Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

quick_silver2 28-09-11 15:30

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Robicutz (Post 4611628)
S-Klasse

Cea mai frumoasa masina a ta! :)

ilegal_racing 28-09-11 16:47

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
audi rs

power:800 cp v6


astept pareri si critici bineinteles frumoase restul masinilor de pe aceasta pagina

razvan17r 28-09-11 18:20

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Renault 12

:peace:

ilegalrock 28-09-11 20:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Am si eu o rugaminye la voi....Imi puteti face va rog foarte frumos care stiti sa puneti la un golf 3 sau la oricare alta masina numarul de inmatriculare 'PH-09-RFL........Astept un raspuns cu da sau nu

KrYpToN 28-09-11 21:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
:arrow:

R.Equinox 28-09-11 21:17

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KrYpToN (Post 4612433)
:arrow:

Foarte frumos ...

Se pare ca e la Moda S- klasse...Fac si eu unu mai tarziu:oops::oops:

Robicutz 28-09-11 21:20

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4612437)
Foarte frumos ...

Se pare ca e la Moda E klasse...Fac si eu unu mai tarziu:oops::oops:

S-Klasse :P

Kryp Mertzu tau e spectacol :X

Si Miata

KrYpToN 28-09-11 21:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
pi2da la volan :)) super miata

radu_cainamisir 28-09-11 23:29

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Robicutz (Post 4612445)
S-Klasse :P

Kryp Mertzu tau e spectacol :X

Si Miata

m-ai atins la inimioara cu o decapotabila rosie sport. . . acum ca mai bine incercai alte jante e alta mancare de peste mrg lasa asa bv misto arata bine etc etc

P.S.- se pare ca am initiat moda cu mertanu:))

quick_silver2 29-09-11 00:08

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
Bmw 135i

disipwn 29-09-11 10:33

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Salut , scuze daca nu scriu unde trebuie dar nu am gasit alt topic.

Am instalat SLRR, iar versiunea este 2.0.2.0 , acum ce patch urmeaza sa ii pun ( precizez ca nu am crack la versiunea asta , daca are vreo importanta)

Am instalat 2.1.4 peste el , imi dadea Don't Send, apoi 2.3.0 LE intra in joc , si nu vedeam meniul , doar borderu de la meniu si auzeam muzica... nu stiu unde gresesc.

Daca se poate niste noob steps , ce si cum sa instalez primul la versiunea asta.. Multumesc si Scuze daca nu am scris unde trebuie! ^^

dary762 29-09-11 12:57

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by disipwn (Post 4613296)
Salut , scuze daca nu scriu unde trebuie dar nu am gasit alt topic.

Am instalat SLRR, iar versiunea este 2.0.2.0 , acum ce patch urmeaza sa ii pun ( precizez ca nu am crack la versiunea asta , daca are vreo importanta)

Am instalat 2.1.4 peste el , imi dadea Don't Send, apoi 2.3.0 LE intra in joc , si nu vedeam meniul , doar borderu de la meniu si auzeam muzica... nu stiu unde gresesc.

Daca se poate niste noob steps , ce si cum sa instalez primul la versiunea asta.. Multumesc si Scuze daca nu am scris unde trebuie! ^^

Poftim?ce versiune nu am inteles sigur?
2.0.2.0?
sau 2.0.0 sau 2.2.0?

Manson 29-09-11 16:09

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4610181)
UIte aici...:D:D




Arata bine..imi place..tineo tot asa;);)

iti multumesc frumos :peace::peace::peace:

UserName615 29-09-11 17:11

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
So HoT, So ClEaN, BuT So FrEsH

radu_cainamisir 29-09-11 20:23

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by UserName615 (Post 4614049)
So HoT, So ClEaN, BuT So FrEsH

imi place...chiar imi palce bv


All times are GMT +2. The time now is 06:00.

- Copyright 2026 4Tuning