Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

DAN18bt 06-06-09 11:22

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
1 Attachment(s)
:shock:

limuzina 07-06-09 09:52

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
2 Attachment(s)
A little R8 :lol:

ESPinoza 07-06-09 10:03

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by limuzina (Post 2387393)
A little R8 :lol:

bravo limuzina, frumoase poze.

vlad87 07-06-09 14:15

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Tare rau R8'u

@crywolf

Eh..ba da, cu atat mai bine :D

limuzina 09-06-09 18:14

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
1 Attachment(s)
Ma cam luat prin surprindere,noroc ca stateam cu camera-n poala :lol:.

Bogdan.IS 09-06-09 18:22

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by limuzina (Post 2387393)
A little R8 :lol:

ce ciuda incredibila imi este ca nu am prins si eu R8-u :confused2

limuzina 09-06-09 18:27

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 2393856)
ce ciuda incredibila imi este ca nu am prins si eu R8-u :confused2

Era Duminica la Time Out,alaturi de F430 :D

CRyS` 13-06-09 12:32

Re: Masini tari din Iasi
 
Asta noapte pe Copou se plimba un RR Phantom cu nr B XX RRR ... negru, frumos. In el, o mireasa ce era furata de la o nunta de smecheri :P

MnezO 13-06-09 14:39

Re: Masini tari din Iasi
 
L-am vazut si eu ! o masina imensaaaaaaa

CRyS` 13-06-09 16:30

Re: Masini tari din Iasi
 
Tunata de Mansory.............. ! E de ajuns nu :D

D3m0N 13-06-09 19:21

Re: Masini tari din Iasi
 
a stat ieri 3 ore la omv in pacurari :D

CRyS` 13-06-09 19:28

Re: Masini tari din Iasi
 
Facea plinu? :)

D3m0N 13-06-09 19:28

Re: Masini tari din Iasi
 
nu mai ... =)) nu-i mai pornea ..=)))=)))

pe trotuar ma refeream :P

limuzina 13-06-09 22:00

Re: Masini tari din Iasi
 
Azi pe o straduta undeva prin Copou,un CLS 63 AMG ,se auzea super fain,nu am avut timp sa inchid gura ca din urma venea un ML 63 AMG ... m-am dus, da din parti..nu le-am mai gasit...

TuningBoy 14-06-09 10:35

Re: Masini tari din Iasi
 
Phantom-ul l-am vazut si eu vineri seara...


All times are GMT +2. The time now is 19:48.

- Copyright 2026 4Tuning