Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Intalnirea membrilor 4tuning Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1839-intalnirea-membrilor-4tuning-constanta.html)

x-28-TRA 08-04-05 07:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:

Originally Posted by \"CT-03-ART\"
pai sigur prima oferta o sa vina de la MR...daka nu esty si tu macar sa intre ea...sa o avem aproape...dupaia poate vii shi tu...ca vad ca numai cu MR-ul stai...la toate intalnirile esty singurul din NSL care vii...respekt pt tine ELHABIB...

io stau cu oameniii cu cu MR sau cu NSL .. pe mine nu ma intereseaza ce scrie p stickeru`l ala ... plusz k deocamdata nu am ganduri d a parasii NSL .. sau nebunii d`astea ... mai aveam eu ceva de spus da acu am un lapsus .. era tot ceva legat de chestia asta cu MR si NSL .. da am uitat .. o sa`mi aduk aminte si o sa revin

respectele noastre pentru un baiat de nota 10 care a fost de la inceput cu noi(x-team ) si acum e in continuare si pe care cred ca nimeni nu il va indupleca sa plece.

respect SHM

Evo007 08-04-05 11:37

Pana la urma el nu vine la intalniri ca e intalnire mr vine ca e intalnire 4tuning cta .Si apropo el e singurul din nsl care vine si sta pana la sfarsit
Am vazut mai vin si de la nsl ....se uita putin si pleaca sau sta putin si pleaca .............cred ca ar trebui sa stati si voi la intalniri cum sta si pSycho ...........Va asteptam la intalnire sa vina cat mai multe masini ....
PACE
:peace:

Psycho 08-04-05 11:53

deci .. problema e in felul urmator .. inainte de a fi ... nsl sau mr a fost x team ... cred k am mai scris chestia asta pe undeva ... si inainte de a intra in mr sau NSL .. am fost x - team .. pentru chestia asta o sa`i respekt mereu p urs .. andu zma .. mdn .. mni .. si restu ... ptr k inainte de toate a fost x team ... nu NSL .. sau MR ... si x - team e ink in \" sufletul \" meu ... prin amintirile ... pe care le am legate .. de portul tomis .. de noptzile pretecute pe strazi cu mdn`ul .. tra`ul zma`ul ..si ursu .. si noptzile in port cand nu ne venea sa plecam acasa .. dar se facea dimineatza asa k ... mai ganditzi`va bine inainte de a spune prostii :)

needBrain 12-04-05 19:27

korekt.asa este.respekt SHM

CT-03-ART 22-04-05 11:18

Salut.Eu vin cu o propunere.Cine vrea sa accepte este binevenit cine nu...asta este...nu se supara nimeni.Propunerea este de a ne strange sambata seara (30.04.2005)la Sala Sporturilor sau in parcarea de vis-a-vis de REX(in MAMAIA) atat X-team By NSL cat shi Midnight Racers Constanta impreuna cu cei care or sa vina din tzara...shi sa ne plimbam prin statziuni...sa dam un rond al constantzei in coloana...

Ashtept PM-uri de confirmare...

Psycho 22-04-05 11:43

vezi k tzi`am zis pe x team by nsl .. nutzi mai zic si aici k mi`e prea lene .. dar in mare se va intampla ..




BTW .. foootyyyxxx tre sa strang frana de manaaa :P

madfish 22-04-05 14:48

nu numai MR si NSL Cta ... ci toti pasionatzii de masini&tuning.

x-28-TRA 22-04-05 16:01

poate sa vina si politzia la intilnire???:)))))))))0

ct77pia 22-04-05 16:06

sincer doar daca vor sa se dea cu noi dar fara amenzi sau alte cacaturi(suczati expresia alte) :evil: :evil: :evil:

Psycho 22-04-05 18:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ct77pia\"
sincer doar daca vor sa se dea cu noi dar fara amenzi sau alte cacaturi(suczati expresia alte) :evil: :evil: :evil:


stai kalm k nu se va tzine la rex ... se va stabilii ... la fatza locului si prin pm`uri ... si telefoane .. nu vrem sa le facem belele la baietzii din tzara si nici noi sa nu ne facem ..

madfish 22-04-05 22:13

yep , shhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhht :roll:

needBrain 23-04-05 21:21

deci faza cu statiunile mi se pare cam aiurea

Psycho 24-04-05 11:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
deci faza cu statiunile mi se pare cam aiurea


am uitat sa precizez .. nu e obligat nimeni sa participe ... eshti liber sa nu vii

lolek 24-04-05 16:51

mai bine se strang cei din cluburi ... nu toti \"pasionati si stiutorii\" ca dupaia sa nu iasa najpa din cauza lor ...

x-28-TRA 24-04-05 22:36

nsl bucurestii si ct si lr va avea sediu de 1 mai la costinestii asa ca cine vrea sa vina (dar nu cu mina goala ) poate sa vina


All times are GMT +2. The time now is 03:29.

- Copyright 2024 4Tuning