Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

13tsp 27-02-10 00:10

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 2998589)
Nu stiu daca despre aceeasi persoana e vorba dar era la noi unu' ce avea (sau are) o Supra alba non-turbo pe care a pus-o la vanzare pe "mobile" ca avand 380 cp .... sau mai mult ?!? ca nu mai stiu :lol:

Nu, nu, ala avea 500 cp. :lol:

13tsp 07-03-10 12:36

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Ieri eram in trecere pe Dariu Pop si intr-un garaj era parca Ferrari-ul F430 Spider gri inchis din oras, atunci iesea din garaj proprietarul cu cealalalta masina un Audi Allroad Quattro, insa nu mi-a trecut prin cap sa fac poza. Are cineva poze cu Masserati-ul GranTurismo negru cu evacuari active? Am vazut-o intr-o seara pe Careiului, suna a furtuna amplificata. :D

Ovi407 07-03-10 22:51

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
doar acum a inmatriculat-o pe RO, ii facea RAR-ul ca a fost data in interpol

13tsp 08-03-10 15:54

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by Ovi407 (Post 3158517)
doar acum a inmatriculat-o pe RO, ii facea RAR-ul ca a fost data in interpol

Ceva special...
Am vazut-o in autosupermarket acum cateva luni.

e30_lmv 08-03-10 18:28

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
deosebita, o bijuterie adevarata!

veveve 08-03-10 19:10

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3161103)
deosebita, o bijuterie adevarata!

Ce tot laudati caruta asta ? nu as da ursu pe ea nici sa-mi dea diferenta :lol::lol::lol:

SM-91-JDM 08-03-10 22:02

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
da ma,nici tabla nu are ca aciperis...i-a tras o prelata deasupra......:wink:
pacat ca nu e rosie ca era si mai frumoasa

13tsp 09-03-10 10:28

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by veveve (Post 3161299)
Ce tot laudati caruta asta ? nu as da ursu pe ea nici sa-mi dea diferenta :lol::lol::lol:

:lol:

Eu chiar nu sunt fan al masinilor exotice, dar trebuie sa fii sarit de pe fix sa nu te uiti dupa un Ferrari, Aston, Lambo cand trece pe langa tine, chiar daca n-ai nici o treaba cu masinile :)
Si da, daca era rosu, rupea norma!

e30_lmv 10-03-10 15:58

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
c parere aveti de masinile lui Fani??? Q7-le si seria 6??? poate cnv sa faca rost de cv poze??

13tsp 10-03-10 16:24

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3168306)
c parere aveti de masinile lui Fani??? Q7-le si seria 6??? poate cnv sa faca rost de cv poze??

O sa-i fac niste poze azi eu daca trec prin zona.
Mai, serie 6-le mi se pare ok, e facut cu gust.
Dar Q7-le il urasc, ca masina in principiu, mi se pare horida. Seamana cu un hipopotam. :lol:
Are un plus oarecum ca e negru mat, dar e cam fumata si treaba asta deja. :)

e30_lmv 10-03-10 17:30

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
e fumata faza cu negru mat, dar la noi in oras nu prea au fost masini cu negru mat....... deci totusi e destul de "original" ca sa zic asa. eu as fi curios sa stiu c ascund sub capota masinile alea.

13tsp 10-03-10 23:38

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3168604)
e fumata faza cu negru mat, dar la noi in oras nu prea au fost masini cu negru mat....... deci totusi e destul de "original" ca sa zic asa. eu as fi curios sa stiu c ascund sub capota masinile alea.

Frate intre timp s-au inmultit, Ghita Munteanu si-a foliat masina negru mat. :lol:
Mai parca un baiat un Golf 3 negru mat in fata la Lotus, vecinu-meu are Golf 3 negru mat. A4-ul care a fost la legale in centru acum vreo 2 ani, care e pe scoala, e si ala negru mat. Se inmultesc...
Din ce stiu eu sub capota se ascunde un mandru si frumos (tipic romanesc) 3.0TDI.

Ovi407 11-03-10 10:00

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
A4 de pe scoala e cu folie ce imita carbonul

e30_lmv 11-03-10 11:42

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
sincer io nu am vazut masinile astea ink...... poate si dc nu am fost akas de cv vreme. ma rog, oricum nu's chiar asa de multi k si in alte orase. spre exemplu Craiova, und sunt masini trase in negru mat la fiecare 1 km..... :lol::lol:

13tsp 11-03-10 20:42

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by Ovi407 (Post 3170886)
A4 de pe scoala e cu folie ce imita carbonul

Imitatie de carbon ce imita lemnul? :lol:


All times are GMT +2. The time now is 13:45.

- Copyright 2026 4Tuning