![]() |
|
Re: Poze cu noi, fara masini (de album)
Quote:
iti dai seama daca se rupea punga pan sa ajungem sus ? cred ca sufeream amandoi de o cadere psihica :lol: |
Re: Diverse discutii
Amandoi? Si eu mah? De mine si de Blondu' ati uitat?
"Cine are noroc are shalalalalalaaa!!! Cine n-are, n-are!!!" |
Re: Diverse discutii
Nu am uitat ba , dar voi nu erati pe drum cu noi ! erati pe balcon ,urlati dupa noi :lol:
|
Re: Diverse discutii
CAMPIOMATUL DE VITEZA IN COASTA
Etapa a V-a - vineri 6.06.2008 - RASNOV Etapa a VI-a - duminica 8.06.2008 - RASNOV Plecarea se face la ora 5:30 dimineatza in ambele zile. |
Re: Diverse discutii
1 Attachment(s)
Old times :) :D
care isi mai aduce aminte ?:D |
Re: Diverse discutii
cel cu fular e Tng`u ? :D
Ps: cine imi zice si mie de unde imi iau un pocket bike mai ieftinache:rolleyes2? |
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
ce vremuri minunate :tetter: |
Re: Diverse discutii
astia cu pocket-bike-urile,in catalogul FK e cam 100 E unu,nu prea se merita sa comandati prin posta (din Germania) da' daca cunoasteti pe cineva care se plimba pe acolo,va scoateti frumos ;)
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
ms frumos! Altcineva...alta parere? pls...am nevoie ...sa il fac cadou :) |
Re: Diverse discutii
am catalogul,dar din 2007,pe vremea aia costa 99 E fara transport,de transport nu zice nimic,mai bine intra pe site-ul lor,iei adresa de e-mail,si ii intrebi cat costa transportul pana in RO.
la pranz cand o sa ajung acasa iti scanez pagina,si o pun aici. |
Re: Diverse discutii
multumesc frumos :D
|
Re: Diverse discutii
2 Attachment(s)
Imi cer scuze,am uitat total sa pun pozele alea 2.Stiu ca nu sunt prea clare,sunt scanate...
Sper ca intelegi ceea ce vrei sa aflii.Daca vrei sa cumperi adresa lor de e-mail e [email protected] . Scrie-le un e-mail si intreaba-i cat costa transportul. P.S. Esti prieten cu Costin ??? (care a avut supra,si acum are dacia break) |
Re: Diverse discutii
multumesc ink odata pt ajutor...preturile sunt f bune...le-am dat mail acum ast rsp :)
da ..sunt foarte bun tov :) |
| All times are GMT +2. The time now is 14:43. |
|
- Copyright 2026 4Tuning