Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

MariusM 30-05-07 00:13

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
:lol: :lol: :lol: :lol:

B 10 TNG 30-05-07 00:15

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
noutati ceva de la maff? cursa?provocare?:D

B 10 TNG 30-05-07 00:33

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
apropo seby de cand nu ai inchis un ochi? asa cam 5 ore macar!

SEBASTIAN 30-05-07 08:20

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by B 10 TNG (Post 924830)
noutati ceva de la maff? cursa?provocare?:D

Acum poate sa stea si in cap doua luni am de lucru la masinuta.
Dar oricum pana nu-l dovedeste pe celalalt Porsche...

Doctorul 30-05-07 14:54

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
la masina lucrezi in tara? :-?? sunt si eu curios:D

ct77pia 30-05-07 17:40

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
pai vezi seby ......... cind te dai da-te cum trebuie sa nu mai fie indoieli ...........oricum felicitari ...ai invins

SEBASTIAN 30-05-07 23:09

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Pt mine e suficient!

silviu_gsi 14-06-07 06:10

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
daca tot ai 1000 hp + d c nu mergi afara sa faci un veyron sa stie lumea ce se afla in Romania
Bafta
Si la cat mai multi bani pt mashini

SEBASTIAN 14-06-07 06:18

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
am 300+ si am provocat un Veiyron, il astept sa_i rup fashul

zGb 15-06-07 15:17

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
http://www.leenks.com/link76750.htm

vedeti de la minutul 5:18 sincer cred ca te asfalteaza :)

Bryan 15-06-07 17:01

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
parerea ta..

EVOLUTION8 15-06-07 17:56

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by zGb (Post 949912)
http://www.leenks.com/link76750.htm

vedeti de la minutul 5:18 sincer cred ca te asfalteaza :)

Seby nu se va da cu el din mers de la nu stiu ce viteza sau pana la 420 de km/h.

Ci cu start de pe loc si pe 400 de m.

zGb 15-06-07 20:08

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
ai vazut cum pleaca un veyron? are suta 2.5...sunt masini de 1500cp+ si sub 1.5tone si nu scot suta atat...veyronu are 2 tone...

zGb 15-06-07 20:20

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
https://www.youtube.com/watch?v=J5UaFtuGUiI

asta e un film...puteti sa va faceti o idee totusi nu cred ca un subaru vitaminizat plin de steroizi care are a 4-a parte din motorul de veyron e capabil de o asemenea accelerare...veyronu ia din resoftare 400 de cai deci spune mult treaba asta nu? :)

Kane 15-06-07 20:21

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
E imposibil ma. Cand se suie Sebi pe racheta lui facuta de ACME ca coiotul ala din desene ii da mare rusine la Veyronu ala stock si banal.


All times are GMT +2. The time now is 19:50.

- Copyright 2026 4Tuning