Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

b-09-tvg 08-01-11 20:54

Re: DreamWorks
 
frumoasa batrana si foarte ingrijita....multa bafta in continuare...

NXdev 08-01-11 20:59

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by alexgherna (Post 3966384)
foarte frumoasa dacia bafta in continuare, marius, cu proiectul .......dar auzisem o barfa de la un prieten ca nu mai primiti dacii berline in club....cred ca am fost prost informat.......LA MULTI ANI UN AN NOU FERICIT!!

La multi ani tie si clubului Twisted.

Zeta 09-01-11 00:05

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Golf3YKB (Post 3964631)
Nu sunt fata omule... masina asa am luato cu floricele pe ea dar vor disparea curand

imi poti da mie floricelele :D:-P

Golf3YKB 09-01-11 00:55

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3967095)
imi poti da mie floricelele :D:-P

da sigur dak le vrei

Alex30 09-01-11 05:01

Re: DreamWorks
 
Nu mai vine odata vineri ? Vreau la intalneala :). Alex stieeeeee :D...Nenea, e 9 azi :O

Tyfu 09-01-11 09:18

Re: DreamWorks
 
Bine ai venit Marius. Masina arata super. Sa o stapanesti sanatos!

Vineri vin cu ''the real TYF'' :)) am reusit sa il pornesc in sfarsit :D

NXdev 09-01-11 11:27

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3967369)
Nu mai vine odata vineri ? Vreau la intalneala :). Alex stieeeeee :D...Nenea, e 9 azi :O

Mai e putin, maine suntem in 10...apoi inca 2 zile si gataaaaaa :oops:.
Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 3967481)
Bine ai venit Marius. Masina arata super. Sa o stapanesti sanatos!

Vineri vin cu ''the real TYF'' :)) am reusit sa il pornesc in sfarsit :D

Incearca sa o pornesti zilnic, sa numai faca figuri :???:, oricum daca ai probleme vineri, dai un telefon si venim sa te tractam :D.

micutu11 09-01-11 11:32

Re: DreamWorks
 
te tractez eu :X :P

NXdev 09-01-11 11:42

Re: DreamWorks
 
Unde iti propui sa legi chinga :lol: ?Ai masina clean all the wayy :twisted:

Sonny™ 09-01-11 11:43

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3967808)
Unde iti propui sa legi chinga :lol: ?Ai masina clean all the wayy :twisted:

cred ca de aia se oferea el...:lol::lol:

emy9280 09-01-11 11:46

Re: DreamWorks
 
Salut baieti .
Clubul asta defapt pentru ce l-ati facut ... Drift , Race sau Expo ...

micutu11 09-01-11 11:47

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3967814)
cred ca de aia se oferea el...:lol::lol:

:)) ahhhh....eu m-am oferit.....dak nu se poate...:-<

emy9280 09-01-11 12:19

Re: DreamWorks
 
?????????????

NXdev 09-01-11 12:23

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by emy9280 (Post 3967827)
Salut baieti .
Clubul asta defapt pentru ce l-ati facut ... Drift , Race sau Expo ...

Salut Emy, clubul a fost facut pentru toate categoriile...
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3967814)
cred ca de aia se oferea el...:lol::lol:

Quote:

Originally Posted by micutu11 (Post 3967831)
:)) ahhhh....eu m-am oferit.....dak nu se poate...:-<

Lasa nenea...gestul conteaza :D.Il poti impinge din spate :X

PDV_1989 09-01-11 14:55

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3967933)
Lasa nenea...gestul conteaza :D.Il poti impinge din spate :X

Il imping eu cu Jeep-ul daca vrea :D


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning