Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

fitanu-vasi 05-06-10 14:22

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by vaduva madalin (Post 3417729)
masina e gpx,motor mivec 2000 v6 24v ,260 cp modificata interior,exterior si motor.....

Presupun ca 260 hp fara modificari.

MarioCrT 05-06-10 14:35

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by vaduva madalin (Post 3417089)
a mea e masina mai multe detali la id madalin_narcis2001:D

Să spunem că nu te crede nimeni că e maşina ta ,atāta timp cat in fiecare zi se plimbă cineva cu ea ( deocamdata nu dau nume ) .Dacă ar fi a ta unde o ţi ?

vaduva madalin 05-06-10 16:29

poti sa crezi ce vrei masina e in tg jiu obreja

si masina asta o confunzi cu alta....masina asta nu prea am scoso din curte;)

Bogdan_mb 05-06-10 22:15

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by fitanu-vasi (Post 3418095)
Presupun ca 260 hp fara modificari.

presupui gresit, gsx-ul vine de serie cu un dragut v6 2.0L 200 cp.

Ce modificari are la partea de motor ?

vaduva madalin 05-06-10 22:21

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
mai are 2 cipuri 60cp filtru aer care mareste cu 10 cai dar nu am mai pus nici eu nu stiu ce mai are...si app cine vrea sa o vada sa vina in obreja

Bogdan_mb 05-06-10 22:46

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nu se pot pune doua cipuri, eventual se schimba cel original. Din cip si filtru, castigul real ar fi undeva la 10% , deci real 220 max. 230 cp. Sa ai parte de ea.

fitanu-vasi 06-06-10 09:52

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_mb (Post 3419062)
presupui gresit, gsx-ul vine de serie cu un dragut v6 2.0L 200 cp.

Ce modificari are la partea de motor ?

Da ai dreptate alea de 3.0L bat spre 260 cp.

Bogdan_mb 06-06-10 10:07

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by fitanu-vasi (Post 3419683)
Da ai dreptate alea de 3.0L bat spre 260 cp.

2.0 L v6 200 cp este cea mai mare motorizare.

Masina in cauza este Mitsubishi Fto

google is everywhere : http://en.wikipedia.org/wiki/Mitsubishi_FTO

Ruff_Ryders 06-06-10 13:13

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
a aparut un porsche panamera pe oras ...stie cineva al cui e?

fitanu-vasi 24-06-10 17:47

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Mercedes s 600 long in targu jiu, proprietaru il stiti, unii dintre voi.

Shortround 23-07-10 04:43

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Poze/informatii ceva legat de Mitsubishi-ul cu tipa dezbracata :lol::lol::lol: de "huruie" prin oras?

Am inteles ca este la AutoFit KM0 sa-i rezoneze sunetul de la toba :))

GTXR 24-07-10 22:41

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
care asta ? http://mitsubishi.anunturi-auto.4tun...hp-338959.html

Shortround 24-07-10 22:50

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
DA DA DA

fitanu-vasi 25-07-10 10:25

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Criminala masina, am vazuto si la promotor.

GJ 64 GAB 25-07-10 18:26

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Shortround (Post 3536891)
Poze/informatii ceva legat de Mitsubishi-ul cu tipa dezbracata :lol::lol::lol: de "huruie" prin oras?

Am inteles ca este la AutoFit KM0 sa-i rezoneze sunetul de la toba :))

E īn Tg-Jiu maşina asta ?!


All times are GMT +2. The time now is 06:45.

- Copyright 2026 4Tuning