![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
salut , cum nu prea ma incanta pe mine prea mult e36`le pe care lam luat acum vro 2 saptamani am revenit la e30 "urs" Cabrio ... si la asta o sa raman cam 99% ... poate o sa imi iau si ceva de tavaleala dar o sa mai dureze , am rugamitea la Lucian sa schimbe si pe site Pozele ... ms :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
parca trebuia sa ramana surpriza pana maine seara :lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da dar maine nu vin cu ea ... si nu am mai putut sa ma abtzin :D:D:D
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Dati-mi si mie numaru lu robynet ca asta e la mare si nu stiu nimic de el :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Merci mult si bine ai revenit printre noi :D
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))) hahahha foarte tare.. Cred ca e Sorin cand era mic :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bah daffy ti-a adus roby baschetii ca l-ai frecat la icre si pe rmy cu ei
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu dau de el frate....cred ca ii plac maxim naicurile mele...nu raspunde la telefon asta....ori e la "puscarie" si nu primeste vizitatori...ori doarme :lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
credk doarme :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:shock::shock::shock:
baaaaaaaaaa adidasi lu' Daffy sunt bomba chimica....daia nu raspunde Robynet la telefon...e pa-pa:lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@daffy = ratat
restu ... mai bine ii lasam la constanta :)) lasa ... ca mai doarme el pe langa blocuri pe acolo :P PS: gogu ori esti la mare la relaxare ori stai pe forum ma ? :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://www.thesuperheroquiz.com/ caterinca ... incercati :)))) super mario nu au :( nici fulimigi :( :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sunt la mare
dar....exista net...:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
3 Attachment(s)
Quote:
p.s.: scuze pt acest post, dar am simtit nevoia de a expune si eu aceste fotografii pt ca pe mine unul m-a impresionat gravitatea accidentului... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Deci nu-i adevarat cum a putut sa faca masina asta :|
Ce se mai omoara lumea pe strada .... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
azi de dimineata, am deschis mess-u si primesc un mesaj de la Costi cu tigra galbena....el a luat decizia de a lucra in strainatate pe vas o perioada.....am primit urmatorul mesaj de la el si mi se pare corect sa stiti cu toti
"Am plecta la 7 dimineata de pe otopeni in directia frankfurt.Am ajuns bine in 2 ore si 35 cum scria pe bilet.Am ajuns la poarta sa ma imbarc dupa 2 ore cat dura escala .M.am urcat in avion dupa ce au avut o intarziere de o ora ne-a tinut in avion 2 ore si ne-a dat jos alte 4 ore ca se stricase sistemul de comunicare dupa 4 ore si-au dat seama ca tre sa inlocuiasca avionul intr-un final am ajuns seara la 8 in miami si nu ma astepta nimeni nu stiam ce sa fac asa ca am luat un taxi care pana la hotel mi-a luat 45 de dolari .E bine ca am ajuns si sunt ok aici e foarte cald deabia poti sa respiri dar ma obijnuiesc eu. " |
Re: Diverse (topic de offtopic)
spor la munca ce sa zicem :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Intamplator l-am gasit pe Bogdy pe youtube (stiu ca este vechi, dar de aur dupa parerea mea, nu exista data sa vad filmul si sa nu rad :))) )
https://www.youtube.com/watch?v=-Ipua...eature=related |
Re: Diverse (topic de offtopic)
El e sa inebunesc ...... lucian cred ca tu l ai filmat :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:lol::lol::lol:
bah cum frate? i-ai descoperit marele secret??? e balerina omu!!!:lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
il aprob pe hyena,cred ca tu l-ai filmat....nu ai cum sa dai de greseala peste asa ceva:))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Fiecare are secretul lui :)) usor usor tot se afla:>
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))) are miscare scenica =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
5 Attachment(s)
in cateva zile o sa revin si eu din nou la treaba:evil::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
are dreptate robynet...se misca bine omu...cred ca si-a ratat cariera
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ati profitat ca numai mergea contul vechi si va permitati arogante dastea cu mine :))) pai buei nenorocitilor ce se int aici ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mercy Gogu, dar sunt pe 15 (prea mici) si au buza prea mica... Intr-adevar.. ca bani stau bine.. dar nu sunt ce caut eu...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
salutare lume vad ca mai traiti!poate va vad si eu diseara!:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Respect Tataie! Nici un Show Tuning fara el :d si mereu a trecut pe la mine sa vb :*:*
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
te apuca des mah :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu...vorbeste de cluj.....ca s-a intalnit cu tataie...si stii cum e bogdy impreuna cu tataie...show
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
stii foarte bine k daca te vad pe undeva nu pot sa nu trec sa salut echipa ghetto cult!!!! @all: imi pare rau ca nu au putut merge mai multi membri inferno la cluj dar cei care au stat in bucuresti au avut ce pierde......un show in adevaratul sens al cuvintului. sper ca la pitesti sa fim prezenti intr-o brigada numeroasa si sa facem show!!!!! singurul lucru care m-ar impiedica este serviciul..... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Tocmai am facut curatenie la usergroups Inferno Motorsport, daca am scos din greseala vreun membru IMS, il rog sa-mi dea request inca odata
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dupa cum stiti multi dintre voi .... cei care au fost la intilniri .... s-a scos un prim pachet de reguli care vor trebui respectate de catre toti membrii.
referitor la thread-ul lui bogdy....in momentul in care vom avea toti membrii inferno acele mult rivnite camasi, la orice eveniment va fi obligatoriu a fi purtate....fara discutie si fara a se accepta vreun motiv ca scuza. sunt multe de facut si, din pacate. suntem doar citiva care vrem sa respectam aceste reguli. catre toti membrii inferno: cei care au primit regulile sa le citeasca cu mare atentie si sa le respecte. cine nu le stie sa-i dea un mesaj lui lucian sa i le trimita pe mail sau private. va mai fi o perioada scrta de timp in care vom mai merge asa. in momentul in care toti membrii au cunostiinta de regulile care trebuiesc respectate si vedem ca exista o anumita durere in cot din partea unui membru nu vom ezita sa trecem la excluderea lui. primul eveniment care se anunta este cel de la pitesti si este un eveniment bazat pe stylig, sound si drift. eu unul, cu riscul de a veni acasa cu masina tractata voi participa la drift. as vrea ca masinile care sunt pragatite pentru oricare dintre aceste probe sa fie prezente fara nici o scuza. aveti la dispozitie aproape o luna de zile. va reamintesc ca INFERNO MOTORSPORT este un club care are destui membri si masini cu un mare potential care sa participe la oricare dintre aceste probe. acest mesaj este adresat tuturor membrilor inferno indiferent de orasul din care fac parte. pe 12-13 septembrie la pitesti am avut cel mai frumos stand de prezentare. acum va trebui sa facem dovada ca avem cel mai frumos stand si masinile cele mai frumoase. sunt masini care merita sa fie aratate sa fie privite, sa fie fotografiate.... cei care le aveti si va mindriti cu ele.......ARATATILE !!!!!!!!! fiti mindri de ele ca ele sunt rezultatul muncii voastre si al banilor investiti!!!!! va multumesc pentru atentia cu care ati citit acest mesaj si astept atat eu cit si lucian confirmarea prezentei la acest salon de tuning. o zi buna!!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 09:41. |
- Copyright 2026 4Tuning