: Diverse discutii
In seara asta am vazut un tir pe DN1 la pod la Vest care avea cateva masini ford,printre care si noul Focus RS,era unul alb si cu dungi albastre,din cate stiu are in jur de 300 cp,oare venea la Ploiesti,care o fii norocosul?Max tu tre' sa stii mai multe :)
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
daca e..ai putea da de mosh? daca tot vrea adrenalina..ii putem oferi :) 0-400m si pe Cheia e inca deschis.
|
Re: Diverse discutii
Quote:
Quote:
Dc vreti sticker cu 4tuning ? in comunitate cei care mai au sticker pe masina ii numeri pe degetele de la o mana :D |
Re: Diverse discutii
A fost o vreme cand era o mandrie sa porti acel sticker.
Azi il vezi pe toate cotetzele de mashini si presupun ca si pe nenumarate frigidere... |
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
yo sunt nou in domeniu'....sh as vrea sa-mi fac damblaua!dar nusthu' unde sa gasesc asha cva....
chiar nu ma poate ajuta nimeni? |
Re: Diverse discutii
Acuma stiu ce stickere sunt in voga cele cu "Crivatz Racing Team"......:)))))...am dreptate????
|
Re: Diverse discutii
O sa incerc sa va fac eu rost in zilele urmatoare...
Nu disperatzi! |
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Ce "fini' sunt baieti astia de la Ploiesti
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:44. |
|
- Copyright 2026 4Tuning