![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
Arata genial masina! Te rog daca anu asta ajungi la mare cu masina sa-mi dai si mie un semn,vreau sa-mi sterg balele dupa ce dau 5 ture de masina :)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
adi_balan83 .. bă mult nu cred :lol:
DariusAlexandru .. ehh , nici chiar aşa .. sunt convins că există o grămadă de maşini frumoase şi nu sunt prezentate aici .. :lol: dani3lll .. ms.. le aştept.. alteceva n'am ce să fac :D Guwy .. ms frumos ... SAX1987 ..păi facem treaba să fie treabă nu ? :rolleyes2 b31rmy .. :lol: :lol: de mers o sa merg la mare.. dar nu la noi.. :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
in sfarsit am deratizato.. interior /exterior /portbagaj /motor ..
cateva poze cu telefonu... :D dupa ce vin oglinziile... facem poze profi 8) |
Re: E46 - TM 77 EEE
sigur ca da :-)
senzatie pe strazile din st t...imisoara 8) |
Re: E46 - TM 77 EEE
:lol: :lol: si un filmulet pe masura....pai nu?!! :joy:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
.............
|
Re: E46 - TM 77 EEE
cat nu mi-au placut mie jantele astea la inceput, cu culoarea asta isi spala pacatele :-)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Daca ii pui un HARD TOP da si mai bine...:-)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Investit acolo unde trebuie.Felicitari ! Sfat: Sa nu Doamne fereste sa ajungi prin SV cu ea ca la ce gropi sunt o iei cu platforma si pacat de ea !
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Cine stie sa mearga cu o masina pe burta merge si pe camp, mai lasati-le in pm de obsesii cu gropile
|
Re: E46 - TM 77 EEE
https://i1194.photobucket.com/albums/...c58633bc_o.jpg
Cum poate sa aratee :shock::shock::shock::shock: |
Re: E46 - TM 77 EEE
E frumyyyyyy rawwwwww :X:X:X:X:X:X:X
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:29. |
- Copyright 2026 4Tuning