Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

dagosh88 15-06-07 21:00

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Nu uitati, conteaza foarte mult si soferul..

zGb 15-06-07 21:50

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
te-ai trezit? unde sa conteze? sebi stie sa-si conduca masina si daca iti vine sa crezi chiar si tu ai fi in stare sa te alergi cu un veyron (in cazul in care nu ti se face rau)

SEBASTIAN 15-06-07 22:13

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Vorba lunga saracia omului.
aduceti veyronul pt ca este in tara si vedem exact ce se intampla, dar sa retineti ca nu mint si pana acum m-am tinut mereu de cuvant si i-am batut.
Probabil ca asa cum am masina acum ma voi trage de sireturi cu el dar dupa ce e din nou gata poate sa-i puna si soft.
Il voi arde cu cat ramane de vazut.
pana una alta eu vorbesc pe masina, banii si stinta mea voi ... astept masina altfel comentarile astea sunt derizorii si sterile.

MadCow 16-06-07 01:22

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by Kane (Post 950249)
E imposibil ma. Cand se suie Sebi pe racheta lui facuta de ACME ca coiotul ala din desene ii da mare rusine la Veyronu ala stock si banal.

il poate bate doar in cazul in care Veyron'ul nu are cea de-a doua cheie.... din cate stiu fara ea nu are 1001 CP - poate gresesc....

metal-militia 16-06-07 11:39

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
ii are pe toti si fara a2-a cheie...doar ca nu se lasa toate eleroanele si aripioarele si nu prinde viteza maxima :rolleyes2

SEBASTIAN 16-06-07 12:16

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Gata cu cometarile aiurea, aduceti masina sau liniste.
Sa vina omul cu Veyron sa ma provoace sau eu il provoc dar nu stiu de unde sa-l iau.
Linistiti-va ca-l bat clar.

Sindrom 16-06-07 18:08

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
ce scurt:d

sevi 16-06-07 23:41

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 950400)
Vorba lunga saracia omului.
aduceti veyronul pt ca este in tara si vedem exact ce se intampla, dar sa retineti ca nu mint si pana acum m-am tinut mereu de cuvant si i-am batut.
Probabil ca asa cum am masina acum ma voi trage de sireturi cu el dar dupa ce e din nou gata poate sa-i puna si soft.
Il voi arde cu cat ramane de vazut.
pana una alta eu vorbesc pe masina, banii si stinta mea voi ... astept masina altfel comentarile astea sunt derizorii si sterile.

:shock: Foarte tareeeeee.... dar nu prea cred sa-l poti bate, chiar serie....;)
am incercat noi in austria cu un F50... si rusinica ne-a dat...
Dar cine stie... poate nu stim noi sa conducem...:cry:

EVOLUTION8 17-06-07 09:01

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Merita sa incerce nu ?

Daca il bate Veyron-ul nu e prea mare rusine,nu l-a facut un M6 :))

Daca il bate Seby cu atat mai bine .

vectra_gts 17-06-07 19:43

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
pai sevi tu compari f50 cu subaru lui sebi? citeste tot topicul si dupa aia sa faci presupuneri

sevi 18-06-07 00:27

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by vectra_gts (Post 952808)
pai sevi tu compari f50 cu subaru lui sebi? citeste tot topicul si dupa aia sa faci presupuneri

Scuze... nu ma pricep asa bine la masini... :rolleyes2

shadowro 18-06-07 00:38

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by EVOLUTION8 (Post 952077)
Merita sa incerce nu ?

Daca il bate Veyron-ul nu e prea mare rusine,nu l-a facut un M6 :))

Daca il bate Seby cu atat mai bine .


da dar veyronul e o masina cu care mergi zi de zi.

EVOLUTION8 18-06-07 01:07

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 953320)
da dar veyronul e o masina cu care mergi zi de zi.

Da dar Subaru este de 10 ori mai ieftin !

Si cu celalate 9 iti faci firma de taxi !
Si mergi cu ele zii de zii, si iti garatez ca este mai fiabil un Subaru decat Bugati-ul Veyron.

ESPinoza 18-06-07 01:14

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
nush cum potzi tu garanta asta :)

zGb 18-06-07 04:31

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by EVOLUTION8 (Post 953351)
Da dar Subaru este de 10 ori mai ieftin !

Si cu celalate 9 iti faci firma de taxi !
Si mergi cu ele zii de zii, si iti garatez ca este mai fiabil un Subaru decat Bugati-ul Veyron.

Doamne fereste cred ca ma arunc de la balcon dupa acest post...dar subaru e o magazie de cacat pe langa un veyron...dar subaru sunt zeci de mii in toata lumea sau sute de mii daca incluzi in aspect si cielo...iar de faza ca un subaru e mai fiabil decat un veyron chiar pot sa-ti spun ca mie personal mi-ai pus capac si efectiv nu am cuvinte sa-ti zic absolut nimic pt ca nu stiu ce as putea zice sa te scot din lumea ta plina de evo si subaru


All times are GMT +2. The time now is 19:50.

- Copyright 2026 4Tuning