Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Club 11 - VL 02 ABU (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/151800-oltcit-club-11-vl-02-abu.html)

lancer 22-04-13 21:21

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
in privinta carbului de nova ...sa nu te astepti la consum redus de combustibil ...

in rest spor la treaba ca ai destul de lucru

in privinta culori(lor) ... mie unu mi-ar place ... dar va trebui o vizita la rar

Dr.Dre 22-04-13 21:31

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by lancer (Post 5448579)
in privinta carbului de nova ...sa nu te astepti la consum redus de combustibil ...

in rest spor la treaba ca ai destul de lucru

in privinta culori(lor) ... mie unu mi-ar place ... dar va trebui o vizita la rar

nici nu ma intereseaza consumul,ca o scot o data la 2 saptamani.bine acum ca o sa vina caldura o sa ies cam in fiecare weekend cu ea.

din doua motive o sa o fac camuflaj...unu ca imi place cum da si zic eu ca va arata frumos si doi ca sa mai ascund unele micu defecte(crapaturi de kit,mici puncte de rugina,zgarieturi...etc).la rar sa ma astepte ei sa vin :twisted:

don_eduardo37 23-04-13 10:42

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Deja o intrat in ea?:???:

Alex_19Mig 01-05-13 17:32

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Mare atentie linia de jos a bari nu este deloc dreapta ca de altfel nici forma terminatiilor nuprea seamana.O sa trebuiasca sa mai tai din ea si sa ii dai forma noua.

Dr.Dre 29-05-13 02:00

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
21 Attachment(s)
cateva poze de la Bucharest Wheels Arena...

bobocu91 29-05-13 11:32

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Felicitari pentru prezenta ta cu olteanul la Bucuresti!...ne`ai facut mandrii pe toti posesorii marcii! :D

Danniel 29-05-13 14:40

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Foarte tare masinuta, am vazut-o la bwa, nu o mai colanta ii sta perfect asa, chiar daca o avea ea imperfectiuni, o vopsesti odata la 2 ani si tot arata intr-un fel...Felicitari

julaikos 29-05-13 20:04

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Felicitari pentru prezenta!

Dr.Dre 30-05-13 00:58

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Va multumesc tuturor pentru urarile de bine.masina a fost neasteptat de apreciata in randul vizitatoriilor si a participantiilor la trafic pe drum spre tuning show,asa ca pe viitor va mai fi prezenta si la alte tuning show-uri poate cu ceva si mai frumos sub capota :D

don_eduardo37 30-05-13 12:15

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Masina arata brici, vad ca ai folie neagra:-? parca in penultima sedinta foto nu o aveai....La drum n-ati avut probleme gen cu politia pentru numarul pus in geam si nu pe locul lui? E legala treaba cu numarul in geam sau se pot lua astia de noi? nu de alta, da si eu as cam vrea sa-l scot sa-l pun in geam. In rest, numai de bine, vad ca ai gatit si bara spate, tot tacamul.

Dr.Dre 01-06-13 12:20

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by don_eduardo37 (Post 5486271)
Masina arata brici, vad ca ai folie neagra:-? parca in penultima sedinta foto nu o aveai....La drum n-ati avut probleme gen cu politia pentru numarul pus in geam si nu pe locul lui? E legala treaba cu numarul in geam sau se pot lua astia de noi? nu de alta, da si eu as cam vrea sa-l scot sa-l pun in geam. In rest, numai de bine, vad ca ai gatit si bara spate, tot tacamul.

Merci,folia am pus-o inainte cu cateva zile de BWA si e super dark black pe toata masina.in legatura cu numarul,e ilegal sa il ti in geam dar mie nu imi place cum da pe bara si merg la risc

bobocu91 01-06-13 13:25

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Whow...nu pot sa cred ca mi`a scapat detaliu...:rolleyes2

Dre arata suuuper tare cu folie, mai ales pe toata! :D...observ ca ai si ceva sclipicios in geam, inseamna ca esti regulamentar, sau cel putin pe spate. :lol:

In ceea ce priveste numarul, mai depinde si de garcea, stiu caz in care doar la montat pe loc, dar se poate retine si certificatul pentru asa ceva. :x

Astept alte modificari cu bun gust cum obisnuiesti sa`i aduci olteanului! :D

vandam 13-06-13 23:04

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
ce frumoasa e masinuta ta :D

PetricaCBD 14-06-13 22:43

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Cel mai frumos Oltcit......felicitari pt participare....ai aratat ca Oltcitul nu moare niciodata

lancer 15-06-13 06:37

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
chiar arata intr-un mare fel ... felicitari chiar cu intarziere

in privinta numarului ... am patit-o eu ... culmea veneam de la service cu ea si nu ii montasera aia numarul pe fata (iar eu zisesm ca nu e bai ca il montez acasa)... degeaba il aveam in parbriz ... asa ca m-au luat ca imi retin certificatul ...si cat scriau ei la procesul verbal ... l-am pus pe masina ...asa ca ... pe urma pana sa caute martor ... numarul era deja la locul lui ... asa ca au facut un pic pe ofticatii si mi-au dat actele nu au avut ce face


All times are GMT +2. The time now is 12:36.

- Copyright 2026 4Tuning