Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

b31rmy 10-07-11 04:34

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Arata genial masina! Te rog daca anu asta ajungi la mare cu masina sa-mi dai si mie un semn,vreau sa-mi sterg balele dupa ce dau 5 ture de masina :)

Caius TM 10-07-11 12:12

Re: E46 - TM 77 EEE
 
adi_balan83 .. bă mult nu cred :lol:

DariusAlexandru .. ehh , nici chiar aşa .. sunt convins că există o grămadă de maşini frumoase şi nu sunt prezentate aici .. :lol:

dani3lll .. ms.. le aştept.. alteceva n'am ce să fac :D

Guwy .. ms frumos ...

SAX1987 ..păi facem treaba să fie treabă nu ? :rolleyes2

b31rmy .. :lol: :lol: de mers o sa merg la mare.. dar nu la noi.. :D

Caius TM 12-07-11 17:09

Re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
in sfarsit am deratizato.. interior /exterior /portbagaj /motor ..
cateva poze cu telefonu... :D

dupa ce vin oglinziile... facem poze profi 8)

laurentiu_tim 12-07-11 17:12

Re: E46 - TM 77 EEE
 
sigur ca da :-)

senzatie pe strazile din st t...imisoara 8)

coka 12-07-11 17:32

Re: E46 - TM 77 EEE
 
:lol: :lol: si un filmulet pe masura....pai nu?!! :joy:

ar_66_rau 12-07-11 17:32

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4460539)
in sfarsit am deratizato.. interior /exterior /portbagaj /motor ..
cateva poze cu telefonu... :D

dupa ce vin oglinziile... facem poze profi 8)

superba....bv caiusitos...;)

da_joint 12-07-11 18:50

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
.............

RideTheRiddle 12-07-11 19:04

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cat nu mi-au placut mie jantele astea la inceput, cu culoarea asta isi spala pacatele :-)

dony ddc 12-07-11 22:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Daca ii pui un HARD TOP da si mai bine...:-)

edy1092 12-07-11 23:34

Re: E46 - TM 77 EEE
 
https://img851.imageshack.us/img851/1...slurpeeboy.jpg

Provenzano 13-07-11 09:33

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4460539)
in sfarsit am deratizato.. interior /exterior /portbagaj /motor ..
cateva poze cu telefonu... :D

dupa ce vin oglinziile... facem poze profi 8)

daca nici masina asta nu atrage priviri.....atunci care? frumoasa rauu

2styled 13-07-11 10:59

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Investit acolo unde trebuie.Felicitari ! Sfat: Sa nu Doamne fereste sa ajungi prin SV cu ea ca la ce gropi sunt o iei cu platforma si pacat de ea !

quze 13-07-11 11:02

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Cine stie sa mearga cu o masina pe burta merge si pe camp, mai lasati-le in pm de obsesii cu gropile

stefiPJJ 13-07-11 12:35

Re: E46 - TM 77 EEE
 
https://i1194.photobucket.com/albums/...c58633bc_o.jpg

Cum poate sa aratee :shock::shock::shock::shock:

sprinter 13-07-11 20:52

Re: E46 - TM 77 EEE
 
E frumyyyyyy rawwwwww :X:X:X:X:X:X:X


All times are GMT +2. The time now is 23:29.

- Copyright 2026 4Tuning