![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://honda.anunturi-auto.4tuning.r...ol-404919.html
Vand Del Sol-ul.... va rog daca auziti ceva sa imi dati si mie un tel... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
3600 ma ? si discutabil ? ai innebunit ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitari dunga pentru postul cu numarul 2000!!!!
imi pare rau ca dai masina |
Re: Diverse (topic de offtopic)
cutreeeeeemuuuuuuuuuuuuuur =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
unde? da-mi si mie link!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa ma bata mama de nu suntetzi nebuni ... ce cutremur ma cumetre???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 dunga dc dai mashina?
2 ce cutremur fratilor? 3 fu_ _ _i vorba aia proasta florine =))))))) "sa ma bata mama" |
Re: Diverse (topic de offtopic)
a fost cutremur frate :)) cu 1 min inainte sa postez eu =)) inseamna ca am simtit doar eu in dorobanti ? vezi ce sa inseamna sa stai in centru ? ai de toate =))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
asta era si ideea DRK :)) :lol:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
adica cum kimi el nu mai inseamna nimic sau ce??? :rolleyes2
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai lucian ala nu se mai abtine din comentarii =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Castigatorul premiului best flash site 2009
http://www.mono-1.com/monoface/main.html http://www.mono-1.com enjoy |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ce faceti ma?ma nene ce se intampla cu voi ca nu v-am mai vazut demultisor pe la vreo legala .. de iLegala nu mai zic .. bine ca nici eu n-am mai iesit in ultimele saptamani ...
La Slatina nu va place?data trecuta sa facut treaba foarte buna acolo,traseul,concurentii si organizarea au fost de nota 10 Ne vedem acolo sau ... ?! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
sal kidule, nu vom face deplasarea la slatina. este un eveniment mare in preajma si incercam sa ne concentram aspura lui.. Inferno MotorSport 5 ANI... e net superior ca importanta pentru noi. Poate ne vedem la o vorba zilele astea prin bucuresti pe undeva...
Bafta |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Tu stii mai bine ... La multi ani si Multi inainte cu evenimente fericite
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Kid poate mai raspunzi si tu la telefonu ala sau o sa ti-l infig in curuletzu ala dragutz :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Stiu kimi daia incercam sa il si sun.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mi-am mai revenit cat de cat,oricum socul este prezent mai tot timpul cand inchid ochii .. e urat si greu rau de tot ...
In fine,as vrea si sper totodata sa va vad diseara,poate reusesc sa ajung,o sa incerc sa fiu pe strada dupa 23:00 diseara,sper sa nu mai ploua,oricum nu ies cu Mazda V-am pupat |
Re: Diverse (topic de offtopic)
DOMNILOR SI DOMNISOARELOR!!!!!!
Miine(09.04.2009) orele 18:00 sunteti asteptati la AMKART pe soseaua de centura. vin mai multi baieti pe care ii cunoasteti: SANTOS, AFA, CZR, RIP, HAI, MARIAN DIN CALARASI....e.t.c. nu este obligatorie prezenta, cum nu este obligatoriu sa va dati cu kart-ul. este o iesire de dumink. Eu unul voi fi prezent, la fel si Lucian. nu este nevoie de confirmare ci doar, daca va face placere si nu aveti ce sa faceti pe acasa, mesele sunt deschise. exista acolo terasa cu sucuri, bere si pizza. VA ASTEPTAM! P.S: vom incerca sa facem cat mai multe iesiri de genul acesta k sa scapam de monotonia bucurestiului. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca nu mi zicea lucica ca e maine...ma duceam de azi e acolo si va asteptam :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
las ca nu e inca timpu pierdut.
iau in seara asta niste laxative ca sa fiu maine cat mai usor in cart...si dupa aia...vai si amar de pizele lor :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1247575991 unde se afla parcarea asta ???:)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai pm :P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bine procedat Robynet!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumesc domn director :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poza aia e facuta intr-o parcare de la un market din grecia, de cand am fost la serres :lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Hai ca avem SuperMario complet, l-am uploadat si pe Luigi :)) GG GOPPO!
Asa asemanare? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
14 Attachment(s)
si sa mai redem si noi putin ca asa e frumos urmeaza niste poze care le aveam prin telefon:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
si noua mea achiztie :D
va astept la 402m :)):twisted: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bv ma ... un membru care baga bani in "masini" =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai ce sa facem =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
oricum respect =)) turbina aia din prima poza e pentru ea ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:53. |
- Copyright 2026 4Tuning