![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
pleopa din poza lui pro street remus nu merge cu masca originala cu sigla de vw numai cu masca clean fara semnul de vw
eu am incercat si nu merge pt ca sigla de vw e iesita putin din grila si nu se poate prinde decat decupata in forma de semicerc unde e sigla |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
gata am dat stema din masca jos.....acum asteptam pleoapa si dupa aia mergem la vopsit cu tot botu" .....:D
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
aha...poi e o varianta si asta cu decupaju :) k yo unu daca as da sigla jos nu cred k s-ar mai vedea bine...nu cred k mi-ar mai placea ,cred k s-ar vedea k lipseste ceva :|
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
4 Attachment(s)
Ceva nou: bucse bascula poliuretan si schimbator GTI-Edition si o incercare de nightshoot
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
am inteles ca de la astea devine masina umpic mai rigida...zine si noua cum se comporta dupa ce le montezi... |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
4 Attachment(s)
inainte si dupa......
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Arata chiar bine :). Nu vreau sa iti tai din elan dar la mine am procesat la fel si a inceput sa se cam umfle chitul...sper sa nu fi pus prea mult...Am pus sub lamele si plexiglas ca sa nu se deformeze.
Spor la modificat! |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
in cel mai rau caz o desfac si o fac iara.... |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
cred ca h4 adik eu asa am ... daca va ajuta pe careva am carte tehnica in romana.... daca aveti nevoie de ceva intrebati sau id de mess catalin_voicu86
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Poti sa imi spui ce ulei de motor se foloseste la motor 1,9 td 10w40 sau 15w40 , daca scrie in carte
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
depinde si de km cati ai pe masina cat ulei consuma
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1.9TDi folosesc castrol 5w40 .f bun.acum da...depinde si de masina
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1 Attachment(s)
un sticker pe geamul copilotului....home made...
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
6 Attachment(s)
sticker luneta.....lumini interioare.....muzica(300w RMS).....mai vin altele dupa vopsirea botului....si poate la vara o vopsea 2tone(rosu-negru).....
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
se pot schimba becurile de la ecranele digitale ? si cum ,daca poti sa imi spui.
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:11. |
- Copyright 2026 4Tuning