![]() |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
1 Attachment(s)
:shock:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
2 Attachment(s)
A little R8 :lol:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Tare rau R8'u
@crywolf Eh..ba da, cu atat mai bine :D |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
1 Attachment(s)
Ma cam luat prin surprindere,noroc ca stateam cu camera-n poala :lol:.
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Asta noapte pe Copou se plimba un RR Phantom cu nr B XX RRR ... negru, frumos. In el, o mireasa ce era furata de la o nunta de smecheri :P
|
Re: Masini tari din Iasi
L-am vazut si eu ! o masina imensaaaaaaa
|
Re: Masini tari din Iasi
Tunata de Mansory.............. ! E de ajuns nu :D
|
Re: Masini tari din Iasi
a stat ieri 3 ore la omv in pacurari :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Facea plinu? :)
|
Re: Masini tari din Iasi
nu mai ... =)) nu-i mai pornea ..=)))=)))
pe trotuar ma refeream :P |
Re: Masini tari din Iasi
Azi pe o straduta undeva prin Copou,un CLS 63 AMG ,se auzea super fain,nu am avut timp sa inchid gura ca din urma venea un ML 63 AMG ... m-am dus, da din parti..nu le-am mai gasit...
|
Re: Masini tari din Iasi
Phantom-ul l-am vazut si eu vineri seara...
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:48. |
- Copyright 2026 4Tuning