Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

GopPo 23-09-09 09:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ai vb f.frumos.....bravo.....daca erai fata iti spuneam ca te iubesc:lol:

Lucian_GXZ 23-09-09 09:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daca se mai intreba cineva, de ce tataie? Raspunsul il are mai sus....

kimi 23-09-09 10:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2662135)
Daca se mai intreba cineva, de ce tataie? Raspunsul il are mai sus....

Tataee e Tataee...

O data in viata m-ai ascultat si pe mine si vad ca nu-ti pare rau...;)

Lucian_GXZ 23-09-09 10:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:) FMM - repede tu... stii bine care era situatia... aveam de mult in minte treaba asta... cred ca la maxim dupa 2 luni dupa ce a "semnat cu noi" mi-am dat seama ce fel de om e... si cum vede lucrurile... bine ca mai exista oameni dornici de treaba high-class. si bine ca unul din ei e in IMS :twisted:

kimi 23-09-09 11:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2662338)
:) FMM - repede tu... stii bine care era situatia... aveam de mult in minte treaba asta...

FMM daca ai recunoaste tu vreodata meritele altcuiva...

daffy duck™ 23-09-09 11:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai sunt 3 saptamani si 3 zile pana la eveniment.....ne strangem si noi toti vineri sa stabilim anumite chestii si pe urma sa vedem cate masini bagam si cum facem cu plecarea, eu zic ca ar fii bine daca mergem de vineri seara....putem aranja standul ok, fara graba, putem alege un loc bun.....si putem venii sambata la stand linistiti, odihniti.....

Lucian_GXZ 23-09-09 11:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2662357)
FMM daca ai recunoaste tu vreodata meritele altcuiva...

Oi fi zis ma da-te-n mm... da cine crezi ca te asculta pe tine cand imi vorbesti... eu ma gandesc la ale mele... te las sa te bagi cu mine in seama ca stiu ca iti place sa te mandresti la baieti ca stai de vb cu un personaj iesit din cartile de istorie ))

Ps. cauta-ma in manualul de istoria romanilor de clasa 7-a incepand cu pagina 253. Lectura placuta. si invata-ti tot ca iti dau lucrare de control vineri!

87MTX 23-09-09 12:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2662367)
...si putem venii sambata la stand linistiti, odihniti.....

mahmuri, adormiti, asta ai vrut sa zici

GopPo 23-09-09 12:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol: vorbea petrecaretul

Evo-Jr 23-09-09 13:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu propun sa plecam cu o saptamana inainte...macar sa stim o treaba

daffy duck™ 23-09-09 14:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 2662748)
eu propun sa plecam cu o saptamana inainte...macar sa stim o treaba

daca stai sa gandesti de ce am pleca de vineri...ai vedea ca e mult mai bine....nu rezolvam probleme prin posturi ironice

kidu2006 23-09-09 19:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2662376)
Oi fi zis ma da-te-n mm... da cine crezi ca te asculta pe tine cand imi vorbesti... eu ma gandesc la ale mele... te las sa te bagi cu mine in seama ca stiu ca iti place sa te mandresti la baieti ca stai de vb cu un personaj iesit din cartile de istorie ))

Ps. cauta-ma in manualul de istoria romanilor de clasa 7-a incepand cu pagina 253. Lectura placuta. si invata-ti tot ca iti dau lucrare de control vineri!

Da ma stiu si eu,imi aduc aminte,cand a fost batalia de la Rovine un turc mic si neascultator(tu adica),in loc sa faca mare batalie acolo omu dadea cu curu in stanga si`n dreapta .. la care romanii cand l-au zarit l-au perpelit intr-o padure (mi se pare ca te-au dus la baneasa),etc etc .. daia ai intrat in istorie,ai fost primul GHEI :))) :)))
Pup you poznash mic

bogdy.ghetto 23-09-09 19:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 2663877)
Da ma stiu si eu,imi aduc aminte,cand a fost batalia de la Rovine un turc mic si neascultator(tu adica),in loc sa faca mare batalie acolo omu dadea cu curu in stanga si`n dreapta .. la care romanii cand l-au zarit l-au perpelit intr-o padure (mi se pare ca te-au dus la baneasa),etc etc .. daia ai intrat in istorie,ai fost primul GHEI :))) :)))
Pup you poznash mic

=))))) foarte tare de unde pot achizitiona aceasta carte?

Fr33`e30 23-09-09 20:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Salut Baietzi , imi pare rau ca nu am mai venit la intalniri in ultima vreme ... am avut niste probleme intr`un fel sau altu , sper sa ma intelegetzi si sa fie totul ok ... imi cer scuze fatza de totzi membri IMS si de vineri promit ca o sa fiu prezent + la evenimente ... thx pt intelegere

kidu2006 24-09-09 02:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ehee Bogy cartea aia e istorie deja .. ai grija daca cumva bossu Lucian iti va spune ca are el o copie si te invita la el tu sa nu faci lucrul asta never ever .. fundul tau ii va face cu "ochiul" _|_`lui,,,lui GXZ ...
P.S.: IMS suna a masina de pe vremea lui Nea Nicku .. IMSurile militiei:???:

Lucian_GXZ 24-09-09 09:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Te-ai gasit tu sa comentezi de masinilile militiei, dar nu vezi ca esti membru intr-un club cu nume de ziar de sport? :)) asta odata

87MTX 24-09-09 09:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
care are pui de golden retriever / labrador si ii da ? sau care cunoaste pe cineva ???

Lucian_GXZ 24-09-09 09:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si a doua... daca tot incepi sa-ti aduci aminte, incearc-o pe-aia de la oituz, maresi si marasesti cand colegii de cort, otomani in frunte cu sinan pasa ti-au lipit un stiker pe spatele calului cu gay, mai tii minte ca a ras toata oastea lui mihai viteazu, si plaiesii adunati pe-acolo... inca mai sunt poze pe net... deci in guiniess book tot tu esti primul gay din istoria curselor.
@Bogdy nu te increde in cuvantul omului span, daca te cheama la el sa-ti dea un exemplar din carte, sigur ti-a pus gand rau si vrea sa te dea cum a marcat dica in meciu cu dinamo kiev de 4-1 tii minte nu? du-te dicaaaa, du-teeeeeeee... dicaaaa!!!

Lucian_GXZ 24-09-09 09:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 2665016)
care are pui de golden retriever / labrador si ii da ? sau care cunoaste pe cineva ???

vazusem eu zilele trecute pe net pe un site... :-? dar nu mai stiu cum se numea...

87MTX 24-09-09 09:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vreau sa ii doneze...ca asa pe bani am gasit multi...si toti sunt peste 150 euro

Lucian_GXZ 24-09-09 10:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Ca sa schimbam putin subiectul, am si eu ceva pentru tataie :)

daffy duck™ 24-09-09 10:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ai pus-o pana la urma stf:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

87MTX 24-09-09 10:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:)))) :))) :)))

kidu2006 24-09-09 10:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Luciane,iar o dai in ghei si alte chestii pt care esti renumit???Ma nu ti-ar fi rusine cand eram in club si castigam o cursa lumea venea si ma imbratisa sa ma felicite,si tu ma felicitai dc sa mint,dar numai ca tu veneai cu spatele sa ma imbratisezi .. ramaneam mut de uimire cat de nerusinat puteai fi .. si nu era vb ca ma tratai cu spatele,dar ti se sculau bucile de fericire ..
Nastrushnicule

daffy duck™ 24-09-09 10:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si in apa rece e tare ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 24-09-09 10:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
E o totala minciuna, tu nu ai castigat nicio cursa pentru inferno, poate te referi la clubul Sherlok Holmes unde castigati CURsa dupa CURsa... :))) Vrei sa te descospir acum? sa fac public cum procedezi tu cu plele? nu toata lumea stie ca le strangi snop, si le indesi cu palnia in fund...

bogdy.ghetto 24-09-09 11:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))) ce sa fac... :-? sunt in dubii mari! Lucian nu imi spune ca esti fanul lu` Tarky! :))

kidu2006 24-09-09 11:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bogdy_44 (Post 2665273)
:))) ce sa fac... :-? sunt in dubii mari! Lucian nu imi spune ca esti fanul lu` Tarky! :))

Tarky,Nichita,florin care este femeie acum .. el i-a lasat pe piata .. bine unii dintre ei l-au lansat pe Luci .. stiti voi cum:sad:
Luciane,gluma gluma da cum puii nostri n-am castigat nici o cursa pt Inferno?!:evil:

P.S.: Ba Bogy da ia zi-le tu la baieti:
Intr-o seara frumoasa de vara al nostru Bogy se plimba cu peptu`n vant in masina lui rosie pe Vacaresti .. eu in spatele lui il zaresc si ma pornesc inspre el,claxoane peste claxoane Bogy habar nu avea:sad:
La un momentdat ajungem la semafor,el in fatza mea .. eu ma dau jos din masina tiptil tiptil si intru in masina lui in dreapta fara sa ma zareasca .. omu muzica blana,BAMBOO era pacaleala pe langa ce era in masina lui:shock:
Acum,nu stiu daca sa scapat si pe el,dar nu cred ca va inchiputi ce fatza a facut :)))) :)))) :)))) nu o sa uit niciodata,zici k era din desene animate :)))
Hai Bogy,fashnet mic zi-le si lor

GopPo 24-09-09 13:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol::lol::lol::lol: ce bine ca am inchidere automata a usilor dupa 20 km/h :lol::lol::lol:

daffy duck™ 24-09-09 13:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
goppo suna-ma te rog.....nu am cum ca te sunam eu

Lucian_GXZ 24-09-09 13:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cam nasol ca nu prinde atat! si mergi mereu cu ushile deschise :P

87MTX 24-09-09 13:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
na ca acuma sunt si eu ca cei ca are au ditamai pwla de nu le incape prin diverse orase :) :) :) :) :)

daffy duck™ 24-09-09 13:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
he heee.....welcome matrix.....urmeaza un mic botez...ne gandim noi la ceva:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

87MTX 24-09-09 13:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
he hee nu :P

daffy duck™ 24-09-09 13:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol::lol::lol::lol::lol:

fgm.....sa vad io cum il convingi pe tataie :lol::lol::lol::lol:

87MTX 24-09-09 14:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sunt bolnav =))

daffy duck™ 24-09-09 14:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
intradevar...ai scapat sa moara yca.....

Lucian_GXZ 24-09-09 15:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daffy, ai onoarea de-a prezenta transferul domnului lucescu

daffy duck™ 24-09-09 15:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de astazi, 24.09.2009, Andrei Mocanu a.k.a Matrix este membru Inferno MotorSport bucuresti, acesta fiind incadrat la echipa de Drag a clubului.

Cu alte cuvinte, ii uram Bun Venit!!!!

Il rog pe Matrix sa urce 2-3 poze aici cu masina

87MTX 24-09-09 15:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
17 Attachment(s)
bine v-am gasit

prima sedinta foto sub "drac"


All times are GMT +2. The time now is 10:57.

- Copyright 2026 4Tuning