Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

MarioCrT 16-05-10 14:05

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Il ascunzi sau doar nu l'a zărit ochiul meu ?:-P

Shortround 16-05-10 14:15

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Ma fac de ras daca spun de ce nu se vede pe oras.

Oricum, mi-am cam muscat degetele cu afirmatia de mai sus legat de jante.

E cam logic ca daca baiatul are bani de S500 4M, are bani si de ceva jante. Cele care le are el is gandite. In sensul ca probabil e ceva cunoscator Mercedes, in special clasa S care is pretentioase rau de tot jantele. Ai dat in groapa cu ea, ai crapat-o. Ai trecut cu 100 peste criblura, ai crapat-o :) cam asa ceva..

Cam din motivele astea nu e al meu pe oras.

Cred ca stau mai bine de 3 luni cu el la Tiriac sa-mi plateasca jantele. Sunt cele de AMG cu buza mica (nu cum sunt pe S63 al lui Lemnaru), cele cu 5 spite simple.

MarioCrT 16-05-10 14:21

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Uitai să precizez că inainte de 500 a avut un 350 şi pānă la urmă ai dreptate . In condiţiile in care drumul nu permite de ce sa le pui pe maşină ..

Bogdan_mb 16-05-10 18:01

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Jantele au dimensinea de 19" si sunt cam cele mai frumoase dintre variantele oferite pentru clasa S (defapt si cele mai scumpe) insa arata ciudat fiindca a ridicat masina ca sa se urce peste bordura :rolleyes2 Dar imi pun intrebarea logica, DE CE SA FACI ASTA ? Din ce se vede in poze, exista spatiu suficient in spate, si pana la urma si daca o ridici risti sa o freci de ceva pe partea inferioara.

MarioCrT 16-05-10 19:41

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Nu este aşa Bogdan . In condiţiile in care o lăsa mai in spate dacă venea cineva din aceea parte să facă dreapta trebuia ori să se urce pe bordură ori să ia curba din larg . Nu e prima dată cand parchează acolo :-)

Bogdan_mb 16-05-10 21:41

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
O asa masina, merita un loc decent de pacare, dar in Romania, nu ma mai surprinde nimic.

fitanu-vasi 21-05-10 20:23

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Mercedes s ASMA si bentley continental gt ( amandoua albe) vazute luni si mercedes sl 63 amg, vazut astazi.
Din pacate nu am poze.
Stiti ceva despre ele?

Shortround 22-05-10 10:53

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
S si Bentley ale aceluiasi proprietar. Am inteles ca nu e asa "Curata" treaba cu cele 2 masini :)

Iar acela e SL 65 AMG din cate stiu, cel cu numere de Germania care a fost ieri in fata la terasa Anna (1 Mai)

vaduva madalin 03-06-10 23:43

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
https://forum.4tuning.ro/album.php?albumid=3710 o noua masina in tg jiu:D

fitanu-vasi 04-06-10 21:49

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Super misto masina.
A lu cine este?

vaduva madalin 04-06-10 23:33

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
a mea e masina mai multe detali la id madalin_narcis2001:D

Bogdan_mb 05-06-10 00:38

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pai si cum o folosesti la 16 ani ? :???: Apropo e GS sau GR ?

GJ 64 GAB 05-06-10 01:01

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_mb (Post 3417182)
pai si cum o folosesti la 16 ani ? :???: Apropo e GS sau GR ?

Nah... că l-ai blocat ! :lol:

Bogdan_mb 05-06-10 01:55

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Sper ca stie ceva despre modelul asta si nu a luat-o doar pentru ca seamana cu o supra :lol:

vaduva madalin 05-06-10 10:59

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
masina e gpx,motor mivec 2000 v6 24v ,260 cp modificata interior,exterior si motor.....


All times are GMT +2. The time now is 14:33.

- Copyright 2026 4Tuning