![]() |
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
pe sub capota e ceva modificat sau e stock?
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
nu neaparat si nici nu ma astept sa fie,e extraordinara si standard :)
|
Re: Roman
Posibil sa fie modificat ... dar nu cred ca are prea multe ... mai mult de un filtru si o toba ... ca Deh' ... suntem Romascani .... ca Romascanii vor sunet .. nu si putere ...
|
Re: Roman
evacuarea cred si eu,ca se simte cand e prin preajma
|
Re: Roman
Din cate am auzit eu cand vorbea cu cineva cica ar avea si ceva modificari,zicea ceva in jur de 400 de cai ca are,acuma eu nu stiu.
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
daca ar avea 400 cai ar trebui sa se tina bine de Sti-ul lui razvan
|
Re: Roman
Nu e vorba ca ar trebuia sa se tina ... sau ca nu ar trebui sa se tina ... ci din felul in care arata o masina de 400 de cai ... si felu' in care se aude ... iar Supra aia in nici un caz nu arata si nu se aude ca una de 400 de cai :)
|
Re: Roman
Eu nu am zis ca masina are atat,eu am zis ce am auzit cand am trecut pe acolo,ca e langa Liceu 2 masina,si vorbeau doi,ala cu Supra si unu cu o Frontera. Si zicea ala cu Frontera ca masinile astea sport nu-s pentru el,la care ala cu Supra o adaugat ca are aproape 400 de cai,nu e o masina sport oarecare. Apropo stiati ca in Roman este un Mercedes 190 cu motor de 2500 preparat de Brabus ?:)
|
Re: Roman
hopa...Brabus...ce numere are? culoare?
|
Re: Roman
Nu stiu exact ce numere are,culoare e un gri spre negru,am mers cu masina aceea acu vreo 3 ani,baiatul are mai multe masini,tatal lui este tinichigiu,Tauercaufe ii zice poate il stiti,si mai are niste masini. Lui ii zice Rudi. El e mai mult cu Mercedesurile,are prin curte mai multe,W124,W190 acum mi-a zis ca si-a luat si o balena,S320 :)
|
Re: Roman
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:18. |
- Copyright 2026 4Tuning