Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Fr33`e30 13-08-09 10:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
salut , cum nu prea ma incanta pe mine prea mult e36`le pe care lam luat acum vro 2 saptamani am revenit la e30 "urs" Cabrio ... si la asta o sa raman cam 99% ... poate o sa imi iau si ceva de tavaleala dar o sa mai dureze , am rugamitea la Lucian sa schimbe si pe site Pozele ... ms :lol:

daffy duck™ 13-08-09 10:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
parca trebuia sa ramana surpriza pana maine seara :lol::lol::lol::lol:

Fr33`e30 13-08-09 10:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da dar maine nu vin cu ea ... si nu am mai putut sa ma abtzin :D:D:D


Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2554908)
parca trebuia sa ramana surpriza pana maine seara :lol::lol::lol::lol:


b31rmy 15-08-09 08:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Dati-mi si mie numaru lu robynet ca asta e la mare si nu stiu nimic de el :)

Kinghost69 15-08-09 11:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2554899)
salut , cum nu prea ma incanta pe mine prea mult e36`le pe care lam luat acum vro 2 saptamani am revenit la e30 "urs" Cabrio ... si la asta o sa raman cam 99% ... poate o sa imi iau si ceva de tavaleala dar o sa mai dureze , am rugamitea la Lucian sa schimbe si pe site Pozele ... ms :lol:

sa-l stapanesti sanatos! foarte frumos!;):D

Fr33`e30 15-08-09 12:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Merci mult si bine ai revenit printre noi :D


Quote:

Originally Posted by Kinghost69 (Post 2559747)
sa-l stapanesti sanatos! foarte frumos!;):D


daffy duck™ 19-08-09 16:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ia vedeti ma...il abordam? :lol::lol:

https://www.youtube.com/watch?v=kSvdt...eature=related

Lucian_GXZ 19-08-09 17:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))) hahahha foarte tare.. Cred ca e Sorin cand era mic :))

naiman 19-08-09 19:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bah daffy ti-a adus roby baschetii ca l-ai frecat la icre si pe rmy cu ei

daffy duck™ 19-08-09 19:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu dau de el frate....cred ca ii plac maxim naicurile mele...nu raspunde la telefon asta....ori e la "puscarie" si nu primeste vizitatori...ori doarme :lol::lol::lol:

naiman 19-08-09 23:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
credk doarme :)

GopPo 20-08-09 12:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:shock::shock::shock:
baaaaaaaaaa
adidasi lu' Daffy sunt bomba chimica....daia nu raspunde Robynet la telefon...e pa-pa:lol::lol::lol:

RoByNeT 20-08-09 13:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@daffy = ratat

restu ... mai bine ii lasam la constanta :)) lasa ... ca mai doarme el pe langa blocuri pe acolo :P


PS: gogu ori esti la mare la relaxare ori stai pe forum ma ? :))

RoByNeT 20-08-09 13:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://www.thesuperheroquiz.com/ caterinca ... incercati :)))) super mario nu au :( nici fulimigi :( :))))

GopPo 20-08-09 18:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sunt la mare
dar....exista net...:D

Kinghost69 20-08-09 18:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 2517251)
Pun si eu 3 poze cu un mic incident pe Autostrada soarelui la km 70 cand ma intorceam de la mare
P.S -daca deranjeaza lucian stergel

ce chestie... in ziua aia ma intorceam si eu de la mare si cred ca am trecut pe-acolo la un interval de timp destul de apropiat fata de momentul trecerii tale pe acolo... intr-adevar... f naspa imagine. :sad:

p.s.: scuze pt acest post, dar am simtit nevoia de a expune si eu aceste fotografii pt ca pe mine unul m-a impresionat gravitatea accidentului...

b31rmy 23-08-09 07:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Deci nu-i adevarat cum a putut sa faca masina asta :|
Ce se mai omoara lumea pe strada ....

daffy duck™ 24-08-09 10:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
azi de dimineata, am deschis mess-u si primesc un mesaj de la Costi cu tigra galbena....el a luat decizia de a lucra in strainatate pe vas o perioada.....am primit urmatorul mesaj de la el si mi se pare corect sa stiti cu toti

"Am plecta la 7 dimineata de pe otopeni in directia frankfurt.Am ajuns bine in 2 ore si 35 cum scria pe bilet.Am ajuns la poarta sa ma imbarc dupa 2 ore cat dura escala .M.am urcat in avion dupa ce au avut o intarziere de o ora ne-a tinut in avion 2 ore si ne-a dat jos alte 4 ore ca se stricase sistemul de comunicare dupa 4 ore si-au dat seama ca tre sa inlocuiasca avionul intr-un final am ajuns seara la 8 in miami si nu ma astepta nimeni nu stiam ce sa fac asa ca am luat un taxi care pana la hotel mi-a luat 45 de dolari .E bine ca am ajuns si sunt ok aici e foarte cald deabia poti sa respiri dar ma obijnuiesc eu. "

RoByNeT 24-08-09 12:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
spor la munca ce sa zicem :)

Lucian_GXZ 29-08-09 21:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Intamplator l-am gasit pe Bogdy pe youtube (stiu ca este vechi, dar de aur dupa parerea mea, nu exista data sa vad filmul si sa nu rad :))) )

https://www.youtube.com/watch?v=-Ipua...eature=related

Hyena 29-08-09 23:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
El e sa inebunesc ...... lucian cred ca tu l ai filmat :D

GopPo 30-08-09 05:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol::lol::lol:
bah
cum frate?
i-ai descoperit marele secret???
e balerina omu!!!:lol::lol:

DRK*DeSiGn 30-08-09 15:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
il aprob pe hyena,cred ca tu l-ai filmat....nu ai cum sa dai de greseala peste asa ceva:))))

godboyro 30-08-09 15:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Fiecare are secretul lui :)) usor usor tot se afla:>

RoByNeT 31-08-09 10:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))) are miscare scenica =)))

johnny325 31-08-09 14:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
in cateva zile o sa revin si eu din nou la treaba:evil::lol:

DRK*DeSiGn 31-08-09 14:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
are dreptate robynet...se misca bine omu...cred ca si-a ratat cariera

bogdy.ghetto 07-09-09 17:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ati profitat ca numai mergea contul vechi si va permitati arogante dastea cu mine :))) pai buei nenorocitilor ce se int aici ?

GopPo 22-09-09 10:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/501-anunturi...0-15-7-5j.html

bbs rs

Lucian_GXZ 22-09-09 10:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mercy Gogu, dar sunt pe 15 (prea mici) si au buza prea mica... Intr-adevar.. ca bani stau bine.. dar nu sunt ce caut eu...

ghiszmo 22-09-09 11:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
salutare lume vad ca mai traiti!poate va vad si eu diseara!:D

GopPo 22-09-09 11:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...pe-10-mil.html

si astea pe gogu
k sa nu pierd topicul

GopPo 22-09-09 11:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...5000-euro.html

g4
1.9 tdi 90 cp
3500

bogdy.ghetto 22-09-09 11:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Respect Tataie! Nici un Show Tuning fara el :d si mereu a trecut pe la mine sa vb :*:*

GopPo 22-09-09 11:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
te apuca des mah :lol:

daffy duck™ 22-09-09 15:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu...vorbeste de cluj.....ca s-a intalnit cu tataie...si stii cum e bogdy impreuna cu tataie...show

cozo 22-09-09 16:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bogdy_44 (Post 2659416)
Respect Tataie! Nici un Show Tuning fara el :d si mereu a trecut pe la mine sa vb :*:*

merci frumos!
stii foarte bine k daca te vad pe undeva nu pot sa nu trec sa salut echipa ghetto cult!!!!

@all: imi pare rau ca nu au putut merge mai multi membri inferno la cluj dar cei care au stat in bucuresti au avut ce pierde......un show in adevaratul sens al cuvintului.
sper ca la pitesti sa fim prezenti intr-o brigada numeroasa si sa facem show!!!!! singurul lucru care m-ar impiedica este serviciul.....

bogdy.ghetto 22-09-09 17:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 2660299)
merci frumos!
stii foarte bine k daca te vad pe undeva nu pot sa nu trec sa salut echipa ghetto cult!!!!

@all: imi pare rau ca nu au putut merge mai multi membri inferno la cluj dar cei care au stat in bucuresti au avut ce pierde......un show in adevaratul sens al cuvintului.
sper ca la pitesti sa fim prezenti intr-o brigada numeroasa si sa facem show!!!!! singurul lucru care m-ar impiedica este serviciul.....

Mare dreptate are Tataie si pot spune ceva frumos si despre Robybnet care a purtat tricoul Inferno Motor Sport chiar in lipsa multor membrii din club

Lucian_GXZ 22-09-09 19:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Tocmai am facut curatenie la usergroups Inferno Motorsport, daca am scos din greseala vreun membru IMS, il rog sa-mi dea request inca odata

cozo 23-09-09 07:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dupa cum stiti multi dintre voi .... cei care au fost la intilniri .... s-a scos un prim pachet de reguli care vor trebui respectate de catre toti membrii.
referitor la thread-ul lui bogdy....in momentul in care vom avea toti membrii inferno acele mult rivnite camasi, la orice eveniment va fi obligatoriu a fi purtate....fara discutie si fara a se accepta vreun motiv ca scuza.
sunt multe de facut si, din pacate. suntem doar citiva care vrem sa respectam aceste reguli.

catre toti membrii inferno: cei care au primit regulile sa le citeasca cu mare atentie si sa le respecte. cine nu le stie sa-i dea un mesaj lui lucian sa i le trimita pe mail sau private. va mai fi o perioada scrta de timp in care vom mai merge asa. in momentul in care toti membrii au cunostiinta de regulile care trebuiesc respectate si vedem ca exista o anumita durere in cot din partea unui membru nu vom ezita sa trecem la excluderea lui.

primul eveniment care se anunta este cel de la pitesti si este un eveniment bazat pe stylig, sound si drift. eu unul, cu riscul de a veni acasa cu masina tractata voi participa la drift. as vrea ca masinile care sunt pragatite pentru oricare dintre aceste probe sa fie prezente fara nici o scuza. aveti la dispozitie aproape o luna de zile. va reamintesc ca INFERNO MOTORSPORT este un club care are destui membri si masini cu un mare potential care sa participe la oricare dintre aceste probe.
acest mesaj este adresat tuturor membrilor inferno indiferent de orasul din care fac parte.
pe 12-13 septembrie la pitesti am avut cel mai frumos stand de prezentare. acum va trebui sa facem dovada ca avem cel mai frumos stand si masinile cele mai frumoase. sunt masini care merita sa fie aratate sa fie privite, sa fie fotografiate.... cei care le aveti si va mindriti cu ele.......ARATATILE !!!!!!!!! fiti mindri de ele ca ele sunt rezultatul muncii voastre si al banilor investiti!!!!!

va multumesc pentru atentia cu care ati citit acest mesaj si astept atat eu cit si lucian confirmarea prezentei la acest salon de tuning.

o zi buna!!!!


All times are GMT +2. The time now is 09:41.

- Copyright 2026 4Tuning