Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

VladM 25-04-09 17:58

Re: Roman
 
E un om in varsta,n-are rost sa minta. Cand ma mai duc cu tata pe la el am sa-i fac niste poze sau tre sa ma duc zilele astea cu cineva sa iau niste carene.

scturoag 25-04-09 18:01

Re: Roman
 
Oricum ... nu vreau eu sa vorbesc fara sa ma informez exact ... ce vroiam sa spun e ca ... masina aia nu pare deloc de 400 de cai ... nu se aude a 400 de cai ... si nu merge a 400 de cai ... am vazut-o in trafic...

scturoag 25-04-09 18:02

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 2265989)
E un om in varsta,n-are rost sa minta. Cand ma mai duc cu tata pe la el am sa-i fac niste poze sau tre sa ma duc zilele astea cu cineva sa iau niste carene.

Om in varsta ii si Puravu' ... si mi-a zis ca masina lui are 650 de cai si defapt are in jur de 500:lol: ... si multe alte exemple care nu imi vin prin cap ...

VladM 25-04-09 18:04

Re: Roman
 
Omu a zis ca are motor de 2500,si o zis ca e modificata,si mi-o mai explicat ceva,din care am inteles eu ca e turbo,si da este Mercedes 190 2.5 Turbo,el a zis ca e Brabus,ceva tot tre sa aiba de la Brabus pe ea ca nu cred ca stie el cu ce se mananca Brabusu,si mai erau 2 oameni cu mine cand azi.

buddy_lexx 25-04-09 23:42

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2265911)
Hai Vlad ... nu abera ... 400 de cai ?!? ... tu ai vazut vreodata o masina de 400 de cai in realitate?!?

Da ce ti se pare tie asa nemaipomenit la o masina de 400 cai?? sunt masini puternice si in piatra care au 3sute si cva de cai ba chiar 450... Intr`adevar la noi mai rarute.. dar sunt!

LOGDaniel 27-04-09 17:25

Re: Roman
 
Stage 2
https://forum.4tuning.ro/customavatars/avatar51187_1.gif

Join Date: Feb 2009
Oras: Piatra-Neamt
Posts: 28


https://forum.4tuning.ro/images/icons/icon1.gif
body kit ,spoilere,praguri,eleroane ,grile,faruri,triple,filtre aer,turbo,turbocharger electric,kit admisie,evacuari,tobe ,suspensii sport,jante,cauciucuri,vopsea cameleon,ax came ,p istoane+biele forjate,fise,bujii ETC


ASIGURAM MONTAJ tel.0743944265

reparatii spoilere praguri in fibra de sticla,grafica auto(aerograf)

scturoag 27-04-09 17:28

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by buddy_lexx (Post 2266817)
Da ce ti se pare tie asa nemaipomenit la o masina de 400 cai?? sunt masini puternice si in piatra care au 3sute si cva de cai ba chiar 450... Intr`adevar la noi mai rarute.. dar sunt!

Nu mi se pare deloc nemaipomenit ... ca si noi avem in Roman multe masini de peste 350bhp si am mers cu foarte multe masini de peste 400 de cai ... si cu amg-uri si cu m6 si cu m3 si cu m5 si multe altele ... dar ma refeream la supra aia ... ca am vazut-o cum merge si cum se aude ... si nu merge si nu se aude deloc a 400 de cai .. asta am vrut sa zic ... nu ca nu a mai vazut vlad masina de 400 de cai ...

AlinutzuTNS 27-04-09 17:44

Re: Roman
 
despre care toyota supra vorbiti...aia rosie?:-?

VladM 27-04-09 17:46

Re: Roman
 
Nu,cea cameleon.

AlinutzuTNS 27-04-09 17:50

Re: Roman
 
aha...nu mai stiu frate...la cat stau eu akuma in roman...

scturoag 27-04-09 17:50

Re: Roman
 
Oricum ... nu e prea speciala ...eu cel putin nu vad nimic interesant la ea ...

AlinutzuTNS 27-04-09 18:23

Re: Roman
 
http://images.turbomagazine.com/feat...Engine_Bay.jpg uitati un motor de supra400hp

VladM 27-04-09 18:57

Re: Roman
 
Nu conteaza ca is alea nichelate,e vizual atat.

morpheusmaster 27-04-09 21:00

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by AlinutzuTNS (Post 2270817)
despre care toyota supra vorbiti...aia rosie?:-?

Daca citeai 3 randuri, 1 pagina inapoi vedeai despre care e vb.

Quote:

Originally Posted by VladM (Post 2270824)
Nu,cea cameleon.

Quote:

Originally Posted by AlinutzuTNS (Post 2270835)
aha...nu mai stiu frate...la cat stau eu akuma in roman...

Discutia asta a mai fost odata cu o pagina in urma....va rog haideti sa nu mai poluam topicul asta cu vesnicele intrebari de acum "Care supra? Aia verde?" "Nu, aia verde cameleon" :-|

scturoag 27-04-09 21:36

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 2271001)
Nu conteaza ca is alea nichelate,e vizual atat.

Ba conteaza ... pentru ca alea nichelate .. inseamna ca sunt aftermarket ... aftermarket in general inseamna mai bun decat cele stock!


All times are GMT +2. The time now is 05:18.

- Copyright 2026 4Tuning