Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

ktalyn 26-05-09 06:32

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
costy_micro : Nu e nevoie sa te simti onorat pentu cateva cuvinte, tu ar trebui sa fii mandru pentru ceea ce detii!
W124-ul coupe l-am vazut live, foarte frumos si in acelasi timp cam rarut pe la noi, Rekord-ul C o masina cu mult potential si agresiva! are motorul de 1.9 sau s-a facut swap cu ceva mai nervos?
O ultima intrebare as avea: As putea sa trec si eu o data sa iti admir jantele si W114-le?

costy_micro 27-05-09 08:20

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
mai este de lucru la cateva masini..dar intr-o luna vor iesi toate la strada;);)..deci fitzi cu ochii in 4:twisted::twisted::twisted:

Bogdan.IS 28-05-09 09:50

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
daca vreti sa-l vedeti pe tipul cu mustangu decapotabil , mergeti in copou noaptea ... am fost vreo 3 nopti la o plimbare prin copou , si l-am vazut pe tip de in fiecare seara :)

vlad87 30-05-09 17:44

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
pt ce sa il vad pe 'tipu cu mustangu'

_WarGasm_ 30-05-09 21:33

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by costy_micro (Post 2348024)
zorro6299 ktalyn ma simt onorat sa va aud ca va place mercedesul:drunk::drunk: zorro6299 fara ponturi din astea:chainsaw::chainsaw: hai sa mai pun nishte poze cu ceva masini care au iesit din garaj de la EXCESS-tuning:pistoles::pistoles:

Fară suparare,mai spală şi tu geamurile trabantului :)

Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 2365783)
pt ce sa il vad pe 'tipu cu mustangu'

Poate-l scoţi la o cafea,ceva :lol:

Alex110 30-05-09 21:55

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
De fiecare data cand vin in Iasi vad un cls 63 amg cu o culoare foarte frumoasa.A pozat cineva masina?

limuzina 02-06-09 19:05

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Am prins un R8 de Bucuresti , un Skyline (cu nr de Anglia), Lambo pe Copou si am fost acasa la domnu cu Morgan....nu mai am nici un program de edidat..imediat cum fac rost,pun pozele :) ! Am mai vazut de vreo 3 ori DBS'ul da tot nu l-am prins.

TuningBoy 02-06-09 21:19

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Pune we pozele asa..tii lumea in suspans :lol:

VaLeX 02-06-09 23:35

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Skyline'ul l-am vazut si eu astazi , foarte frumoasa masina ...

Tim 03-06-09 23:48

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
http://1.bp.blogspot.com/_feX6-5Rpfz...s400/rox+4.jpg
http://3.bp.blogspot.com/_feX6-5Rpfz...s400/rox+5.jpg

mai multe poze aici

Sleepy_85 04-06-09 00:05

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
2 Attachment(s)
Skyne-ul e un model R33, ma intreb ce are sub capota:lol:

vlad87 04-06-09 08:36

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
TIM , am vazut BMW chiar ieri, dar parca era o fata la volan

crywolf 04-06-09 11:08

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Si ce, nu are voie fata sa conduca M3? :)
Faza tare e ca in ciuda ideei ca femeile nu stiu sa conduca sportiv, Roax demonstreaza contrariul ;)

slip 04-06-09 12:41

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by Sleepy_85 (Post 2379529)
Skyne-ul e un model R33, ma intreb ce are sub capota:lol:

am inteles ca are un 2.5 turbo.250cp. sper sa nu ma insel...

limuzina 05-06-09 16:52

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
1 Attachment(s)
Morgan Aero 8,se aude foarte frumos...am lucrat-o intr-un program de ***,photoshop'ul imi da eroare,daca avea photoshop'ul iesea mult mai bine....:D


All times are GMT +2. The time now is 19:48.

- Copyright 2026 4Tuning