![]() |
|
Re: Diverse discutii
bah ca tot vb de tractoare ziua lu madona si ce ati mai zis voi pe acolo
azi navigand pe strada ma cprins o umbra mare asa imensa prima oara am zis c a e eclipsa sau eu stiu dar la televizor nu a anuntat nimic ....................normal ridic capu sa vad ce naibi sa intmplat cand ma uit mai bine era un jep cu nsl pe luneta si 4t da cum bine stiti cu toti e cel mai nou si mai fres membru nsl trebuie s ai gasim un adversar la liniute ca am inteles ca e pacurar |
Re: Diverse discutii
E membru de onoare mah... Omul e tatal lui Maax SSP-ul si a zis ca ne va sprijini in actziunile intreprinse de noi referindu-se la intalniri si gasirea de locatzii pentru noi.
|
Re: Diverse discutii
In seara asta membrii clubului midnight racers vor veni in ploiesti, alaturi de mama lu micutzu ... la un bun prieten de-al lui, Pino, acesta aflanduse in imposibilitatea de a iesi din casa. ei vor stationa putin la el, dupa care vor ramane prin oras.
Ii intampinam cum se cuvine ? Vor pleca din bucuresti in jur de ora 21 - 21.30 |
Re: Diverse discutii
Eu zic sa mergem la Campina , baietii de la MR vin cu treaba nu vin pt curse sau nebunii ...
Cine vrea sa ramana la Ploiesti pt ei sa ramana , cine nu sa mearga la Campina ! Nu e nici o suparare ;) |
Re: Diverse discutii
:D DAPS ..fiecare cu cogniacu lui...:oops: asta...cu treaba lui :cool::pistoles:
|
Re: Diverse discutii
=))...bine asha kastore....bv bv .....CAMPINA frate....:)...mai ales k e frumos afara
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
244D Made In Brasov...Ride on Covasna Citi...Cartof!
|
Re: Diverse discutii
Coloana frumoasa au avut baietii de la Bucuresti , tot respectu :mrgreen:
|
Re: Diverse discutii
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...94#post1498094
Ultimul post , ce le-a bubuit mintea autoritatilor din Constanta ! Nici nu e evidenta cutia aia noaptea :|. |
Re: Diverse discutii
Va urez un Paste fericit si sarbatori fericite tuturor.......Hristos a inviat!
|
Re: Diverse discutii
ce ati facut de paste? k yo pusei de servici :((
|
Re: Diverse discutii
am ciocnit oua. .... mai ales io,hrz`u si ssp`u :))) ssp`ule ....pe cand urmatoarea?hrz`ulica ....te mai tine una ?:))
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Atentzie! Pentru Cei Care Nu Merg De 1 Mai La Mare!
In Weekend Raliu Pe Rasnov - Viteza In Coasta!!! Atentzie! Sunt primele doua etape din Campionatul 2008 |
| All times are GMT +2. The time now is 04:02. |
|
- Copyright 2026 4Tuning