Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

KAB 23-01-10 23:09

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Era clar rezultatul, pana la urma totul se rezuma la putere...

Ene'Andrei 23-01-10 23:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
intrebarea nr. 2

Drag Race: Lambo Gallardo LP560 vs. Porsche Carrera GT, care finalizeaza prima?

Bogyciu 23-01-10 23:53

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Depinde de cat de bine se misca partenerul...

KAB 24-01-10 00:01

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Ene'Andrei (Post 3008241)
intrebarea nr. 2

Drag Race: Lambo Gallardo LP560 vs. Porsche Carrera GT, care finalizeaza prima?

Mi-as pune banii pe porsche. Clar!

Ene'Andrei 24-01-10 00:11

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
finalul aici...

http://www.4tuning.tv/Ze4KFgFX0LU/Dr...arrera_GT.html

Ene'Andrei 24-01-10 00:20

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
m-am indragostit total de reclama asta...

http://www.4tuning.tv/MWXdjkYvvcm/Of...t_senzual.html

KAB 24-01-10 15:55

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Ene'Andrei (Post 3008341)
m-am indragostit total de reclama asta...

http://www.4tuning.tv/MWXdjkYvvcm/Of...t_senzual.html

Sincer pare un filmulet din NFS, si gagica se putea si mai bine...:censored:

Ene'Andrei 24-01-10 15:57

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
ei poi au incercat sa imite ceva de genu NFS :D , gagica imi place, ma multumesc cu portofelul ala :)))

kenzor 26-01-10 18:43

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
mazda 323 (??Cred) avea un bodykit frumusel,era rosie :-?? langa mall..ce'i cu ea pe acolo?:D

dani17cristi 17-02-10 16:00

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
salut!sper ca nu va suparati ca postez si eu aici...vroiam sa va intreb daca e cineva interesat de aerografie pe masini, motociclete, casti etc??lucrarile mele sunt aici: https://forum.4tuning.ro/177-painting...mele-dani.html .numai bine

TL01VOL 25-02-10 19:35

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
MAMA ce accident azi pe babadag.
Golf4 vs C klasse

A cam castigat golfu. Arata mai frumos!

Ene'Andrei 25-02-10 19:47

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
cunosc strada...care era avariat mai tare, golful sau mercedesul ?

n-am Bani 28-02-10 17:14

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Ene'Andrei (Post 3123493)
cunosc strada...care era avariat mai tare, golful sau mercedesul ?

Mertzu era mai sifonat in partea din fata(desi capota era mai lunga, deci ca procentaj la fel e distrugerea), numai ca golful avea rotiile rupre pe fata.
In rest ok. Ca noi!

TL01VOL 07-03-10 22:15

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
https://www.4tuning.ro/4TuningDAYS-20...ticipante.html

MERGE CAREVA?

Cubanez84 07-03-10 22:17

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Da normal :Cluburi inscrise pana in acest moment :


Delta Racing Crew Da mergem 2 masini si 2 acolo ne asteapta.


All times are GMT +2. The time now is 13:04.

- Copyright 2026 4Tuning