Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

Ovi407 11-03-10 22:59

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by 13tsp (Post 3173217)
Imitatie de carbon ce imita lemnul? :lol:

:lol::lol::lol:

coco2020 28-03-10 01:58

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
[QUOTE=CJ-01-WOB;2999201]nu , nu e aceeasi persoana.
oricum omul le scoate rar din garaj[/
sa fie supra asta despre care vorbiti,velside

coco2020 28-03-10 02:16

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 2998589)
Nu stiu daca despre aceeasi persoana e vorba dar era la noi unu' ce avea (sau are) o Supra alba non-turbo pe care a pus-o la vanzare pe "mobile" ca avand 380 cp .... sau mai mult ?!? ca nu mai stiu :lol:

despre asta e vorba

e30_lmv 09-05-10 20:13

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
C spuneti d masina lui mircea_nistea??? Banuiesc ca la modu cum arata chiar si asa, inca neterminata, merita statutul d masina tare....... Sa fim seriosi, odata terminata va intoarce o gramada de capete si va cucerii o gramada de premii. Chiar daca nu va avea "imitatie de lemn c imita carbonul"....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

13tsp 11-05-10 18:29

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3346810)
C spuneti d masina lui mircea_nistea??? Banuiesc ca la modu cum arata chiar si asa, inca neterminata, merita statutul d masina tare....... Sa fim seriosi, odata terminata va intoarce o gramada de capete si va cucerii o gramada de premii. Chiar daca nu va avea "imitatie de lemn c imita carbonul"....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol:
Adevarul e ca, cea a lui Mircea va avea un adevarat "tuning". noi inca suntem fani a chestilor stoc, la BMW un pachet M-Technik, la Audi un S-Line si cam atat tot, eventual un set de jante "hotoase". El a avut curajul sa faca altceva si pentru asta il felicit. Asteptam rezultatul final...
Apropos, am vazut Audi-ul A4 din imitatie de folie neagra ce imita carbonul la vanzare pe Autovit, la 12500 EUR, chiar e ok masina. ;)

LE: Nu mai gasesc link-ul, se pare ca a expirat. :D

zoca 03-06-10 14:35

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
n-are nimeni poza cu un Mitsubishi alb cu nr de SM?:|

mitrutz14 06-06-10 13:49

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
am video pe youtobe cu masinile din sm https://www.youtube.com/watch?v=DG8aQg96JYU dati un comm

quick_silver2 06-06-10 17:24

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by mitrutz14 (Post 3420148)
am video pe youtobe cu masinile din sm https://www.youtube.com/watch?v=DG8aQg96JYU dati un comm

Dati un comm, video nou :lol: parca e hi5.
Nu e cine stie ce, majoritatea masinilor sunt doar in trecere prin satu mare din cate vad, unele chiar venite pentru show`ul de anu trecut. Deci..

gergo 06-06-10 18:15

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Nemaivorbind de faptul că jumătate din ele parchează în interzis: în faţă la Dacia, de exemplu. Celelalte sunt imagini de la evenimentul din 2009, si multe din ele sunt din zona Timisoara-Arad-Oradea, si Bucuresti.

13tsp 06-06-10 22:54

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by mitrutz14 (Post 3420148)
am video pe youtobe cu masinile din sm https://www.youtube.com/watch?v=DG8aQg96JYU dati un comm

Beton, ai pus un film cu masini aduse din Germania, masini banale care le vezi la toate colturile si un BMW "IEM" 7 de Belgia. :lol:

quick_silver2 07-06-10 20:42

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by 13tsp (Post 3421422)
Beton, ai pus un film cu masini aduse din Germania, masini banale care le vezi la toate colturile si un BMW "IEM" 7 de Belgia. :lol:

Lasa-l ma, ca nici youtube nu o scris corect ;)

gergo 02-07-10 06:15

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Ieri a fost scoasă la plimbare cea mai tare maşină din Satu Mare:
Articol pe HELLOSM: AICI

Sursa foto: Hellosm.ro
http://www.hellosm.ro/wp-content/upl...-3-300x225.jpg

http://www.hellosm.ro/wp-content/upl...-1-225x300.jpg

http://www.hellosm.ro/wp-content/upl...x.-300x225.jpg

yo_mario 24-07-10 19:46

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by 2 fast 4 U (Post 419650)
cateva poze



ba frate l-am vz pe net eclipseu'
era un cocalar in el si asc manele la max
saraca masina:shock:

Logan4ever 01-12-10 18:37

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
19 Attachment(s)
Cateva stranse de mine in anul asta.:)
Nu toate sunt inmatriculate in SM, dar toate pozele sunt facute in oras

e30_lmv 01-12-10 21:24

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
sunt cateva..... :D dar mercedesul ala galben m-a fascinat de vreo 4 ani. Foarte misto.....


All times are GMT +2. The time now is 13:45.

- Copyright 2026 4Tuning