Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

eMH 06-06-08 18:07

Re: Diverse discutii
 
Si eu.Il cunosc pe baiaul de la care a luat Supra (Liviu)
(Supra rosie, IL 04 CHD -parca)

shantzu 06-06-08 18:12

Re: Diverse discutii
 
aici e sectiunea de matrimoniale ? :lol:


merge vreunu la calarasi duminica ? nu am mai fost impreuna la un eveniment de o groaza de timp :rolleyes2

jakal 07-06-08 10:43

Re: Diverse discutii
 
merge vreunu la calarasi duminica ? nu am mai fost impreuna la un eveniment de o groaza de timp :rolleyes2[/QUOTE]

hmmmm.....nu e o idee rea.......

ven`u 07-06-08 16:27

Re: Diverse discutii
 
ne pastram ptr buzau :) eu n-am cum sa merg maine ca sunt de servici :(

shantzu 07-06-08 16:42

Re: Diverse discutii
 
s-a schimbat data cursei !
cursa va fii duminica viitoare , pe 14

Strainger 09-06-08 00:37

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by cmdbass (Post 1575774)
multumesc ink odata pt ajutor...preturile sunt f bune...le-am dat mail acum ast rsp :)
da ..sunt foarte bun tov :)

Sal man ca nu stiu cum te cheama ti a venit raspunsul ptr poket bike? zimi si mie

cmdbass 09-06-08 01:54

Re: Diverse discutii
 
nu am primit nimic...

Strainger 10-06-08 16:44

Re: Diverse discutii
 
Man fratica da si mie situ lor uitate in catalogul ala FK tre sa scrie si situ lor sau zimi unde gasesc si eu catalogul ala FK, nu il vinzi til cumpar.

momo 10-06-08 17:44

Re: Diverse discutii
 
http://porcusorul.com/porcusor/mic/melisten Help me to feed up my pig. Thank you! :lol:

platon911 11-06-08 16:00

Re: Diverse discutii
 
Duminica la ATV'uri merge cineva?

ven`u 12-06-08 09:48

Re: Diverse discutii
 
platon te-ai reprofilat ?:))

tng 12-06-08 12:16

Re: Diverse discutii
 
Hai Romania , vino Vineri la ora 17:00 pe bulevard sa organizam cea mai mare galerie a romaniei cu masini, biciclete role ,scutere etc, prezenta obligatorie cu steaguri,fulare, etc parada incepe de la sud din fata garii si va strabate tot ploiestiul sa facem o galerie numeroasa vino si tu si alatuate galeriei iar in final cu toti vom urmari meciul Romania-Italia pe un display de 6/4 metri la sala sporturilor olimpia FII ROMAN ADEVARAT SI ALATURATE NOUA HAI ROMANIA.

mergem si noi sa facem galagie ? :D

ven`u 12-06-08 14:59

Re: Diverse discutii
 
pai nu e deajuns ca facem in fiecare seara ?:D:))

DONU' 13-06-08 15:24

Re: Diverse discutii
 
Meciul ca meciul frate, dar maine e cursa legala la Calarasi si as vrea sa mergem si noi cat mai multzi.
Inscrierea este 15 RON si se da cine vrea cu cine poate!!! LIBERE!
O sa fie curse una dupa alta. Nu pe grupe... Eu vreau sa merg!!! Voi ce draq faceti???

ven`u 13-06-08 15:29

Re: Diverse discutii
 
auzi tu ti-ai deschis vreun peco si nu stim noi ?:) asi merge si io daca faci un plin :))


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning