![]() |
re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
2 Attachment(s)
Doua si de la mine...
Exemplarul numarul 1 trimis de un var... Exemplarul numarul 2 cica ar fi vecina mea...:rolleyes2 |
re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
|
re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
2 Attachment(s)
Vorbeam mai devreme cu proprietarul maşinii şi el o are la vânzare dar se pare că i-am găsit cumpărător care avea la status : Noua mea maşină ....:lol::lol::lol:
|
re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Cei care aveti facebook..cautati Deejay Mmt :lol:..
Inteleg..masina n-are nici o vina..dar propietarul frate..propietarul. :lol: |
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
1 Attachment(s)
:)) :))
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
"Eu cu Bentley-ul meu prin oras" :rolleyes2 vai de capul lui saracul :lol:
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Quote:
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
5 Attachment(s)
Hiihihhii ce friend requesturi primesc să moară gibilan de ciudă :peace:
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
1 Attachment(s)
ca sa moara fetiliiii...
PTIU! |
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
1 Attachment(s)
:lol:
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Astia merg la sapa / cules de porumb / alte munci agricole o luna intreaga si cand iau salariul pun amandoi banii gramada, ca sa para mai multi, si isi fac poze pe net :))
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Mai sunt şi oameni care fac poze la caterincă :) nu chiar toate sunt neapărat cocălărisme ;)
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
1 Attachment(s)
Bineinteles.
Asta cum pare? |
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Cata parbrizele are! :shock:
|
Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
Quote:
Nu îmi zi că el a început primul că nu ţine :) |
| All times are GMT +2. The time now is 05:23. |
- Copyright 2026 4Tuning