![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
PROTUNNING nu esti tot tu? aceeasi poza....aceeasi pleoapa.....acelasi oras... |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
nu stiu ce face ca si eu l-am mai intrebat de pleopa aia cum se prinde...initial l-am intrebat daca are,cat costa si ma asteptam sa mi arate 2pleope,cate una pt fiecare far...cand am vazut-o p-asta l-am intrabat de ea si nu mi-a rasp...daca stiti e nevoie de alta grila pt prinderea ei,merge pe cea originala? |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
masca ca si al lui Tibanu s-a pus numai pe vento de dupa 96
daca te uiti bine si polo varinat si classic de prin 97-98 are la fel masca |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Nu vrea nimeni Golf face pe Vento? Ca eu doresc Vento face pe Golf...putem face schimb :D...si am niste faruri frumoase :x
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
io nu stiu.....da mascva mia dato neamtzu odata cu masina....o avea prin garaj....si mia placut mai tare decat aia de pe masina.......al meu vento e din 93
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
mda...nu e urata! merge...da mai frumoasa mi se pare a lui bzsa :)) si toate cele fara stema...da aveam nedumerire aia dak merge pleoapa aia mare de de la un far la altul cu natia asta de grila :D
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Antonlupan, poti sa pui te rog o poza cu grila care nu o folosesti?O vinzi?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
pleoapa merge pe oirice fel de masca.....numa sa iti placa cum arata |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Nu e modelul pe care-l caut... Caut modelul ala cu lame mai subtiri..de pe primele modele de Vento
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
multumesc de lamurire ;) ti-ai dat comanda?
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:12. |
- Copyright 2026 4Tuning