Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/9522-tips-and-tricks-intrebari-and-raspunsuri-discutii.html)

Mitza_pk 03-09-08 13:51

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
care are sa mi dea si mie un blueprint de nissan 240sx ca nu gasesc pe nicaeri

D_DooM 04-09-08 13:34

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
1 Attachment(s)
uite ...

Mitza_pk 04-09-08 14:14

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
merci DOOm

Spookie 07-09-08 08:42

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
4 Attachment(s)
Dupa muuuuuulte tutoriale neintelese , nereusite sau neterminate am inceput sa fac si eu o masina. E un golf V , chiar daca nu seamana..
Ce trebuie sa fac (,) ca liniile alea sa nu mearga asa stramb , ma afecteaza cu ceva daca sunt asa sau pot sa le las in pace ? :arrow:

Mitza_pk 07-09-08 12:05

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Stiu ca nu aici ar trebui sa pun intrebarea asta da nu stiu unde alt undeva ce este cu cronometrul ala? (40 zile, 10 ore etc) SCZ

Pion33r 07-09-08 12:45

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Spookie (Post 1736719)
Dupa muuuuuulte tutoriale neintelese , nereusite sau neterminate am inceput sa fac si eu o masina. E un golf V , chiar daca nu seamana..
Ce trebuie sa fac (,) ca liniile alea sa nu mearga asa stramb , ma afecteaza cu ceva daca sunt asa sau pot sa le las in pace ? :arrow:

da te afecteaza intr-un fel, apar bumpuri.

iti recomand sa faci asa (incerarca fara liniile rosii);):arrow:

tutorial audi A3 (trebe sa te inregistrez pe forum) http://www.3d-palace.com/forum/tutor...x-the-audi-a3/

Spookie 07-09-08 18:57

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Am avut de vreo 3 ori tut de la A3 dar nu imi place sa ma uit la el si sa copiez pas cu pas ce face omul ala. L-am studiat si acum incerc sa pun in practica ce am inteles.. :) Mersi pentru sfat, incerc acum.

Cobra2007 08-09-08 21:42

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
stie cineva la ce ma ajuta optiunea de la vrayfur : Variation ?
spre ex daca la per face pun 10 ce se intampla ? sau la per.area & ref.frame.

mba 10-09-08 22:40

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
texturi high res
mie mi s-au parut foarte bune....

Cobra2007 10-09-08 23:07

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
thx, Mba u sti despre chestia care am intrebat ? :D

mba 10-09-08 23:08

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
nu .. habar nam .. nam folosit niciodata iarba :))
daca stiam scriam...

da totusi.. unde au disparut.. ruverr ...grigo.. toti ceilalti care stiau maxu bine??

Cobra2007 10-09-08 23:20

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by mba (Post 1745296)
da totusi.. unde au disparut.. ruverr ...grigo.. toti ceilalti care stiau maxu bine??

:-):-)

PureBase 11-09-08 11:32

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Cānd vreau să creez maşini , īmi trebuie doar blueprint-urile?

Pion33r 11-09-08 14:09

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by PureBase (Post 1746052)
Cānd vreau să creez maşini , īmi trebuie doar blueprint-urile?

3dMax , blueprinturi si experienta :lol:

blueprinturi gasesti aici:http://www.the-blueprints.com/

PureBase 11-09-08 14:18

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Mersi de site. Eh... experienţa o capăt şi pe aia... că azi mă apuc de primul 3D:D


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning