Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 13-03-09 09:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da-mi-as 7 palme... mi-a stat inima-n loc :))

Lucian_GXZ 13-03-09 09:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nici eu nu garantez ca ajung, pentru ca mai este foarte putin timp pana la craiova... mai am cateva lucuri de pus la punct.. reglaje si dupa care....teste finale...

BGY_Bogdy 13-03-09 17:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
Am vopsito pe asta mica cum zice Racy Scufitza rosie :D

RoByNeT 13-03-09 17:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
foarte tare arata :X ti`a nimerit perfect culoare cel putin asa se vede in poza :) plafonul il aveai negru ? eu parca stiam ca nu ... oricum sa vb si pentru mine ca marti daca are timp ghetto ma prezint la el :D

BGY_Bogdy 13-03-09 17:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sigur robynet vb :D nu plafonul si capota + masca am vb sapt asta :D

Hyena 13-03-09 18:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
A iesit bine bogdy ;) tine-o tot asa vezi ca vine tare din spate Daffy.... :))

Tweety_rzw 13-03-09 18:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce frumoasă e,daffy mai are ceva km de parcurs:lol: :lol: ca să vină şi el tare !;)

BGY_Bogdy 13-03-09 18:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2145266)
A iesit bine bogdy ;) tine-o tot asa vezi ca vine tare din spate Daffy.... :))

Ms Hyena :D Daffy te astept :D

stefan_88 13-03-09 19:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
a iesit bine bogdan :) .... felicitari :) pe viitor ce mai vrei sa-i faci ?:)

BGY_Bogdy 13-03-09 22:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by stefan_88 (Post 2145517)
a iesit bine bogdan :) .... felicitari :) pe viitor ce mai vrei sa-i faci ?:)

Urmeza sa motez ce mi-am comandat la tine numai ca o sa m-ai am nevoie de unu :D astup hayonul manerele jante suspensie barile :D si ultimul sau cine stie motoru cand e il schimb cu totul dar in mare vreau sa ii fac cam toate astea acuma depinde si de putearea financiara :|

BGY_Bogdy 14-03-09 11:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
Am revenit cu niste poze noi si mai pe lumina Bad boy by Ghetto:D

daffy duck™ 14-03-09 12:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
arata grav de tot sa moara bibi...zilele astea duce tata ursu in pipera la tinichigiu si porma ramane sa iau ITPul si sa ii fac asigurarea.....si am sa incep si scoala de sofat cat de curand..bafta 2 all si ne vedem la craiova

Daxter 14-03-09 15:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cate masini participa de la voi la craiova? :)

5nap 14-03-09 19:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bogdane parerea mea...scapa de oglinzile alea cromate :|

Lucian_GXZ 15-03-09 19:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Eu nu am vazut nicio oglinda cromata :))


All times are GMT +2. The time now is 06:23.

- Copyright 2026 4Tuning