![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
stikerul cu 4tuning nu da bine deloc..........parerea mea...
bafta.....frumoasa lucrare.....;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La multi ani GXZ ! Sa ai parte de tot ce-ti doresti !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Băăăi trebuia să dai de băut la Craiova Luciane,eşti un hoţoman :lol: LMA şi multă sănătate !;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La multi ani !!!! ...sa fii sanatos ..si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
la multzi ani Luciane!!!itzi urez tot binele din lume,sanatate bucurie si multzi bani.LA MULTZI ANI!!!!!!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu iti doresc...sa nu`ti mai ia ursu`foc...sa nu se mai stricve turbina...:-? plm timoneria aia sa o repari..si alte maruntisuri deastea :D LMA!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce-a mai penala rugaciune : Inger,ingerashu meu da-mi si mie-un BMW-u, si-ti promit ca-n continuare nu fac multe prostioare decat niste laterale,si in spate o toba mare
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
F tare johnny, multzumesc frumos baietzi! (de baut am dat :D in microbuz spre craiova city...:P )
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ce vrei ma sa se laude ca e ziua lui ??
El nu stia cum sa faca sa nu se alfe =)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Yo am fost singuru care la pupat sa inteleg... :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:47. |
- Copyright 2026 4Tuning