![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
[QUOTE=CJ-01-WOB;2999201]nu , nu e aceeasi persoana.
oricum omul le scoate rar din garaj[/ sa fie supra asta despre care vorbiti,velside |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
C spuneti d masina lui mircea_nistea??? Banuiesc ca la modu cum arata chiar si asa, inca neterminata, merita statutul d masina tare....... Sa fim seriosi, odata terminata va intoarce o gramada de capete si va cucerii o gramada de premii. Chiar daca nu va avea "imitatie de lemn c imita carbonul"....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Adevarul e ca, cea a lui Mircea va avea un adevarat "tuning". noi inca suntem fani a chestilor stoc, la BMW un pachet M-Technik, la Audi un S-Line si cam atat tot, eventual un set de jante "hotoase". El a avut curajul sa faca altceva si pentru asta il felicit. Asteptam rezultatul final... Apropos, am vazut Audi-ul A4 din imitatie de folie neagra ce imita carbonul la vanzare pe Autovit, la 12500 EUR, chiar e ok masina. ;) LE: Nu mai gasesc link-ul, se pare ca a expirat. :D |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
n-are nimeni poza cu un Mitsubishi alb cu nr de SM?:|
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
am video pe youtobe cu masinile din sm https://www.youtube.com/watch?v=DG8aQg96JYU dati un comm
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Nu e cine stie ce, majoritatea masinilor sunt doar in trecere prin satu mare din cate vad, unele chiar venite pentru show`ul de anu trecut. Deci.. |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Nemaivorbind de faptul că jumătate din ele parchează în interzis: în faţă la Dacia, de exemplu. Celelalte sunt imagini de la evenimentul din 2009, si multe din ele sunt din zona Timisoara-Arad-Oradea, si Bucuresti.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Ieri a fost scoasă la plimbare cea mai tare maşină din Satu Mare:
Articol pe HELLOSM: AICI Sursa foto: Hellosm.ro http://www.hellosm.ro/wp-content/upl...-3-300x225.jpg http://www.hellosm.ro/wp-content/upl...-1-225x300.jpg http://www.hellosm.ro/wp-content/upl...x.-300x225.jpg |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
ba frate l-am vz pe net eclipseu' era un cocalar in el si asc manele la max saraca masina:shock: |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
19 Attachment(s)
Cateva stranse de mine in anul asta.:)
Nu toate sunt inmatriculate in SM, dar toate pozele sunt facute in oras |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
sunt cateva..... :D dar mercedesul ala galben m-a fascinat de vreo 4 ani. Foarte misto.....
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:45. |
- Copyright 2026 4Tuning