![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ma pregatesc de Halloween Week 22oct-1novhttp://i55.tinypic.com/2j1ucea.jpg
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau cafeiul:-P
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Privesc frumoasele mele mini'modele cum stralucesc in vitrina si ascult muzica! 8)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau un suk si ma bag la somn
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
sunt la munca beau cafeaua si astept sa se faca 4 sa plec:D
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau 2 energizante..m`a trezit cu batutu in pereti imbecilu de la 4:( :evil::evil::evil:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ma uit la Azerbaijan - Turcia (scor 1-0 momentan) si ma gandesc ce slaba e nationala Romaniei, ca noi n-am fost in stare sa le dam gol la turci si le da Azerbaijan :))) RUSINE !
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
fac tema la romana:evil::sad:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
iar la munca...super plictisit
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
mananc seminte:rolleyes2
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Vanez gandacii din camera cu bricheta...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
forumesc putin si ma bag la somn...:sad:a mai trecut o zi de ***
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
stau pe forum si ma uit pe geam,ploua de rupe de azi-noapte
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
fac curat in muzica..plictiseala...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Vin de la scoala cu ochii cat cepele, ca am sudat....
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:10. |
- Copyright 2026 4Tuning