Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

jakal 15-03-09 20:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stikerul cu 4tuning nu da bine deloc..........parerea mea...

bafta.....frumoasa lucrare.....;)

BGY_Bogdy 15-03-09 20:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2150535)
stikerul cu 4tuning nu da bine deloc..........parerea mea...

bafta.....frumoasa lucrare.....;)

Ms Jakal :D sa stii ca a inceput sa se dezlipeasca cred ca il ajut eu :D :))

DolusD 15-03-09 20:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La multi ani GXZ ! Sa ai parte de tot ce-ti doresti !

Tweety_rzw 15-03-09 20:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Băăăi trebuia să dai de băut la Craiova Luciane,eşti un hoţoman :lol: LMA şi multă sănătate !;)

stefan_88 15-03-09 20:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La multi ani !!!! ...sa fii sanatos ..si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca :)

DolusD 15-03-09 20:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2150612)
Băăăi trebuia să dai de băut la Craiova Luciane,eşti un hoţoman :lol: LMA şi multă sănătate !;)

E bandit ! Hai sa ne traiesti o mie de ani !

DRK*DeSiGn 15-03-09 22:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
la multzi ani Luciane!!!itzi urez tot binele din lume,sanatate bucurie si multzi bani.LA MULTZI ANI!!!!!!!!!

5nap 15-03-09 22:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu iti doresc...sa nu`ti mai ia ursu`foc...sa nu se mai stricve turbina...:-? plm timoneria aia sa o repari..si alte maruntisuri deastea :D LMA!

johnny325 16-03-09 08:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce-a mai penala rugaciune : Inger,ingerashu meu da-mi si mie-un BMW-u, si-ti promit ca-n continuare nu fac multe prostioare decat niste laterale,si in spate o toba mare

johnny325 16-03-09 09:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://www.primatv.ro/stiri-focus/cu...drenalina.html

Lucian_GXZ 16-03-09 11:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
F tare johnny, multzumesc frumos baietzi! (de baut am dat :D in microbuz spre craiova city...:P )

Tweety_rzw 16-03-09 13:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2152268)
F tare johnny, multzumesc frumos baietzi! (de baut am dat :D in microbuz spre craiova city...:P )

Păi aşa se face ăhh? :lol: Bineee,binee te ţin minte hoţomaneeee !

kidu2006 16-03-09 15:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2152268)
F tare johnny, multzumesc frumos baietzi! (de baut am dat :D in microbuz spre craiova city...:P )

Si io dc n-am stiut??? LA MULTI SA FII SANATOS SI FERICIT !! `ten gura de mut 8) ,o vb nu zici

kimi 16-03-09 16:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce vrei ma sa se laude ca e ziua lui ??

El nu stia cum sa faca sa nu se alfe =))

Hyena 16-03-09 16:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Yo am fost singuru care la pupat sa inteleg... :D


All times are GMT +2. The time now is 01:47.

- Copyright 2026 4Tuning