![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
audi rs
power:800 cp v6 astept pareri si critici bineinteles frumoase restul masinilor de pe aceasta pagina |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Renault 12 :peace: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Am si eu o rugaminye la voi....Imi puteti face va rog foarte frumos care stiti sa puneti la un golf 3 sau la oricare alta masina numarul de inmatriculare 'PH-09-RFL........Astept un raspuns cu da sau nu
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Se pare ca e la Moda S- klasse...Fac si eu unu mai tarziu:oops::oops: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Quote:
Kryp Mertzu tau e spectacol :X Si Miata |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
pi2da la volan :)) super miata
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
P.S.- se pare ca am initiat moda cu mertanu:)) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
Bmw 135i
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Salut , scuze daca nu scriu unde trebuie dar nu am gasit alt topic.
Am instalat SLRR, iar versiunea este 2.0.2.0 , acum ce patch urmeaza sa ii pun ( precizez ca nu am crack la versiunea asta , daca are vreo importanta) Am instalat 2.1.4 peste el , imi dadea Don't Send, apoi 2.3.0 LE intra in joc , si nu vedeam meniul , doar borderu de la meniu si auzeam muzica... nu stiu unde gresesc. Daca se poate niste noob steps , ce si cum sa instalez primul la versiunea asta.. Multumesc si Scuze daca nu am scris unde trebuie! ^^ |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
2.0.2.0? sau 2.0.0 sau 2.2.0? |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
So HoT, So ClEaN, BuT So FrEsH |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:00. |
|
- Copyright 2026 4Tuning