Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

just2sol 03-08-09 19:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://honda.anunturi-auto.4tuning.r...ol-404919.html
Vand Del Sol-ul.... va rog daca auziti ceva sa imi dati si mie un tel...

RoByNeT 03-08-09 19:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3600 ma ? si discutabil ? ai innebunit ?

just2sol 03-08-09 19:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2532119)
3600 ma ? si discutabil ? ai innebunit ?

si cat vrei mah sa cer pe el.... am zis asa sa il dau si gata....

daffy duck™ 04-08-09 00:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
felicitari dunga pentru postul cu numarul 2000!!!!


imi pare rau ca dai masina

RoByNeT 05-08-09 09:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cutreeeeeemuuuuuuuuuuuuuur =))

Lucian_GXZ 05-08-09 10:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
unde? da-mi si mie link!

Fr33`e30 05-08-09 11:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa ma bata mama de nu suntetzi nebuni ... ce cutremur ma cumetre???

DRK*DeSiGn 05-08-09 13:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 dunga dc dai mashina?
2 ce cutremur fratilor?
3 fu_ _ _i vorba aia proasta florine =))))))) "sa ma bata mama"

RoByNeT 05-08-09 14:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
a fost cutremur frate :)) cu 1 min inainte sa postez eu =)) inseamna ca am simtit doar eu in dorobanti ? vezi ce sa inseamna sa stai in centru ? ai de toate =))))))

Fr33`e30 05-08-09 14:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asta era si ideea DRK :)) :lol:




Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2536180)
1 dunga dc dai mashina?
2 ce cutremur fratilor?
3 fu_ _ _i vorba aia proasta florine =))))))) "sa ma bata mama"


kimi 05-08-09 15:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2536330)
inseamna ca am simtit doar eu in dorobanti ? vezi ce sa inseamna sa stai in centru ?

Nu stiai cum sa ne zici ca stai in Dorobanti ??:lol:

Fr33`e30 05-08-09 15:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
adica cum kimi el nu mai inseamna nimic sau ce??? :rolleyes2



Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2536403)
Nu stiai cum sa ne zici ca stai in Dorobanti ??:lol:


RoByNeT 05-08-09 15:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai lucian ala nu se mai abtine din comentarii =))

Lucian_GXZ 05-08-09 15:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Castigatorul premiului best flash site 2009

http://www.mono-1.com/monoface/main.html
http://www.mono-1.com

enjoy

Lucian_GXZ 05-08-09 15:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2536437)
pai lucian ala nu se mai abtine din comentarii =))

Sta la dorobanti ca trec multe masini si in felul asta face mai multi bani din spalatul parbrizelor. Asta conteaza mai putin.. practic o arde pe dorobanti. deci e si el CRAI (de Dorobanti)

kidu2006 05-08-09 16:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce faceti ma?ma nene ce se intampla cu voi ca nu v-am mai vazut demultisor pe la vreo legala .. de iLegala nu mai zic .. bine ca nici eu n-am mai iesit in ultimele saptamani ...
La Slatina nu va place?data trecuta sa facut treaba foarte buna acolo,traseul,concurentii si organizarea au fost de nota 10
Ne vedem acolo sau ... ?!

Lucian_GXZ 05-08-09 16:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sal kidule, nu vom face deplasarea la slatina. este un eveniment mare in preajma si incercam sa ne concentram aspura lui.. Inferno MotorSport 5 ANI... e net superior ca importanta pentru noi. Poate ne vedem la o vorba zilele astea prin bucuresti pe undeva...
Bafta

kidu2006 06-08-09 01:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Tu stii mai bine ... La multi ani si Multi inainte cu evenimente fericite

Hyena 06-08-09 17:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Kid poate mai raspunzi si tu la telefonu ala sau o sa ti-l infig in curuletzu ala dragutz :)

kimi 06-08-09 20:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2539419)
Kid poate mai raspunzi si tu la telefonu ala sau o sa ti-l infig in curuletzu ala dragutz :)

Daca erai in locul lui nici tu nu mai raspundeai la telefon o perioada...............:sad:

DRK*DeSiGn 06-08-09 22:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2536533)
Sta la dorobanti ca trec multe masini si in felul asta face mai multi bani din spalatul parbrizelor. Asta conteaza mai putin.. practic o arde pe dorobanti. deci e si el CRAI (de Dorobanti)

vezi ca am o poza compromitatoare cu tine(cu spalatul parbizelor)

Hyena 07-08-09 01:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Stiu kimi daia incercam sa il si sun.

kidu2006 07-08-09 18:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mi-am mai revenit cat de cat,oricum socul este prezent mai tot timpul cand inchid ochii .. e urat si greu rau de tot ...
In fine,as vrea si sper totodata sa va vad diseara,poate reusesc sa ajung,o sa incerc sa fiu pe strada dupa 23:00 diseara,sper sa nu mai ploua,oricum nu ies cu Mazda
V-am pupat

cozo 08-08-09 21:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
DOMNILOR SI DOMNISOARELOR!!!!!!
Miine(09.04.2009) orele 18:00 sunteti asteptati la AMKART pe soseaua de centura. vin mai multi baieti pe care ii cunoasteti: SANTOS, AFA, CZR, RIP, HAI, MARIAN DIN CALARASI....e.t.c.
nu este obligatorie prezenta, cum nu este obligatoriu sa va dati cu kart-ul.
este o iesire de dumink.
Eu unul voi fi prezent, la fel si Lucian.
nu este nevoie de confirmare ci doar, daca va face placere si nu aveti ce sa faceti pe acasa, mesele sunt deschise.
exista acolo terasa cu sucuri, bere si pizza.

VA ASTEPTAM!

P.S: vom incerca sa facem cat mai multe iesiri de genul acesta k sa scapam de monotonia bucurestiului.

Evo-Jr 08-08-09 21:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca nu mi zicea lucica ca e maine...ma duceam de azi e acolo si va asteptam :))

cozo 08-08-09 21:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 2544000)
daca nu mi zicea lucica ca e maine...ma duceam de azi e acolo si va asteptam :))

=)) ramineau aia fara pizza dreaq...

Evo-Jr 08-08-09 21:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
las ca nu e inca timpu pierdut.
iau in seara asta niste laxative ca sa fiu maine cat mai usor in cart...si dupa aia...vai si amar de pizele lor :))

stefan_88 10-08-09 14:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1247575991 unde se afla parcarea asta ???:)

RoByNeT 10-08-09 14:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ai pm :P

Lucian_GXZ 10-08-09 14:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bine procedat Robynet!

RoByNeT 10-08-09 14:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumesc domn director :))

daffy duck™ 10-08-09 15:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poza aia e facuta intr-o parcare de la un market din grecia, de cand am fost la serres :lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 11-08-09 14:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Hai ca avem SuperMario complet, l-am uploadat si pe Luigi :)) GG GOPPO!

Asa asemanare?

johnny325 11-08-09 14:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
14 Attachment(s)
si sa mai redem si noi putin ca asa e frumos urmeaza niste poze care le aveam prin telefon:D

johnny325 11-08-09 14:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
si noua mea achiztie :D
va astept la 402m :)):twisted:

RoByNeT 11-08-09 14:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bv ma ... un membru care baga bani in "masini" =))

johnny325 11-08-09 15:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai ce sa facem =)))

RoByNeT 11-08-09 15:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
oricum respect =)) turbina aia din prima poza e pentru ea ?

johnny325 11-08-09 15:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2550411)
oricum respect =)) turbina aia din prima poza e pentru ea ?

dak nu era de locomotiva si nu avea vreo 200 de kg poate ca da:evil::lol:

daffy duck™ 12-08-09 23:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
decat deloc, mai bine intarziat....

http://stirileprotv.ro/video/spectac...galia/60335487


All times are GMT +2. The time now is 13:53.

- Copyright 2026 4Tuning