Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

Caius TM 15-07-11 07:55

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ehehehe :lol:
va multumesc de apreciere...

ar85gyl 15-07-11 15:04

Re: E46 - TM 77 EEE
 
sa vina si pozele sa ne aprindem pasiunea mai tare;)

Caius TM 17-07-11 09:56

Re: E46 - TM 77 EEE
 
sa vina prima data oglinziile.. ca dupa ele stau :D

Parazitu99_2fast4u 17-07-11 10:19

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Frumoasa masina .....astept sa te vad prin Ghiroda k is tare curios sa o vad de aproape:shock:

Raz6633 17-07-11 10:41

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4469760)
sa vina prima data oglinziile.. ca dupa ele stau :D

Hai mai caius frate, stai de 2 sapt cu oglinzile alea... chiar o fi asa greu sa te duci la primu dealer BMW, si sa le cumperi????

vam_19 17-07-11 20:43

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
:-) :-):-):-):-)

Caius TM 17-07-11 23:18

Re: E46 - TM 77 EEE
 
din ciclu .. recunoaste biciclistu din imagine :lol: :lol:
mersi pt poza :D



Parazitu99_2fast4u ... mai tot timpu e acolo ....

Raz6633 nu's seriosi frate.. :lol: eu de la dealer nu mai cumpar nimic...

claude307 18-07-11 10:56

Re: E46 - TM 77 EEE
 
e perfect!

Manson 18-07-11 12:40

Re: E46 - TM 77 EEE
 
frate cum poate sa arate masina +1 si LIKE:rockon::rockon::rockon:

neagk 18-07-11 12:50

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Foarte frumoasa masina,sa ai grija de ea. Bafta

bcoupe 18-07-11 14:41

Re: E46 - TM 77 EEE
 
acadeaua fara oglinzi :D:D:D:D


EEEEEEEE FOARTEEEEEEE TAREEEEEEEE MASINAAAAAAA

RoByNeT 18-07-11 15:18

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cat consuma ? :grandmar:

frankie_let 18-07-11 15:29

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 4472429)
cat consuma ? :grandmar:

la cat de bine arata...nu mai conteaza! :))

ar85gyl 18-07-11 17:06

Re: E46 - TM 77 EEE
 
am vazut-o si eu live in trafic astazi si iti fura privirele iti rupi gatul dupa ea,sincer merita toate laudele si masina si proprietarul,totul e facut cu gust

cRbL 18-07-11 17:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
nu e buna frate, pe bune, daca era dizal poate imi placea da asa...consuma mult uruie..aiurea..


All times are GMT +2. The time now is 23:29.

- Copyright 2026 4Tuning