![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai vb f.frumos.....bravo.....daca erai fata iti spuneam ca te iubesc:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daca se mai intreba cineva, de ce tataie? Raspunsul il are mai sus....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
O data in viata m-ai ascultat si pe mine si vad ca nu-ti pare rau...;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:) FMM - repede tu... stii bine care era situatia... aveam de mult in minte treaba asta... cred ca la maxim dupa 2 luni dupa ce a "semnat cu noi" mi-am dat seama ce fel de om e... si cum vede lucrurile... bine ca mai exista oameni dornici de treaba high-class. si bine ca unul din ei e in IMS :twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mai sunt 3 saptamani si 3 zile pana la eveniment.....ne strangem si noi toti vineri sa stabilim anumite chestii si pe urma sa vedem cate masini bagam si cum facem cu plecarea, eu zic ca ar fii bine daca mergem de vineri seara....putem aranja standul ok, fara graba, putem alege un loc bun.....si putem venii sambata la stand linistiti, odihniti.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Ps. cauta-ma in manualul de istoria romanilor de clasa 7-a incepand cu pagina 253. Lectura placuta. si invata-ti tot ca iti dau lucrare de control vineri! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:lol: vorbea petrecaretul
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu propun sa plecam cu o saptamana inainte...macar sa stim o treaba
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Pup you poznash mic |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Salut Baietzi , imi pare rau ca nu am mai venit la intalniri in ultima vreme ... am avut niste probleme intr`un fel sau altu , sper sa ma intelegetzi si sa fie totul ok ... imi cer scuze fatza de totzi membri IMS si de vineri promit ca o sa fiu prezent + la evenimente ... thx pt intelegere
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ehee Bogy cartea aia e istorie deja .. ai grija daca cumva bossu Lucian iti va spune ca are el o copie si te invita la el tu sa nu faci lucrul asta never ever .. fundul tau ii va face cu "ochiul" _|_`lui,,,lui GXZ ...
P.S.: IMS suna a masina de pe vremea lui Nea Nicku .. IMSurile militiei:???: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Te-ai gasit tu sa comentezi de masinilile militiei, dar nu vezi ca esti membru intr-un club cu nume de ziar de sport? :)) asta odata
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
care are pui de golden retriever / labrador si ii da ? sau care cunoaste pe cineva ???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si a doua... daca tot incepi sa-ti aduci aminte, incearc-o pe-aia de la oituz, maresi si marasesti cand colegii de cort, otomani in frunte cu sinan pasa ti-au lipit un stiker pe spatele calului cu gay, mai tii minte ca a ras toata oastea lui mihai viteazu, si plaiesii adunati pe-acolo... inca mai sunt poze pe net... deci in guiniess book tot tu esti primul gay din istoria curselor.
@Bogdy nu te increde in cuvantul omului span, daca te cheama la el sa-ti dea un exemplar din carte, sigur ti-a pus gand rau si vrea sa te dea cum a marcat dica in meciu cu dinamo kiev de 4-1 tii minte nu? du-te dicaaaa, du-teeeeeeee... dicaaaa!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vreau sa ii doneze...ca asa pe bani am gasit multi...si toti sunt peste 150 euro
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Ca sa schimbam putin subiectul, am si eu ceva pentru tataie :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai pus-o pana la urma stf:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)))) :))) :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Luciane,iar o dai in ghei si alte chestii pt care esti renumit???Ma nu ti-ar fi rusine cand eram in club si castigam o cursa lumea venea si ma imbratisa sa ma felicite,si tu ma felicitai dc sa mint,dar numai ca tu veneai cu spatele sa ma imbratisezi .. ramaneam mut de uimire cat de nerusinat puteai fi .. si nu era vb ca ma tratai cu spatele,dar ti se sculau bucile de fericire ..
Nastrushnicule |
Re: Diverse (topic de offtopic)
si in apa rece e tare ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
E o totala minciuna, tu nu ai castigat nicio cursa pentru inferno, poate te referi la clubul Sherlok Holmes unde castigati CURsa dupa CURsa... :))) Vrei sa te descospir acum? sa fac public cum procedezi tu cu plele? nu toata lumea stie ca le strangi snop, si le indesi cu palnia in fund...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))) ce sa fac... :-? sunt in dubii mari! Lucian nu imi spune ca esti fanul lu` Tarky! :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Luciane,gluma gluma da cum puii nostri n-am castigat nici o cursa pt Inferno?!:evil: P.S.: Ba Bogy da ia zi-le tu la baieti: Intr-o seara frumoasa de vara al nostru Bogy se plimba cu peptu`n vant in masina lui rosie pe Vacaresti .. eu in spatele lui il zaresc si ma pornesc inspre el,claxoane peste claxoane Bogy habar nu avea:sad: La un momentdat ajungem la semafor,el in fatza mea .. eu ma dau jos din masina tiptil tiptil si intru in masina lui in dreapta fara sa ma zareasca .. omu muzica blana,BAMBOO era pacaleala pe langa ce era in masina lui:shock: Acum,nu stiu daca sa scapat si pe el,dar nu cred ca va inchiputi ce fatza a facut :)))) :)))) :)))) nu o sa uit niciodata,zici k era din desene animate :))) Hai Bogy,fashnet mic zi-le si lor |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:lol::lol::lol::lol: ce bine ca am inchidere automata a usilor dupa 20 km/h :lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
goppo suna-ma te rog.....nu am cum ca te sunam eu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cam nasol ca nu prinde atat! si mergi mereu cu ushile deschise :P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
na ca acuma sunt si eu ca cei ca are au ditamai pwla de nu le incape prin diverse orase :) :) :) :) :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
he heee.....welcome matrix.....urmeaza un mic botez...ne gandim noi la ceva:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
he hee nu :P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:lol::lol::lol::lol::lol:
fgm.....sa vad io cum il convingi pe tataie :lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
sunt bolnav =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
intradevar...ai scapat sa moara yca.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daffy, ai onoarea de-a prezenta transferul domnului lucescu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
de astazi, 24.09.2009, Andrei Mocanu a.k.a Matrix este membru Inferno MotorSport bucuresti, acesta fiind incadrat la echipa de Drag a clubului.
Cu alte cuvinte, ii uram Bun Venit!!!! Il rog pe Matrix sa urce 2-3 poze aici cu masina |
Re: Diverse (topic de offtopic)
17 Attachment(s)
bine v-am gasit
prima sedinta foto sub "drac" |
| All times are GMT +2. The time now is 10:57. |
- Copyright 2026 4Tuning