Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

RoByNeT 04-05-11 15:42

Re: Counter Strike 1.6
 
http://tinyurl.com/3enpfaw :rolleyes2

Nemesh17 06-05-11 12:00

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by sergiulik90 (Post 4301219)
Salut. Intampin o problema in joc: sunt dat la o parte de ceilalti playeri in sensul ca ei parca au greutate, iar eu nu. Daca, de exemplu, merg umar la umar cu un alt player, eu fiind pe partea stanga, cu aceeasi viteza si acesta doreste sa treaca spre stanga, sunt dat la o parte, impins, blocat. Nu pot opune rezistenta absolut deloc. Sunt impins dintr-o parte in alta. Sau ma indrept catre o scara si merg umar la umar cu un alt player. Intotdeauna acel player imi ia fata prin a ma impinge din fata scarii. Exista vreo setare care sa rezolve chestia asta ? Eu ma joc ZM de fel, dar tin minte ca mi se intampla si in modul normal de joc.

Nu pot sa iti spun doar ca, poate nu ai apasat tu ambele butoane deodata, daca tu esti in stanga lui, apesi W si D, adica sa mergi in fata si in dreapta in acelasi timp, daca nu, incearca setarea asta: cl_sidespeed 500

CaRmeLo 07-05-11 06:24

Re: Counter Strike 1.6
 
Ip server : 89.39.75.114:27015
Anti-cheat - VAC Secured
NON - STOP
Comunitatea DoT-GameS este formata din o serie de membri seriosi cu experienta in cs iar regulamentul este strict in cea ce priveste codati si needucati.
Este un server pe care merita jucat cu adevarat, iar noi v-a asteptam in nr cat mai mare pe server si pe forumul nostru http://dot-games.net

V-A ASTEPTAM

Gutuie 08-05-11 00:14

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by _Cox_ (Post 4302365)
Si unde gasesc steam?:))

Contacteaza-ma la adresa de email [email protected] si te voi ajuta eu sa gasesti un steam calumea, nu de la orice tepar :)

sergiulik90 10-05-11 07:50

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Nemesh17 (Post 4307024)
Nu pot sa iti spun doar ca, poate nu ai apasat tu ambele butoane deodata, daca tu esti in stanga lui, apesi W si D, adica sa mergi in fata si in dreapta in acelasi timp, daca nu, incearca setarea asta: cl_sidespeed 500

Ms de raspuns. Se comporta cam la fel cu 500. Si am si mentionat ca incerc sa opun rezistenta (cu tastele laterale) insa nu vrea. :) Credeam ca e o setare mai ascunsa, ceva.


All times are GMT +2. The time now is 07:59.

- Copyright 2026 4Tuning