![]() |
Re: Diverse, evenimente, discutii, pareri
FAIN FAIN RAU....POATE NE GASIM PEACOLO.......DACA NU MAI NINGE IAR!
|
Re: Diverse, evenimente, discutii, pareri
Am si eu de vanzare un set de faruri angel eyes cromate logan.Daca intereseaza pe cineva,va rog sa ma contactati la:0752243155.PRETUL ESTE:350 LEI.SUNT NOI,IN TIPLA.
|
Re: Diverse, evenimente, discutii, pareri
LA bazar, n-ai postat bine aici. :)
|
Re: Diverse, evenimente, discutii, pareri
Fratilor....va urez Paste Fericit alaturi de familiile si prietenii vostrii....sa aveti parte numai de bucurii......si realizari.Sa ne auzim cu totii cu ganduri mai bune......inca o data Paste Fericit!!!
|
Re: Diverse, evenimente, discutii, pareri
La fel si tie si la toti care citesc ...
Macar de sarbatori sa fim ceva mai buni :) |
Re: Diverse, evenimente, discutii, pareri
Sper ca nu am incalcat nici o regula a forumului ca am postat mesajul acela cu farurile.Daca am facut-o imi cer scuze dar nu stiam unde trebuie postat mai egzact.Oricum am rezolvat-o cu farurile.Sarbatori fericite tuturor.
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:24. |
- Copyright 2026 4Tuning