Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

shantzu 27-05-08 20:49

Re: Poze cu noi, fara masini (de album)
 
Quote:

Originally Posted by kast_ACAB (Post 1556606)
8) shantzule cat o mai fii frate salitosu la busteni la magazinu ala :drunk:..ca shaworma nu ma coafeaza..:-P

la fel sau mai scump , ca nu cred ca au bagat astia iefteneala :rolleyes2
iti dai seama daca se rupea punga pan sa ajungem sus ? cred ca sufeream amandoi de o cadere psihica :lol:

DONU' 28-05-08 18:37

Re: Diverse discutii
 
Amandoi? Si eu mah? De mine si de Blondu' ati uitat?
"Cine are noroc are shalalalalalaaa!!! Cine n-are, n-are!!!"

shantzu 29-05-08 13:42

Re: Diverse discutii
 
Nu am uitat ba , dar voi nu erati pe drum cu noi ! erati pe balcon ,urlati dupa noi :lol:

DONU' 01-06-08 18:44

Re: Diverse discutii
 
CAMPIOMATUL DE VITEZA IN COASTA

Etapa a V-a - vineri 6.06.2008 - RASNOV
Etapa a VI-a - duminica 8.06.2008 - RASNOV

Plecarea se face la ora 5:30 dimineatza in ambele zile.

shantzu 03-06-08 20:13

Re: Diverse discutii
 
1 Attachment(s)
Old times :) :D


care isi mai aduce aminte ?:D

cmdbass 03-06-08 20:43

Re: Diverse discutii
 
cel cu fular e Tng`u ? :D


Ps: cine imi zice si mie de unde imi iau un pocket bike mai ieftinache:rolleyes2?

Strainger 03-06-08 21:28

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by cmdbass (Post 1569729)
cel cu fular e Tng`u ? :D


Ps: cine imi zice si mie de unde imi iau un pocket bike mai ieftinache:rolleyes2?

Si eu caut asa ceva de mai gasesti vreau si eu! unu

tng 03-06-08 23:27

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by cmdbass (Post 1569729)
cel cu fular e Tng`u ? :D

dap, el e :suspiciou
ce vremuri minunate :tetter:

eMH 03-06-08 23:45

Re: Diverse discutii
 
astia cu pocket-bike-urile,in catalogul FK e cam 100 E unu,nu prea se merita sa comandati prin posta (din Germania) da' daca cunoasteti pe cineva care se plimba pe acolo,va scoateti frumos ;)

jakal 04-06-08 02:47

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by tng (Post 1570178)
dap, el e :suspiciou
ce vremuri minunate :tetter:

ce mascat erai cumetre...:)):)):))

cmdbass 04-06-08 05:14

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 1570235)
astia cu pocket-bike-urile,in catalogul FK e cam 100 E unu,nu prea se merita sa comandati prin posta (din Germania) da' daca cunoasteti pe cineva care se plimba pe acolo,va scoateti frumos ;)

in caz ca ai acel catalog..sau poti face rost de el...sa-mi zici te rog cat costa mai exact....cu si fara transport...
ms frumos!

Altcineva...alta parere?
pls...am nevoie ...sa il fac cadou :)

eMH 04-06-08 07:18

Re: Diverse discutii
 
am catalogul,dar din 2007,pe vremea aia costa 99 E fara transport,de transport nu zice nimic,mai bine intra pe site-ul lor,iei adresa de e-mail,si ii intrebi cat costa transportul pana in RO.
la pranz cand o sa ajung acasa iti scanez pagina,si o pun aici.

cmdbass 06-06-08 00:03

Re: Diverse discutii
 
multumesc frumos :D

eMH 06-06-08 14:41

Re: Diverse discutii
 
2 Attachment(s)
Imi cer scuze,am uitat total sa pun pozele alea 2.Stiu ca nu sunt prea clare,sunt scanate...
Sper ca intelegi ceea ce vrei sa aflii.Daca vrei sa cumperi adresa lor de e-mail e [email protected] .
Scrie-le un e-mail si intreaba-i cat costa transportul.

P.S. Esti prieten cu Costin ??? (care a avut supra,si acum are dacia break)

cmdbass 06-06-08 17:07

Re: Diverse discutii
 
multumesc ink odata pt ajutor...preturile sunt f bune...le-am dat mail acum ast rsp :)
da ..sunt foarte bun tov :)


All times are GMT +2. The time now is 14:43.

- Copyright 2026 4Tuning