Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Club 11 - VL 02 ABU (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/151800-oltcit-club-11-vl-02-abu.html)

Crysty95 15-06-13 13:25

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
tu chiar ai curaj, nu gluma :-)

Danniel 15-06-13 17:52

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
nu e vb de curaj, orice problema se poate remedia pe loc teoretic, asta daca poti sa o remediezi pe loc, lucruri gen folie becuri etc...

Dr.Dre 18-06-13 00:35

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by bobocu91 (Post 5488179)
Whow...nu pot sa cred ca mi`a scapat detaliu...:rolleyes2

Dre arata suuuper tare cu folie, mai ales pe toata! :D...observ ca ai si ceva sclipicios in geam, inseamna ca esti regulamentar, sau cel putin pe spate. :lol:

In ceea ce priveste numarul, mai depinde si de garcea, stiu caz in care doar la montat pe loc, dar se poate retine si certificatul pentru asa ceva. :x

Astept alte modificari cu bun gust cum obisnuiesti sa`i aduci olteanului! :D

folia e omologata(pe spate) pe fata e la risc.numarul e cu banda adeziva pe el si il lipesc pe loc daca ma opreste politia :) ,o sa mai vina si alte modificari(primul lucru vor fi doua scaune recaro)...dupa care trec la Opel ca si la ala am multe de facut
Quote:

Originally Posted by vandam (Post 5500549)
ce frumoasa e masinuta ta :D

merci...astept sa scoti dacia sa dam o liniuta cu batranele pe bulevard :)
Quote:

Originally Posted by PetricaCBD (Post 5501357)
Cel mai frumos Oltcit......felicitari pt participare....ai aratat ca Oltcitul nu moare niciodata

merci de urari...nu stiu daca e chiar cel mai frumos oltcit,dar e pe gustul meu,vor mai veni si alte tuning show-uri...asta a fost abia al doilea
Quote:

Originally Posted by lancer (Post 5501472)
chiar arata intr-un mare fel ... felicitari chiar cu intarziere
in privinta numarului ... am patit-o eu ... culmea veneam de la service cu ea si nu ii montasera aia numarul pe fata (iar eu zisesm ca nu e bai ca il montez acasa)... degeaba il aveam in parbriz ... asa ca m-au luat ca imi retin certificatul ...si cat scriau ei la procesul verbal ... l-am pus pe masina ...asa ca ... pe urma pana sa caute martor ... numarul era deja la locul lui ... asa ca au facut un pic pe ofticatii si mi-au dat actele nu au avut ce face

asa o sa procedez si eu daca ma opreste.zic ca mi-a cazut si nu mai lipsete banda si de asta l-am pus in geam...dar o sa imi fac numari tip moto si pe ala il fixez pe bara
Quote:

Originally Posted by Crysty95 (Post 5501725)
tu chiar ai curaj, nu gluma :-)

:))
Quote:

Originally Posted by Danniel (Post 5501899)
nu e vb de curaj, orice problema se poate remedia pe loc teoretic, asta daca poti sa o remediezi pe loc, lucruri gen folie becuri etc...

in valcea ma descurc,mai nasol in afara,dar in afara ies cu ea doar la show-uri

Danniel 18-06-13 12:19

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
ai idee daca e legal ala de motor? nu numai in valcea :), ca vreau si eu sa-mi pun

Alex_19Mig 18-06-13 12:26

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by Danniel (Post 5504161)
ai idee daca e legal ala de motor? nu numai in valcea :), ca vreau si eu sa-mi pun

Treaba e complicata cu nr de moto din cauza ingreunari sa rezolvi si dupa ce se rezolva fara chitanta,hartie sa ateste ca e de la ei poti ramane fara talon,amenzi,scandal.
Daca ai cererea aceea stampilata,semnata de politie atunci problemele scad la 1%.
Scandal si motiv de amenda oricum faci este......

b01uxd 18-06-13 13:17

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
felicitari, imi place mult masina ta!
p.s. de unde ai luat toba finala?

Auras 26 26-06-13 14:34

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Felicitari pentru reusita , a iesit intr-un mare fel :shock:

Dr.Dre 26-06-13 14:39

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by b01uxd (Post 5504228)
felicitari, imi place mult masina ta!
p.s. de unde ai luat toba finala?

merci...toba e luata de pe internet de pe un site(nu mai stiu exact care) e carub si are iesirea pe 100

Quote:

Originally Posted by Auras 26 (Post 5511600)
Felicitari pentru reusita , a iesit intr-un mare fel :shock:

merci ;)

yg.alex 02-07-13 01:11

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
1 Attachment(s)
parchezi masina numai in fata la cosmetica :)))

lancer 02-07-13 13:37

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
deci s-a terminat smecheria referitoare la paza masinii .. ce firme private, direct IJJ-ul se ocupa de paza :)

Crysty95 02-07-13 16:47

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
asta faza tare, asa mai mere, sa aibe si doamnele la ce sa se holbeze 8)

Dr.Dre 03-07-13 22:58

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by yg.alex (Post 5516504)
parchezi masina numai in fata la cosmetica :)))

acum i-am schimbat locatia...e in fata blocului :D erau o data toate coafezele afara si mi-au zis sa le arat si lor cum se deschid usiile ca s-au tot invartit pe langa masina si nu si-au dat seama :D si acelasi lucru m-au intrebat si politisitii aia din poza ta.aici vad ca e doar unu...atunci erau vreo 6 cu 2 masini :shock:

Quote:

Originally Posted by lancer (Post 5516761)
deci s-a terminat smecheria referitoare la paza masinii .. ce firme private, direct IJJ-ul se ocupa de paza :)

cine isi permite nu se incurca cu firme de paza...apeleaza la politie :lol:

Quote:

Originally Posted by Crysty95 (Post 5516885)
asta faza tare, asa mai mere, sa aibe si doamnele la ce sa se holbeze 8)

daca doar s-ar holba ar fi bine dar mi-au lasat si un pupic cadou :oops: ...

stuparu_mihairadu 04-07-13 20:41

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
ba masina e ##ZDA... :lol: ..rupe !!! ..si am tot zis asta.

una ca asta mi-ar fi placut si mie ..renuntam la VW si intram iar pe drumul cel bun:rolleyes2

Acc3l3ratoR 04-07-13 21:25

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
mai ... :shock: mi se pare mie sau o crapat in locul unde ai astupat grila???

julaikos 04-07-13 22:04

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by stuparu_mihairadu (Post 5518866)
ba masina e ##ZDA... :lol: ..rupe !!! ..si am tot zis asta.

una ca asta mi-ar fi placut si mie ..renuntam la VW si intram iar pe drumul cel bun:rolleyes2

masina ca asta ti-o faci nu pica din cer...


All times are GMT +2. The time now is 09:50.

- Copyright 2026 4Tuning