Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

BGY_Bogdy 11-03-09 17:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Astept sa vad si eu tricourile:D Sal baieti

5nap 12-03-09 11:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))) buna asta

Daxter 12-03-09 13:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Aseara m-am pierdut prin ferentari cu ursu, si cred ca am vazut un urs de la voi alb MSK, ce frumos se auzea :) felicitari posesorului ;)

BGY_Bogdy 12-03-09 17:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Daxter (Post 2141333)
Aseara m-am pierdut prin ferentari cu ursu, si cred ca am vazut un urs de la voi alb MSK, ce frumos se auzea :) felicitari posesorului ;)

da este Maroo :D

Daxter 12-03-09 17:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:D mama ce m`am "speriat" azi`noapte... am plecat de la cineva din brancoveanu cu intentia sa ajung la obor... la un momentdat m`am trezit ca mergeam si nu stiam pe unde :)) opresc la niste maturatori... si mi`au zis ca sunt in ferentari ;) m`am taiat putin ca nu stiam cata benzina mai aveam si pe unde eram eu nici "picior" de benzinarie ;)) m`am dus sa intreb un taximetrist cum ies si eu in "oras" si mi-a zis sa stau putin sa se linisteasca din ras =)) intr`un final am facut din brancoveanu o ora si un sfert pana la obor =)) noroc ca vazusem msk`u si m`am dus in directia lui... pacat ca la un momentdat a facut stanga... eu am ales sa merg pe strada cea mai "lata" =))

DRK*DeSiGn 12-03-09 17:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ehh...se mai intampla :))) kt despre urs....e vorba de Maroo cu sigurantza :D bay bogdy ce mai zici mai batrane?

Hyena 12-03-09 17:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_DRV (Post 2139213)
Eu astept sa vad ce cupe aduceti de la craiova....

Multi ca tine alearga dupa cupe... Noi mergem sa ne testam masinile si pt ca liniutzele si masinile noastre sunt o parte din viata noastra !

Hyena 12-03-09 17:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La intalnirea de vineri 13.03, nu o sa fiu prezent imi cer scuze!

BGY_Bogdy 12-03-09 18:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2142024)
La intalnirea de vineri 13.03, nu o sa fiu prezent imi cer scuze!

Nici eu nu stiu daca o sa ajung la intalnirea de vineri masina este inca la vopsit pe langa modificari mai schimbam si piese necesare...rulment roata :| Poate se indura cineva sa ma ia daca nu pot sa vin :(( glm stau home

daffy duck™ 12-03-09 20:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=b99o7vrqsDg uitati-va si voi...asta e cu dedicatie de la CobraArt de la ploiesti...

BGY_Bogdy 12-03-09 21:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daffy dupa ce ca nu suport serpii...ti-o dau la dormeza

Tweety_rzw 12-03-09 21:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2142660)
https://www.youtube.com/watch?v=b99o7vrqsDg uitati-va si voi...asta e cu dedicatie de la CobraArt de la ploiesti...

Am sărit de pe scaun dă-te-n *** băăă deci jur...am tresărit=))

BGY_Bogdy 12-03-09 21:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu esti singuru :))

Daxter 12-03-09 21:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa`mi bag beep in el de sarpe si in el de youtube de nu mi`am rupt gatu pe jos cu tot cu scaun... mama...

BGY_Bogdy 12-03-09 21:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
hai ca am un Blaupunkt de vanzare care se baga ?


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning