![]() |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
care are sa mi dea si mie un blueprint de nissan 240sx ca nu gasesc pe nicaeri
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
uite ...
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
merci DOOm
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
4 Attachment(s)
Dupa muuuuuulte tutoriale neintelese , nereusite sau neterminate am inceput sa fac si eu o masina. E un golf V , chiar daca nu seamana..
Ce trebuie sa fac (,) ca liniile alea sa nu mearga asa stramb , ma afecteaza cu ceva daca sunt asa sau pot sa le las in pace ? :arrow: |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Stiu ca nu aici ar trebui sa pun intrebarea asta da nu stiu unde alt undeva ce este cu cronometrul ala? (40 zile, 10 ore etc) SCZ
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
Quote:
iti recomand sa faci asa (incerarca fara liniile rosii);):arrow: tutorial audi A3 (trebe sa te inregistrez pe forum) http://www.3d-palace.com/forum/tutor...x-the-audi-a3/ |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Am avut de vreo 3 ori tut de la A3 dar nu imi place sa ma uit la el si sa copiez pas cu pas ce face omul ala. L-am studiat si acum incerc sa pun in practica ce am inteles.. :) Mersi pentru sfat, incerc acum.
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
stie cineva la ce ma ajuta optiunea de la vrayfur : Variation ?
spre ex daca la per face pun 10 ce se intampla ? sau la per.area & ref.frame. |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
texturi high res
mie mi s-au parut foarte bune.... |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
thx, Mba u sti despre chestia care am intrebat ? :D
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
nu .. habar nam .. nam folosit niciodata iarba :))
daca stiam scriam... da totusi.. unde au disparut.. ruverr ...grigo.. toti ceilalti care stiau maxu bine?? |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Cānd vreau să creez maşini , īmi trebuie doar blueprint-urile?
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
blueprinturi gasesti aici:http://www.the-blueprints.com/ |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Mersi de site. Eh... experienţa o capăt şi pe aia... că azi mă apuc de primul 3D:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:23. |
- Copyright 2026 4Tuning