Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

radu_lkv 14-05-07 13:48

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 899914)
De azi incepand va rog sa nu ma deranjati doua luni.

Masina se desface penru cresterea de putere.
Asa ca va rog daca doriti curse adevarate sa ma anuntati din timp.

sebi ne dam in weekendul asta? :D :lol:

acum pe bune: bafta si spor la treaba! ;)

Razvan-CT 14-05-07 22:34

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by Dr@gos (Post 899978)
ti-ai luat-o?

de la cine sa si-o ia??:rolleyes2

zGb 15-05-07 02:31

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
sebi simte masina lui maftei in ceafa si vrea sa ramana in continuare pe podium :)

SEBASTIAN 15-05-07 07:07

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by Dr@gos (Post 899978)
ti-ai luat-o?

Nu nu mi-am luat-o si nici pe drumul ala nu sunt.
masina merge extraordinar e o bomba iar faptul ca vreau mai mult nu e conditionat de ce fac altii, nu ma intereseaza cu atat mai mult cu cat nu confirma in nici un fel.
Eu imi fac masina cum stiu eu dupa cum vreau si fara sa tin cont ca trebuie sa bat pe unul sau pe altul, iar daca as fi facut altfel imi luam batatie in mod constant.

AcSchnitzer 20-05-07 18:05

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Cate pagini s-au strans.. 57:-)
sorry de offtopic.. incins subiect

ROSSI 46 26-05-07 23:51

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by zGb (Post 901828)
sebi simte masina lui maftei in ceafa si vrea sa ramana in continuare pe podium :)

se mai shtie ceva de mashina lui maftei?... a vazuto cineva?...exista pe undeva?...alearga de park ar avea >1000 bhp?...k am vazut k sunt luatzi mai degraba in seama ''cei'' de peste ocean decat ai noshtri ...e mashina de curse cu care sashi confirme statul la care aspira sau e doar un alt supercar ce sta prin garaje?

SEBASTIAN 27-05-07 09:38

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Nu are 1000 si nu poate confirma.
Daca nu confirma ca bate tot eu nu scot masina.

Doctorul 27-05-07 18:10

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
presupun ca acea confirmare se face pe starada...cu masini mai joase?

ROSSI 46 27-05-07 23:12

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by Doctorul (Post 921118)
presupun ca acea confirmare se face pe starada...cu masini mai joase?

din partea multora cred k sar putea da cu oricine sau orice...dar macar sa se dea

SEBASTIAN 28-05-07 00:06

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
sigur trebuie sa urce pe o scara ierarhica

B 10 TNG 29-05-07 22:32

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by lowrider (Post 712202)

mr a refacut in favoarea lor filmul se vede dc cunosti..in slow motion arata un screen shot al celor 2 masini unde ono era putin in fata..iar cand camera face un arc de cerc dupa trecerea lor se vede ingustarea soselei de la 3 benzi la 2 benzi unde era si SOSIREA LA 402 M!! deci in concluzie screen shotul era facut undeva la 300 M.....urat din partea voastra..

MariusM 29-05-07 23:18

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by B 10 TNG (Post 924627)
mr a refacut in favoarea lor filmul se vede dc cunosti..in slow motion arata un screen shot al celor 2 masini unde ono era putin in fata..iar cand camera face un arc de cerc dupa trecerea lor se vede ingustarea soselei de la 3 benzi la 2 benzi unde era si SOSIREA LA 402 M!! deci in concluzie screen shotul era facut undeva la 300 M.....urat din partea voastra..

l-au trucat dar l-au trucat si prost :rolleyes2

SEBASTIAN 29-05-07 23:51

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Sa nu mai dezgropam morti, nu vedeti ca a fost ingropat de parca era nunta?
Prostia a fost a mea ca nu i-am dat sa-l satur.

B 10 TNG 29-05-07 23:52

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 924777)
Sa nu mai dezgropam morti, nu vedeti ca a fost ingropat de parca era nunta?
Prostia a fost a mea ca nu i-am dat sa-l satur.

next time seby...fara spectacol...ingroapa i odata ptr totdeauna....trb sa le inchizi gurile cumva....

SEBASTIAN 30-05-07 00:01

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Da cu pamant, le recomand sa se trateze cu LOPATIN si GROPASAN.


All times are GMT +2. The time now is 01:46.

- Copyright 2026 4Tuning