Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

Tyfu 09-01-11 15:10

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by micutu11 (Post 3967776)
te tractez eu :X :P

Asta vroiam sa aud :):)

Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3967808)
Unde iti propui sa legi chinga :lol: ?Ai masina clean all the wayy :twisted:

Pai nu are nevoie de masina...knd trage masina e ca si cum baga greutati pentru piept :):)

Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 3968440)
Il imping eu cu Jeep-ul daca vrea :D

O daaaa :) Cred ca se sperie si porneste instantaneu :)

PDV_1989 09-01-11 20:50

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 3968502)

O daaaa :) Cred ca se sperie si porneste instantaneu :)

Asta era si ideea, sa porneasca, instantaneu :D

Sonny™ 09-01-11 21:20

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 3968502)

O daaaa :) Cred ca se sperie si porneste instantaneu :)


bun asta..:lol::lol:

NXdev 10-01-11 10:47

Re: DreamWorks
 
Sunteti bagabonti :lol:.
:arrow: https://www.facebook.com/pages/DreamW...36978636362757

Tyfu 10-01-11 11:04

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3971070)

pai ori suntem bagabonti ori nu mai suntem nu? :)))))))))))))))

NXdev 10-01-11 11:06

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 3971109)
pai ori suntem bagabonti ori nu mai suntem nu? :)))))))))))))))

Da :peace:.Ai mai pornit masina :???:?

Tyfu 10-01-11 11:12

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3971111)
Da :peace:.Ai mai pornit masina :???:?

Am pornit-o.... a mers o zi si aseara cand sa plec a pornit, s-a oprit brusc si nu a mai vrut sa o ia.
Stiu de la ce e.....rahatul ala de debitmetru e dus si regulatorul de presiune trebuie dat afara si curatat....dar pentru asta trebuie $$$$$$$ sa vad cum ma descurc sa reusesc sa o fac. Imi strica planurile de tuning :))

NXdev 10-01-11 11:36

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 3971129)
Am pornit-o.... a mers o zi si aseara cand sa plec a pornit, s-a oprit brusc si nu a mai vrut sa o ia.
Stiu de la ce e.....rahatul ala de debitmetru e dus si regulatorul de presiune trebuie dat afara si curatat....dar pentru asta trebuie $$$$$$$ sa vad cum ma descurc sa reusesc sa o fac. Imi strica planurile de tuning :))

Urat :(, ti-a dat de te- a julit...iar tu te-ai chinuit foarte mult cu debitmetrul asta si e nerecunoscator.Ti-a facut numai probleme debitmetrul :(, nu afecteaza si alte piese ?
P.S:Regulatorul de presiune se curata numai la service specializat?

robby207 10-01-11 12:28

Re: DreamWorks
 
https://www.facebook.com/pages/Ozn-Ra...39120486147487

Pai se poate :-) ? :mrgreen:

NXdev 10-01-11 12:32

Re: DreamWorks
 
Facem schimb de "like-uri" 8) ?

robby207 10-01-11 12:33

Re: DreamWorks
 
Clar ca da, insa noi mai avem de adaugat masini.

NXdev 10-01-11 12:35

Re: DreamWorks
 
V-am "apreciat" :flower:, aveti timp ...eu m-am chinuit 1 zi sa urc pozele si sa finisez profilul :lol:

robby207 10-01-11 12:36

Re: DreamWorks
 
Noi mai avem vreo 10-12 masini de urcat. Plus cateva videoclipuri. Port povara asta pe umeri :))

NXdev 10-01-11 12:42

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by robby207 (Post 3971332)
Noi mai avem vreo 10-12 masini de urcat. Plus cateva videoclipuri. Port povara asta pe umeri :))

Nu stiam ca sunteti asa multi :D, bravos, astept pozele .

Tyfu 11-01-11 16:02

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3971189)
Urat :(, ti-a dat de te- a julit...iar tu te-ai chinuit foarte mult cu debitmetrul asta si e nerecunoscator.Ti-a facut numai probleme debitmetrul :(, nu afecteaza si alte piese ?
P.S:Regulatorul de presiune se curata numai la service specializat?

Regulatorul de presiune trebuie scos si curatat. O sa o duc la cineva care lucreaza numai Citroen si Peugeot undeva pe la Filaret :D


All times are GMT +2. The time now is 15:27.

- Copyright 2026 4Tuning