Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/46976-poze-amuzante-hi5-facebook-fotografii-print-screen-linkuri.html)

eMH 22-12-10 22:50

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 3920205)
Şi după aia te miri că te înjură :)
Nu îmi zi că el a început primul că nu ţine :)

Vezi PM. :))

morpheusmaster 22-12-10 22:52

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Ehm cati ani ai daca nu's indiscret?

eMH 22-12-10 22:52

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
21, daca are importanta.

morpheusmaster 22-12-10 22:55

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
In urma unor replyuri pe topicul asta si pe ala cu "100.."...incepusem sa am impresia ca 14. Ms ca miai zis...in cazul asta e mai grav. Aveam o parere mai buna asa despre tine...

Seara buna.

RoByNeT 22-12-10 23:00

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
eMH se pare ca warning`ul care ti l`am aplicat dincolo la "Top 100 posturi amunzante" nu este de ajuns pentru tine. Ai postat ontopic, sa zicem asa, dar pornesti scandaluri aiurea. Te rog frumos pentru ultima data sa incetezi cu flame`urile.

AnDrEiCa 23-12-10 10:48

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
1 Attachment(s)
onnn:arrow::arrow:

eMH 23-12-10 17:30

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
E baiat sau fata? :|

cruizer11 23-12-10 17:55

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3921978)
E baiat sau fata? :|

Aceeasi dilema am avut-o si eu dar analizand cu atentie parca ar avea un soi de cioc(musca mai exact) sub buza de jos.Poate fii insa si o umbra.Oricum ori e fata ori este "fundas".:lol:

AnDrEiCa 23-12-10 18:40

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3921978)
E baiat sau fata? :|

Quote:

Originally Posted by cruizer11 (Post 3922011)
Aceeasi dilema am avut-o si eu dar analizand cu atentie parca ar avea un soi de cioc(musca mai exact) sub buza de jos.Poate fii insa si o umbra.Oricum ori e fata ori este "fundas".:lol:

E baiat:lol::lol:

Aceelasi personaj:lol::lol:

http://theheartofice.hi5.com/friend/...66090DC0BF5112

22VIN 23-12-10 18:44

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by AnDrEiCa (Post 3922108)
E baiat:lol::lol:

Aceelasi personaj:lol::lol:

Ce risipa de material organic

DTH 23-12-10 20:08

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Doamne ...bine , nu mă mai miră nimic ...azi eram în Mall şi am văzut 2 specimene ( unul cu UGG-uri în picioare şi altul cu nişte cizme până la genunchi din lac ...) deci îmi pare rău că nu am avut aparatul la mine :lol::lol::lol:

cruizer11 23-12-10 20:14

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3922341)
Doamne ...bine , nu mă mai miră nimic ...azi eram în Mall şi am văzut 2 specimene ( unul cu UGG-uri în picioare şi altul cu nişte cizme până la genunchi din lac ...) deci îmi pare rău că nu am avut aparatul la mine :lol::lol::lol:

Banuiesc ca daca erau baieti avea....aa cizme dalea de cauciuc agricole nu....ca altfel de cizme barbatesti nu prea am vazut:?::shock:

DTH 23-12-10 20:16

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by cruizer11 (Post 3922360)
Banuiesc ca daca erau baieti avea....aa cizme dalea de cauciuc agricole nu....ca altfel de cizme barbatesti nu prea am vazut:?::shock:

Nu ! Cred că erau de damă şi nu exagerez :lol::lol: până la genunchi , mulate , negre şi lucioase :lol::lol::lol:

cruizer11 23-12-10 20:49

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
1 Attachment(s)
Ok asta este chiar socant....prea socant chiar si pentru imaginatia mea:shock:
ON : pentru ca tot este freaky night show v-o prezint pe roberta lesby (asa zice ea in profil):lol::lol::lol::lol:

Tzzantaru 23-12-10 22:36

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
grav , grav si foarte grav...

doamne fereste , in ce lume am ajuns sa traim.si de ce caractere am ajuns sa fim inconjurati.partea cea mai dureroasa e ca , incet incet , noi devenim aia "anormali" pe langa ei....


All times are GMT +2. The time now is 18:22.

- Copyright 2026 4Tuning