Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

nck_xx 24-04-09 21:49

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 2264207)
Romanscanu' tot romascan... sa'mi dau palme cu picioru...."codita de rechin" pe SUPRA. What The FUCK???????????????????????

Mai lipsea ///M'u si era completa :D

scturoag 25-04-09 03:39

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 2264207)
Romanscanu' tot romascan... sa'mi dau palme cu picioru...."codita de rechin" pe SUPRA. What The FUCK???????????????????????

Mah ... poate omu' asa a cumparat-o ... am mai vazut eu in Anglia un Subaru Impreza si un Nissan Silvya cu porcarii d'alea pe cupola ... "codita de rechin" .. cine stie ... e mai bine sa nu comentam pana nu aflam exact :D

Dragosh_Asb 25-04-09 17:02

Re: Roman
 
pe sub capota e ceva modificat sau e stock?

26WRC 25-04-09 17:03

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by Dragosh_Asb (Post 2265875)
pe sub capota e ceva modificat sau e stock?

conteaza?

Dragosh_Asb 25-04-09 17:04

Re: Roman
 
nu neaparat si nici nu ma astept sa fie,e extraordinara si standard :)

scturoag 25-04-09 17:05

Re: Roman
 
Posibil sa fie modificat ... dar nu cred ca are prea multe ... mai mult de un filtru si o toba ... ca Deh' ... suntem Romascani .... ca Romascanii vor sunet .. nu si putere ...

Dragosh_Asb 25-04-09 17:08

Re: Roman
 
evacuarea cred si eu,ca se simte cand e prin preajma

VladM 25-04-09 17:18

Re: Roman
 
Din cate am auzit eu cand vorbea cu cineva cica ar avea si ceva modificari,zicea ceva in jur de 400 de cai ca are,acuma eu nu stiu.

scturoag 25-04-09 17:20

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 2265909)
Din cate am auzit eu cand vorbea cu cineva cica ar avea si ceva modificari,zicea ceva in jur de 400 de cai ca are,acuma eu nu stiu.

Hai Vlad ... nu abera ... 400 de cai ?!? ... tu ai vazut vreodata o masina de 400 de cai in realitate?!?

Dragosh_Asb 25-04-09 17:23

Re: Roman
 
daca ar avea 400 cai ar trebui sa se tina bine de Sti-ul lui razvan

scturoag 25-04-09 17:27

Re: Roman
 
Nu e vorba ca ar trebuia sa se tina ... sau ca nu ar trebui sa se tina ... ci din felul in care arata o masina de 400 de cai ... si felu' in care se aude ... iar Supra aia in nici un caz nu arata si nu se aude ca una de 400 de cai :)

VladM 25-04-09 17:40

Re: Roman
 
Eu nu am zis ca masina are atat,eu am zis ce am auzit cand am trecut pe acolo,ca e langa Liceu 2 masina,si vorbeau doi,ala cu Supra si unu cu o Frontera. Si zicea ala cu Frontera ca masinile astea sport nu-s pentru el,la care ala cu Supra o adaugat ca are aproape 400 de cai,nu e o masina sport oarecare. Apropo stiati ca in Roman este un Mercedes 190 cu motor de 2500 preparat de Brabus ?:)

Dragosh_Asb 25-04-09 17:42

Re: Roman
 
hopa...Brabus...ce numere are? culoare?

VladM 25-04-09 17:43

Re: Roman
 
Nu stiu exact ce numere are,culoare e un gri spre negru,am mers cu masina aceea acu vreo 3 ani,baiatul are mai multe masini,tatal lui este tinichigiu,Tauercaufe ii zice poate il stiti,si mai are niste masini. Lui ii zice Rudi. El e mai mult cu Mercedesurile,are prin curte mai multe,W124,W190 acum mi-a zis ca si-a luat si o balena,S320 :)

scturoag 25-04-09 17:57

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 2265963)
Eu nu am zis ca masina are atat,eu am zis ce am auzit cand am trecut pe acolo,ca e langa Liceu 2 masina,si vorbeau doi,ala cu Supra si unu cu o Frontera. Si zicea ala cu Frontera ca masinile astea sport nu-s pentru el,la care ala cu Supra o adaugat ca are aproape 400 de cai,nu e o masina sport oarecare. Apropo stiati ca in Roman este un Mercedes 190 cu motor de 2500 preparat de Brabus ?:)

E mincinos proprietaru' :lol:n'are cum ... adik e prea putin probabil :lol:


All times are GMT +2. The time now is 05:18.

- Copyright 2026 4Tuning