![]() |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
tu chiar ai curaj, nu gluma :-)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
nu e vb de curaj, orice problema se poate remedia pe loc teoretic, asta daca poti sa o remediezi pe loc, lucruri gen folie becuri etc...
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
ai idee daca e legal ala de motor? nu numai in valcea :), ca vreau si eu sa-mi pun
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Daca ai cererea aceea stampilata,semnata de politie atunci problemele scad la 1%. Scandal si motiv de amenda oricum faci este...... |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
felicitari, imi place mult masina ta!
p.s. de unde ai luat toba finala? |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Felicitari pentru reusita , a iesit intr-un mare fel :shock:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
1 Attachment(s)
parchezi masina numai in fata la cosmetica :)))
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
deci s-a terminat smecheria referitoare la paza masinii .. ce firme private, direct IJJ-ul se ocupa de paza :)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
asta faza tare, asa mai mere, sa aibe si doamnele la ce sa se holbeze 8)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
1 Attachment(s)
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
ba masina e ##ZDA... :lol: ..rupe !!! ..si am tot zis asta.
una ca asta mi-ar fi placut si mie ..renuntam la VW si intram iar pe drumul cel bun:rolleyes2 |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
mai ... :shock: mi se pare mie sau o crapat in locul unde ai astupat grila???
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:50. |
- Copyright 2026 4Tuning