![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Da-mi-as 7 palme... mi-a stat inima-n loc :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nici eu nu garantez ca ajung, pentru ca mai este foarte putin timp pana la craiova... mai am cateva lucuri de pus la punct.. reglaje si dupa care....teste finale...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
3 Attachment(s)
Am vopsito pe asta mica cum zice Racy Scufitza rosie :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
foarte tare arata :X ti`a nimerit perfect culoare cel putin asa se vede in poza :) plafonul il aveai negru ? eu parca stiam ca nu ... oricum sa vb si pentru mine ca marti daca are timp ghetto ma prezint la el :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sigur robynet vb :D nu plafonul si capota + masca am vb sapt asta :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
A iesit bine bogdy ;) tine-o tot asa vezi ca vine tare din spate Daffy.... :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ce frumoasă e,daffy mai are ceva km de parcurs:lol: :lol: ca să vină şi el tare !;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
a iesit bine bogdan :) .... felicitari :) pe viitor ce mai vrei sa-i faci ?:)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
Am revenit cu niste poze noi si mai pe lumina Bad boy by Ghetto:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
arata grav de tot sa moara bibi...zilele astea duce tata ursu in pipera la tinichigiu si porma ramane sa iau ITPul si sa ii fac asigurarea.....si am sa incep si scoala de sofat cat de curand..bafta 2 all si ne vedem la craiova
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cate masini participa de la voi la craiova? :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bogdane parerea mea...scapa de oglinzile alea cromate :|
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Eu nu am vazut nicio oglinda cromata :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:23. |
- Copyright 2026 4Tuning